Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko se otroku nič ne da…

Ko se otroku nič ne da…

Berem na prejšnji strani kako se mtke matrate… Kje so pa fotri?

Drgač pa, a je kaznivo frocu sobo zaklenit, kuhinjo in kopalnico za sabo zaklepat? A ni tko v reali, da če se na šihtu nočeč naučit reda in pravih delovnih postopkov, da ti dajo knjižco in čau miki? in če ja, zakaj torej lažete lastnim otrokom?

In se čudite da vam lažejo? Kaj pa naj drugega, če jih vi tako učite?

Daj se že zapri v eno luknjo in utihni. A ne vidiš, da greš s svojimi (nešolanimi) metodami vsem na organ?

Tep se pa vidi, da nimaš otrok. Vsaj 10+ let ne.

Če boš malo pobrskal po spominu verjetni ti nisi bil nič boljši.

Fotri se ali ne upajo pisnit ali pa jim dol visi. Ker so jih ženske spremenile v copatarje. Kogar pa niso uspele, veselo dol druge daje.
Od take in drugačne duhovnosti napumpane ženske pa ne razumejo, da dve pravočasno čez rit še nikomur niso skrajšale življenja.

Vse to se, da samo se bojijo, da bodo takile brklci ratali 😛
Takih ne marajo, majo raj copate 🙂

Poznam zelo malo res funkcionalnih moških, ki so v stanju sami skrbeti zase, kaj šele za druge v okviru vodstvenega položaja in za družino. Iz vsake generacije v generacijo je slabše. Zadnja skupina, ki se še nekako drži, so današnji 40-50 letniki. Mlajše generacije pa katastrofa. Seveda nosimo ženske pri tem delež krivde, ker usmerimo libidinalno energijo v otroke (moškega spola) namesto partnerje in prevzemamo na svoja pleča tudi odgovornost za stvari, ki se nas sploh ne tičejo ter tako vzgajamo nove in nove generacije maminih sinkov. Potem pa jok in stok zaradi izgorelosti in razmišljanje o štriku na drevesu.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Ah veš kaj, tola pa ne verjamem! Saj pa ja jamrajo, kako Moških ni… Pa berem tud, da srbe in bosance obrajtajo, se z muslimani iz afrike ženijo…

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA???????????

Kje se pa take matere kupi? Kr ob taki pa vprašanje, če bi jaz imel erektilno disfunkcijo…

Veš Brklc, tudi jaz sem odrasla ob očetu, ki si tega imena ne zasluži. Ga ni bilo, nikjer. Še danes se mu gladko j….. za nas otroke. A tudi meni se gladko j….. zanj.
In res je polno enih decov, ki se z družino ne ukvarjajo. Kar prepustijo to ženskam, ki nosimo glavno breme.

Tola pa nau držal anede… Z bratom sva celo otroštvo in mladost konkretno delala! Tam okol 10. in naprej, sva sešraufala več takihle kamiončkov: http://www.njuskalo.hr/mali-kamioni/mercedes-benz-406-d-oglas-7647095 , http://eng.auto24.lv/lietoti/mercedesbenz/307_d/1070952
pripeljanih iz Nemčije po delih, večinoma v osebnem avtu in prikolici… + redno tekoče vzdrževanje, vključno z menjavami aus-tauš motorjev.

Pa si kdaj prišla do resnice, zakaj ga ni bilo nikjer? Kr jaz sem v lajfu slišal in preveril, konkreto nore zgodbe…

Tola pa nau držal anede… Z bratom sva celo otroštvo in mladost konkretno delala! Tam okol 10. in naprej, sva sešraufala več takihle kamiončkov: http://www.njuskalo.hr/mali-kamioni/mercedes-benz-406-d-oglas-7647095 , http://eng.auto24.lv/lietoti/mercedesbenz/307_d/1070952
pripeljanih iz Nemčije po delih, večinoma v osebnem avtu in prikolici… + redno tekoče vzdrževanje, vključno z menjavami aus-tauš motorjev.[/quote]

Sej ne rečem, da nista bila pridna. Sam ziher sta tut delala pizdarije, tak ko naši otroci. Pa ne mi rečt, da se nisi vsaj 1x zlagal svojim staršem. Če sta tok šravfala, sta se tut bolj malo učila-ziher, tok ko naši otroc. Sam naši otroc so namesto pod kamionom ob računalniku. cajti se pač spreminjajo. Reč, da ni res…

Tola pa nau držal anede… Z bratom sva celo otroštvo in mladost konkretno delala! Tam okol 10. in naprej, sva sešraufala več takihle kamiončkov: http://www.njuskalo.hr/mali-kamioni/mercedes-benz-406-d-oglas-7647095 , http://eng.auto24.lv/lietoti/mercedesbenz/307_d/1070952
pripeljanih iz Nemčije po delih, večinoma v osebnem avtu in prikolici… + redno tekoče vzdrževanje, vključno z menjavami aus-tauš motorjev.[/quote]

Kako pa to, da nisi šel za mehanika? Kot berem delaš popolnoma nekaj drugega. To šraufanje pa vedno ven mečeš, tako, da te res sprašujem zakaj nisi šel v ta poklic?

Pa si kdaj prišla do resnice, zakaj ga ni bilo nikjer? Kr jaz sem v lajfu slišal in preveril, konkreto nore zgodbe…[/quote]

Jasno, mati je kriva. Zenska. Problem resen. Grow up!!

Naju z mojim so starši precej strogo vzgajali, moja mama mene sploh. To ima sicer določene negativne posledice – npr. nihče mi ne sme ukazovat (razen delodajalec v mejah zakonitosti… ko še nisem bila sama svoj šef…). S partnerjem se zato skregam za malenkosti kot npr. ob ukazu “odnesi smeti” itd… :)) Ampak pozitivno je pa to, da sva sama iz minusa ustvarila zelo veliko in se obnašava odgovorno. Ker se najini starši niso. Ko opazujem vrstnike in tiste malo starejše in malo mlajše, se včasih križam….

Najhuje se vidi neodgovornost ljudi v Sloveniji pri iskanju zaposlenih in delavcev… Pri nas enega npr. ni bilo v službo (mlad, šolan fant, z diplomo…), ker se je napil. OK to je bilo prvič… Drugič je bil pa odpuščen brez opozorila. Pa govorimo o nadpovprečni plači, rednem plačilu in fer delovnih odnosih.

Točno vem, kje je razlog za tako neodgovornost – dokler ti starši dajejo potuho in se na to lahko zanašaš, se boš in več je te potuhe, huje je… To se tako vidi pri alkoholikih in odvisnikih. Eni si pa pač te neodgovornosti ne morejo privoščit.

Jah, mi smo mogl lagat, ker če kradeš… Tak da, če hočeš ustvart par zgodb, ki nikakor niso nedolžne, morš bit poštena baraba…
Jst za učenje nism, razen neumnosti… In ja je res…

Ni pa res, da nismo mulci v oš, znali mlade prfokse konkretno prešlatat, tok da se tud ravnatelju ni upala povedat, žleht modelu, k je danes na ministrstvu.
Tudi ni res, da nam je bilo kdaj dolgcajt, ker če drucga ne, smo šli na skedenj kadit, pa se je konkretno kadilo knede…

Otroc ki jih pa dnos vzgajate, pa majo gnarja skor največ na svetu, cele vasi majo v posesti, pol k ga pa pošlješ k Jusufu, naj gre kebab iskat k teži zanga, prau pa daj gnar… WTF????? Ne dam, tle maš polento pa kisu mlek če češ, al bot pa lačn! UAaaAAa, nam več k teb pršu pizda tstar si fuknjen… Ja prou ane, pa nkar…

Pa k sm jst kapo na poti iz šole zgubu, sem jo šel peš iskat brez jest, pa kr sm počas šou k sm se cmeru, me je pa fotr z avtom porival… in tko sm par kilometrov pred avtom teku, mulčk še ne pet razred… Pri slovi sem se brat učil, politične teme iz priloge dela, na glas pred celo vasjo bab, k so mlek oddat čakale, potem sem morel obnovo povedat…
Ampk lej, dons izredno pazm na svoje stvari, sem v dobri fizični kondiciji, berem tudi ali pa predvsem “med vrsticami”…

Ve, današnje matere, pa nočte povedat zakaj sončkotom lažete? Nobena od vas…

Jst še boldano vidim kot pozitivno, kj češ z babo k loh delaš kar čš z njo??? Ustrežljiva tiha miška, k ko ne more več na monu joka za štrikom?? Ja fuck off, pejd ane! Al zakaj živimo????

A ni resnica več vredna k pravica ali krivica? Skupaj celo? Zakaj torej mtke lažejo svojmu frocovju? Dej mi to povej če veš?

Probaj brat širše… Šraufanje je prispodoba za delo, od katerega ima človek celo življenje korist… Tko kt od znanja na roke cunj al pa posode prat. Gre z pristop k delu, na začetku, brez strojev. Dons pa kolkr beremo, se ne da kastol oprat, če nimaš v gospodinjski delavnici ene par letnih plač, in ne vem kakšnih detergentov. Bolno je pa vse… Bukov pepel, pa pesek je treba mulariji v roke dat, če bojo hotel preživet, ker vojna za hrano in vodo, bo kmal pokazala zobe, in tkrat bojo sončkoti bogi bogi!

Kako pa kaj vzgoja tvojih otrok? Aja še povohajo te ne.

New Report

Close