Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga bi radi nazaj na forum?

Koga bi radi nazaj na forum?

Ene res manjkajo in bi jih z veseljem spet brala. Moj seznam:

skr bna
janis

Koga bi pa vi poklicali nazaj?

tralala

Zelo dobro je znal napisat.

Ustvarjalno.

Proti njemu je Paco pravi pustež in žagovina.Oprosti Paco, ampak res….

zelo pogrešam glisto

Strinjam se, da sta bili Skrbna in Janis ženski na mestu. Seveda ne pravim, da sem se v vsem strinjala, sploh Janis je znala včasih obsojati, čeprav se je sama borila za pravice ene od manjšin.

Nikogar 😛

Jaz pogrešam DRRR-ja.

Od teh znanih moških nikov, si ne želim nikogar, ker noben ni imel vrednot, vsi prevaranti oz noben ni imel nič proti varanju. Sedaj se stanje izboljšuje..bravo mon:-)

BMW-ja.

prevaranta? sem opazila, da mi je čedalje dlje težje v družbi ljudi, ki nimajo vrednot….

babi

pa alibabo in 7 razbojnikov

QBR je bu zakon

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

starooo

Ja, edino babi pogrešam. Ostalih tudi slučajno ne. Za babi pa mi je žal, da je zaradi parih zlobnih bab nehala pisati sem.

Zlobo-grdobo
Vladko K.
Skr bno
Špelin@
Lolo
Medvedek Pu
Žogico Nogico
Piki Miki
Teichi
NinaK
TinkaraC

pa še sem jih pozabila našteti… 🙁

kitty, laro croft, vladko pa še nekaj iz mojih časov.

zlobo bi tudi jaz rada nazaj.

…Redno.

DRRR in BMW, koga sta okrog prinesla?

bmw je bil večkrat v zaporu. Zakaj pa ne vem oziroma me ni zanimalo. Na forumu je bil svoj čas prava poživitev, na koncu pa stara nedohuvita sitnoba, ki je čas zapravljal za žaljenje veganov. Vpliv najhujšega monovskega bedaka ga je takrat uničil.

bmw je bil večkrat v zaporu. Zakaj pa ne vem oziroma me ni zanimalo. Na forumu je bil svoj čas prava poživitev, na koncu pa stara nedohuvita sitnoba, ki je čas zapravljal za žaljenje veganov. Vpliv najhujšega monovskega bedaka ga je takrat uničil.[/quote]

mogoče je spet ker ga že nekaj časa ni na spregled. Bi pa verjela da je bil v zaporu ker mi je deloval dokaj nasilen.

bmw je bil večkrat v zaporu. Zakaj pa ne vem oziroma me ni zanimalo. Na forumu je bil svoj čas prava poživitev, na koncu pa stara nedohuvita sitnoba, ki je čas zapravljal za žaljenje veganov. Vpliv najhujšega monovskega bedaka ga je takrat uničil.[/quote]

mogoče je spet ker ga že nekaj časa ni na spregled. Bi pa verjela da je bil v zaporu ker mi je deloval dokaj nasilen.[/quote]

BMW je zaprl svoj profil, tako da verjento glih v arestu ni, ampak je moralo biti nekaj fejst narobe, da se je odločil za tak odejanje. Pač bli so neki konflikti in to je cena za te krege, prepirčke in podobno

o DRRRju pa glih ne bi… njega se pa zlo težko pogreša.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Enako. Ta stara garda je bila res super. Ostalih omenjenih (bmw, dddr, staraaa, tralalla…) pa bognedaj. Niti slucajno jih ne pogresam, jih je dovolj ostalih (ali istih) tu gor na enako ubogem nivoju…


Da dragi. Lupčka!
In ne opravičuje, tudi jaz te ljubim!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close