Ženski in Moški čvek

Brez darila :(

Default avatar
Ker je ravno Božič, me nekaj zanima kaj bi naredili v mojem primeru. Za enega izmed Božičev od svojega fanta nisem dobila NIČESAR, čeprav je vedel da meni to ogromno pomeni. On ima veliko družino in se vsi med sabo obdarujejo - vsem skupaj sva kupila darila (neke malenkosti), name pa je očitno pozabil. Niti ene čokolade. Isto je bilo za moj rojstni dan. Češ da ni imel denarja o.O Kaj pravite? Jaz sem se počutila grozno, še vedno se, pa je od tega že kar nekaj časa. Zamera se kuha tako dolgo, da mu letos za božič nisem kupila prav ničesar, niti mu nimam namena za rojstni dan.

Prosim za kakršen koli nasvet, pogovor.

Veronika
Default avatar
Meni deluješ kot razvajena punčka, a to da maš njega ni največje darilo izmed vseh? Če ni dovolj razmisli o tem, če si ga sploh želiš.
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar
To decembersko obdarovanje meni preveč prisilno deluje.
Default avatar
A če bi si želela samo eno čokolado za božič, sem razvajena? In isto velja za rojstni dan? Ne govorim o darilih za ne vem koliko denarja.... čokoladka te pride en euro, tudi manj.... Ne vem zakaj bi bila potem razvajena?
Default avatar
Če bi ti kupu čokoladko, bi pa rekla, da ti je kupu premajhno. Zmer neki...
Default avatar
Pa vseeno, meni se zdi ful lepo če podariš neko malenkost za božič, sploh pa za ROJSTNI DAN.... ? In če od ljubljene osebe ne dobiš ni....je mal žalostno...
Default avatar
No, če ne kupi nikomur, je škrt, če pa vsem, razen tebi...
Naslednjih 14 dni bo ključnih.
Default avatar
Ravno to je problem. vedno kupi VSEM, meni pa niti za božič niti za rojstni dan!!! To je ta "problem", ki ga jaz tukaj vidim. Čisto na vse je pozoren, še na partnerke od stricov/bratrancev itd....vsem je kupil darilo, meni pa NIČESAR. In isto je bilo za rojstni dan.....
Bi vi naslednjič isto naredili in ničesar kupili zanj ?
Default avatar
Pa si sploh pisala božičku, si bila pridna čez leto? :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Imam dobro idejo. Prevaraj ga na Božič.
Default avatar
Veronika87 je napisal/a:
Mislim, da bi se lahko malo pogovorila. Darila sicer nimajo veze, se pa pojavi vprašanje prioritet.
Sicer kar se mene tiče, rad kupim kakšno reč, nekomu, ki mi nekaj pomeni.
Naslednjih 14 dni bo ključnih.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Ja sej ravno to sem mislila ja....nimajo veze, sama ne maram teh pretiravanj in pretvarjanj z darili - ampak samo da pokažeš neko pozornost. Pa vseeno, dejansko pri meni letos božiček zanj ni nosil :/ morda sem naredila napako s tem, ampak vseeno....
Default avatar
Veronika87 je napisal/a:
Pa kdaj boš doumela, da maš ti največje darilo (naj bi ga imela) in sicer NJEGA............ največ njegovega časa, drugi dobijo darila, ti pa njegovega kurca, kaj lepšega bi si želela, če želiš karkoli drugega potem se zamisli to je to.
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar
Veronika87 je napisal/a:
Zakaj ga pa kar direktno ne vprašaš? Tudi, če ga boš morala pustiti, boš vsaj videla njegovo reakcijo. Če se razideta, bo vsaj vedel, da zato, ker ti ni posvečal pozornosti. Tako boš iz leta v leto slabe volje okoli praznikov in rojstnega dneva, čas pa teče....
Default avatar
Bodi srečna in hvaležna, da poseduješ žensko intuicijo, s pomočjo katere si našla kompatibilno osebo, svojo dušo dvojčico, s katero boš živela srečno do konca svojih dni.
Default avatar
Veronika87 je napisal/a:
Kaj pa če on misli, da je sam tvoje največje darilo? :) Kaj pa on pravi na to, da kupi vsem nekaj, tebi pa nič?
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Sem ga vprašala, pa je rekel da ni imel denarja in da je mislil da ga bom jaz edina razumela če ne bom dobila darila...ampak sama na to gledam tako, da itak celo leto veš kdaj bo božič/rojstni dan, in da bi v celem letu lahko našparal tisti en ali dva evra za enko malenkost (za ta denar dejansko v kaki trgovini dobiš kako malenkost!)... Imaš prav, dejansko mi letos ni do božiča in praznikov, še manj do rojsntega dneva.... vse je izgubilo tisti čar :(
Default avatar
Marko je napisal/a:
Da nima denarja, in da je pričakoval da ga bom razumela...
Default avatar
In ti ga nisi. Ampak kaj to se je zgodilo lani?
Default avatar
Marko je napisal/a:
Ne, jaz tega ne morem razumeti. Ker se mi zdi da ima lahko v enem letu našparaš tisti en evro, da za božič kupiš eno čokolado.... Ja to se je zgodilo lansko leto, in je v meni vse "privrelo" ravno sedaj, v času božiča. Ker me je situacija res prizadela :(