Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kuhano vino v Lj…

Kuhano vino v Lj…

Zivjo….

Je kera, ki bi sla kak vecer v Lj… na kuhano vino….

Lp
Resen

PS. samo resne…

Glede na to, kolk kuponov so zadnji mesec prodajali za praktično nič denarja, bo kuhano vino po Ljubljani (kot že večinoma zadnja leta) zanič in precej vodeno…
No menda so letos vsaj tiste nagravžne plastične kozarce zamenjali z lončki.

:)))) in kaj ima to veze z zgornjim sporocilom?
Razen da ….

Kdo pravi, da moras piti na stojnicah? 😛

Lp
Kuhanc

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo bili včeraj pa se mi je kuhano vino v primerjavi z lanskim letom zdelo boljše. Preizkušeno na treh stojnicah 🙂 In, ja, letos imajo lepe kozarčke. Sicer pa je itak pomembna dobra volja ter dobra družba, ne pa koliko je razredčeno vino.

Mi smo bili včeraj pa se mi je kuhano vino v primerjavi z lanskim letom zdelo boljše. Preizkušeno na treh stojnicah :) In, ja, letos imajo lepe kozarčke. Sicer pa je itak pomembna dobra volja ter dobra družba, ne pa koliko je razredčeno vino.[/quote]

Pa na vsaki naslednji stojnici je blo boljše, ane 😉

Bla učeri… Ampak na piru, ker vina ne maram preveč 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Ne vem zakaj, ampak v črno vino dajejo poleg dišav borovničev sok, v belo vino pa jabolčni sok, klinčke, cimet, limono, sladkor. Meni to ni všeč, saj sladkih pijač nikoli ne pijem, zato me ta okus moti. Vino mora biti vino.

DOBRO VINO ZA DOBER KUHANČEK

Jaz pa sem pila mešanico: malibu,jabolčnik (vroč) in cimet,na tromostovju – zelo dobro!

Bi bilo čisto ok, če bi vedel, da je to to. Jaz sem bila lani in sem prepozno opazila (ko sem brozgo že popila), kaj mečejo v kuhano vino – ind. mešanico + cuker. Posledica je bila, da sem bila čez pol ure vsa zatekla zaradi glutena + me je za crknit pekla zgaga še dva dni. Spila sem pa malo več kot pol kozarca. Tako da kuhano vino nekje na cesti, hvala, nikoli več.

New Report

Close