Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek božična večerja

božična večerja

Kaj boste skuhale za božično večerjo. Rabim ideje. Seveda mora biti meso.

Obvezno pečenka!
Potem pohana kura.
Potem pariški in dunajski šnicli.
——————————————————————————-To je obvezno!

Boš kuhala govejo župo? Tudi je tudi obvezno. Pazi, kakšno meso kupiš. Ker tudi govedina iz juhe je top…za na talar, za požrtijo. Plus hren 🙂

Lahko pa kupiš rebra in jih nafilaš…..mmmmmmm, kako je to dobro! Pa kakšne naravne zrezke v gobovi omaki? (ziher ste nabrali par kil gob – ne jih šparat).

To je najbolj skromen jedilnik. Lahko delaš tudi zrezke ovite v kraško slanino…. pri pečenki ne pozabi na popečeno zelenjavo (bučke, paprika, čebula…..vse, kar imaš) .

Če imate žar zunaj – temperature so top – naj mož speče enega mini odojka :)! Mimogrede
pa gor flikne še pa čevapov, ražnjičev in pleskavic. Pa kšno rezino jetrc…ufff!

mi za 2 meseca mesa, kar si ti naštela tukaj!

A samo meso jeste ali kaj? Pri nas je meso priloga!

nova
Uredništvo priporoča

mi za 2 meseca mesa, kar si ti naštela tukaj!

A samo meso jeste ali kaj? Pri nas je meso priloga![/quote]

Jaz ne vem, kje se najdete ljudje, ki mesa pojeste za ščepec. V trgovini pred mesnico vrste, ki jih drugje ni, kjerkoli jem zunaj, še vedno so je pojedlo ogromno mesa, razen zelo redkih posameznikov.

Ena ideja, taka bolj skromna:

Predjed – [b]pomladni miks[/b] ali motovilec ali kakšna nežna solatka s kozjim sirom

Glavna jed – [b]Pečena svinjska rebra ali flam.[/b] Zraven pečen krompir in pečena zimska zelenjava (korenje, koleraba, pastinak, gomoljna zelena, črni koren, brstični ohrovt …) oboje samo malce pokapljaš z oljčnim oljem in soliš. Pečeš približno 1 uro. Mal skombiniraš, če ne gre vse naenkrat v pečico.

Sladica – če jo sploh potrebujete, oz. če potica ni dovolj – [b]ponarejena panakota[/b]

Taka ‘jajca’, ki si ti napisala in predlagala… a veš kaj?? Tole monke kuhajo v torek ali četrtek vsak teden! 🙁

Ne mi ga srat s tako skromno pojedino za Božiča!!

Mi ob priložnostih, ko se vsi skupaj usedemo za mizo radi naredimo fondi. Pljučna pečenka, veliko različnih omakic in zelenjavnih prilog. Pri fondiju se zadržimo za mizo dolgo časa kar je smisel takih druženj. In pa seveda z dobrim mesom je več kot odličen.

http://www.recepti.com/kuvar/glavna-jela/15599-torta-od-cevapa

Brez tele torte ni bozica 😛

popoldne se družimo ob pršutku na stojalu, sir in olivice z domačim kruhom
potem sledi obdarovanje – odvijanje daril pod smrekico (darila so skromna nič oz. to kar sami naredimo)
večerja pa fondi (telečja ribica, pljučna in vsem nam najbolše hrenovke s številnimi omakicami in prilogami)

Pa še na gornjo temo, smo atesti vendar je za nas božič izrazito družinski praznik, ko se zberemo in podružimo in doro jemo!

Hm. Kolikor se spoznam, je prav za božično večerjo krap in šele po polnočnicah meso. V eni drugi temi je ena huda, ker bi ateisti radi prehitevali in na veliki petek jedli šunko – tako da pazi, ne prehitevaj. :-)))

Pri nas gostimo žlahto za druge praznike, božičujemo pa na obisku in ponavadi dobimo meso nekaj iz pečice: svinjska pečenka ali rebra, pečen piščanec, tudi polnjena telečja rebra so že bila kdaj. Priloge klasika: krompir pečen ali restan, kruhov cmok ali narastek, včasih kaki kroketi, pa dušena zelenjava, francoska solata, zelena solata… Pa potica na koncu. Mislim, da je to glede na udeležence čisto ok, da vsak najde nekaj zase.

S pečenko ne boš zgrešila. Daj kos mesa (mi imamo najraje svinjsko pečenko) na velik pladenj, pokrij s folijo in jo dobro speči. Nareži krompir na krhlje in ga malo prekuhaj v slani vodi. Zreži papriko in bučke na manjše kose. Pol ure preden bo pečenka pečena, jo odkrij. Dodaj na isti pladenj krompir in zelenjavo. Tako imaš kar dve okusni prilogi. Poskrbi, da bo malo zapečeno. Solata motovilec. Za sladico pa potico. Zraven pa steklenico terana.

New Report

Close