Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko samskih žensk bi šlo na umetno oploditev?

Koliko samskih žensk bi šlo na umetno oploditev?

Baje, da bodo ustavni sodniki spet sestankovali na temo oploditve samskih žensk. Sem mislila, da je zakon o biomedicinski oploditvi namenjen tistim ženskam, ki iz zdravstvenih razlogov NE MOREJO zanositi. Ne pa enim lezbam in samskim feministkam, ki so čisto zdrave, samo moškega nočejo spustit nase:)))

Ah daj no, bedarije pišeš. Nobena samska noče imet otrok. Zakaj, da bo vse dneve in noči garala za otroka, sama pa nič imela od življenja?

Baje bodo tudi neumnim in nestrpnim prepovedali pisati po forumih!

nova
Uredništvo priporoča

Ampak se v osnovi strinjam z uvodnim postom. Zakaj bi plačevali drage postopke nekaterim, ki lahko do željenega pridejo po naravni in zastonj poti? Ker ne bi seksale? Hja, je*at ga, tak način delanja otrok je pač od nekdaj v navadi.
Potem je samo še korak do tam, ko bomo otroke izbirali in kupovali v samopostrežnih trgovinah.

Imaš prav!!! Raje naj si poiščejo moškega, ki ga ne bodo imele rade, niti on njih, ki bo po možnosti pijanec in celo življenje naj bodo nesrečne, tako kot se to spodobi!!! Prav tako naj bodo nesrečni otroci, ki bodo živeli v disfunkcionalni družini brez ljubezni, ampak glavno je, da ne bodo prikrajšani za očetovsko figuro, pa kakršnakoli ta že je.

Naj si poiščejo zrelega moškega, ki bo odličen mož in odličen oče. Samo taki kar za vsako ne pogledajo. To je problem. Take moške imamo taboljše, tiste, ki smo jih vredne.

Imaš prav!!! Raje naj si poiščejo moškega, ki ga ne bodo imele rade, niti on njih, ki bo po možnosti pijanec in celo življenje naj bodo nesrečne, tako kot se to spodobi!!! Prav tako naj bodo nesrečni otroci, ki bodo živeli v disfunkcionalni družini brez ljubezni, ampak glavno je, da ne bodo prikrajšani za očetovsko figuro, pa kakršnakoli ta že je.[/quote]

Daj ne bluzi no! Kje pa piše, da morajo po vsej sili imeti otroka? Otroka, ki bo odraščal brez očeta, brez družine? Ker si to tako zelo želijo? V življenju se pač vse želje ne uresničijo.
Od nekdaj je na tem svetu bilo tako, da so nekateri imeli družine, otroke, nekateri pač ne. In vedno so obstajale tudi ženske, ki so hotele le otroka, moža pa ne – in od nekdaj so se tudi nekako znašle:)

Medicinski postopki in pomoč naj bodo za tiste, ki t potrebujejo -iz zdravstvenih razlogov, ne pa iz kapric.

Imaš prav!!! Raje naj si poiščejo moškega, ki ga ne bodo imele rade, niti on njih, ki bo po možnosti pijanec in celo življenje naj bodo nesrečne, tako kot se to spodobi!!! Prav tako naj bodo nesrečni otroci, ki bodo živeli v disfunkcionalni družini brez ljubezni, ampak glavno je, da ne bodo prikrajšani za očetovsko figuro, pa kakršnakoli ta že je.[/quote]

hkrati pa je za otroka tudi zelo slabo če živi v sovražnem feminističnem okolju….

A ve razumete, da po sedanjem zakonu lahko oplodijo popolnoma zdravo žensko, ki ima moškega s zdravstvenimi težavami na tem področju. Ergo – oplodijo zdravo žensko.

Zakaj bi jo? Naj si pač najde drugega tipa.

Imaš prav!!! Raje naj si poiščejo moškega, ki ga ne bodo imele rade, niti on njih, ki bo po možnosti pijanec in celo življenje naj bodo nesrečne, tako kot se to spodobi!!! Prav tako naj bodo nesrečni otroci, ki bodo živeli v disfunkcionalni družini brez ljubezni, ampak glavno je, da ne bodo prikrajšani za očetovsko figuro, pa kakršnakoli ta že je.[/quote]

Kaj to je vse kar poznaš?
Mogoče bi si pa poiskale primernega partnerja in očeta svojih otrok, zgradile normalen, ljubeč in spoštljiv partnerski odnos, delale na tem odnosu in vlagale vanj, si osnovale družino in v dobro družine in samih sebe na prvo mesto postavile družino namesto sebe, s tem osrečevale moža, otroka in sebe?
Aja, to pa ne gre, je treba preveč delat in žrtvovat, ne?

A ti si njegova žena, ti mu pereš, da pride k meni ves dišeč?

Obravnava se par in ni pomembno, kateri sel para ali celo oba imata težave – PAR IMA TEŽAVE Z ZANOSITVIJO IN ZATO SE MU POMAGA Z BIOMEDICINSKO POMOČJO. Če par nima težav, se mu ne pomaga.
Bo šlo?

Obravnava se par in ni pomembno, kateri sel para ali celo oba imata težave – PAR IMA TEŽAVE Z ZANOSITVIJO IN ZATO SE MU POMAGA Z BIOMEDICINSKO POMOČJO. Če par nima težav, se mu ne pomaga.
Bo šlo?[/quote]

Zakon pravi:
Medsebojna zakonska zveza ali zunajzakonska skupnost mora obstajati v času vnosa spolnih celic ali zgodnjih zarodkov v telo ženske.”

Že naslednji dan gresta lahko narazen. Kje je potem srečna družina očeta in mamice?

Če bo ženska imela otroka ali ne, to bi mogla bit predvsem njena odločitev. Mi je prav jasno in se sploh ne čudim več, da ene hočejo ostat samske. Ko sem bila samska, kandidatov cel kup, pa ne da je z vsemi na videz nekaj narobe, sam v glavah pa večina moških nima vseh koleščkov na pravem mestu in da bi mogla med temi izbirat, se raj v koleno ustrelim in si jo dol zašijem…

No, jaz pač nisem samska. Moj tip je pravi car za druge, čeprav bi ga kdaj najraje poslala na Mars, ko sem to videla (Ok res je, da sem mogla družbo hitro menjat ko sva šla narazen in da sem dejansko bila prisiljena sprejet delo za šankom… tako da upam, da to ni neka splošna slika…), so bile solze mojega tipa dovolj, da sem popustila :))

Sama pa, po resnici povedano, nikoli in nikdar ne bi imela otrok brez partnerja. To je po mojem isto kot ko si želiš domačo žival, ful ti je luštna in ljubka, ko jo pa nabaviš, pa vidiš da si nisi predstavljal koliko je dela. In jaz sicer poskrbim za svoje živali, imajo luksuz in rada jih imam. Sam če bi še enkrat – ne bi nikoli več 🙂 In me je strah, da bo z otroki isto 🙂 ma še huje. Saj jih imaš rad, sam so velika odgovornost in moraš vedet, da potem adijo tvoji hobiji, potovanja, interesi… vsaj do neke mere.

Obravnava se par in ni pomembno, kateri sel para ali celo oba imata težave – PAR IMA TEŽAVE Z ZANOSITVIJO IN ZATO SE MU POMAGA Z BIOMEDICINSKO POMOČJO. Če par nima težav, se mu ne pomaga.
Bo šlo?[/quote]

Zakon pravi:
Medsebojna zakonska zveza ali zunajzakonska skupnost mora obstajati v času vnosa spolnih celic ali zgodnjih zarodkov v telo ženske.”

Že naslednji dan gresta lahko narazen. Kje je potem srečna družina očeta in mamice?[/quote]

In? Ne boš verjela, ampak tudi tisti, ki dejansko seksajo, gredo lahko jutro po seksu narazen.
Pa naj tako naredijo še tiste, ki hočejo po vsej sili otroka. Saj jim ga nihče ne brani, le plačevali jim tega ne bomo.

Rešitev samske ženske, ki hoče otroka je povsem enostavna in zastonj. Najde si poročenega tipa za seks in to je to. Potem zanosi in tipa skensla ter mu ne pove, da ga je izkoristila, da ji naredi otroka.
Poročeni so vedno na voljo za seks. Ni da ni. Lahko izbira po izgledu, stasu, pameti.

Koliko je žensk, ki same vzgajajo otroka in koliko izmed njih to počne po lastni želji?

Nihče ti ne more zagotoviti, da tudi tvoja veza ne bo propadla.

Če bo ženska imela otrok alai ne ni in ne more biti zgolj njena odločitev, ker se za otroka pač potrebujejo tudi moške spolne celice. Na vso grozo in žalost feministk.

Odebeljeni del me pa izredno spominja na tisti vic, ko se človek pelje po avtocesti v napačno smer in benti “Madona, koliko norcev je danes na cesti, ki vozijo v napačno smer!”…….

Feministka sem in najbolj, kar me skrbi pri seksu je to, da bi slučajno zanosila, da kontracepcija ne bi delovala.

Mene pa moti, ker moji poročeni ljubimci ne bi uporabljali kondoma. Kaj, če zanosim? Katastrofa. Tipa imam samo za seks, otroke naj dela ženi.

Moške spolne celice pa, na grozo zagovornikov edine prave in možne družine (očka + mamica in ljubki otroci), še ne pomenijo Očeta v pravem pomenu besede. Odpri sosednji forum (enostarševske družine) in beri.

Potem greš lahko do 18letnikov in jih povprašaj, če radi seksajo. Nato jih še vprašaj, če vedo, čemu so namenjeni spolni odnosi. Dvomim, da si vsi ti 18letniki želijo postati Očetje.

Lahko tudi razmisliš o tem, zakaj toliko moških z lahkoto zapusti svoje otroke.

Koliko je žensk, ki same vzgajajo otroka in koliko izmed njih to počne po lastni želji?

Nihče ti ne more zagotoviti, da tudi tvoja veza ne bo propadla.[/quote]

Saj ne rečem, da ne bo. Je že bila pod preizkušnjo. Sem čist realna glede tega. zato pa tudi nimam otrok, niti jih ne morem kar tako. Te postopke sem pa jaz dala čez in ne hvala… Če bi bila samska in bi hotela otroke, raje seksam z najgršim tipom kot da to še enkrat :))) No, saj ne bi – ne spadam med te packe…

Vseen je odločitev posameeznika. Raje tako, kot da npr. katera koga pod pretvezo zvabi in še po možnosti celo življenje plačuje preživnino… Kolikor vidim, ljudje so pokvarjeni, ženske so po mojem še bolj kot moški.

Drugače pa – kar se tiče otroka, sem za to da ima oba starša. Vem kako je, ko si iz družine ločenih staršev, ni fajn. Najbolj čustveno nasanka otrok. Drugače pa po mojem bi ene samske mame bile bolj odgovorne kto pa dva nedozorela starša… Veliko je takih.

Moške spolne celice pa, na grozo zagovornikov edine prave in možne družine (očka + mamica in ljubki otroci), še ne pomenijo Očeta v pravem pomenu besede. Odpri sosednji forum (enostarševske družine) in beri.

Potem greš lahko do 18letnikov in jih povprašaj, če radi seksajo. Nato jih še vprašaj, če vedo, čemu so namenjeni spolni odnosi. Dvomim, da si vsi ti 18letniki želijo postati Očetje.

Lahko tudi razmisliš o tem, zakaj toliko moških z lahkoto zapusti svoje otroke.[/quote]

Resne težave z razumevanjem, kaj?
Samskim ženskam nihče ne brani imeti otroke, nihče jih s pištolo na čelu ne poriva z zveze, zakonske ali izvenzakonske, le plačevali ne bomo za izpolnitev njihovih želja. Svoje želje naj si izpolnijo po naravni poti. Ali bodo potem obdržale tudi sredstvo za izpolnitev želje (moškega) ali ne, je pa njihova stvar.

Moške spolne celice pa, na grozo zagovornikov edine prave in možne družine (očka + mamica in ljubki otroci), še ne pomenijo Očeta v pravem pomenu besede. Odpri sosednji forum (enostarševske družine) in beri.

Potem greš lahko do 18letnikov in jih povprašaj, če radi seksajo. Nato jih še vprašaj, če vedo, čemu so namenjeni spolni odnosi. Dvomim, da si vsi ti 18letniki želijo postati Očetje.

Lahko tudi razmisliš o tem, zakaj toliko moških z lahkoto zapusti svoje otroke.[/quote]

Resne težave z razumevanjem, kaj?
Samskim ženskam nihče ne brani imeti otroke, nihče jih s pištolo na čelu ne poriva z zveze, zakonske ali izvenzakonske, le plačevali ne bomo za izpolnitev njihovih želja. Svoje želje naj si izpolnijo po naravni poti. Ali bodo potem obdržale tudi sredstvo za izpolnitev želje (moškega) ali ne, je pa njihova stvar.[/quote]

Zakaj pa bi morali poročeni zdravi plodni ženski, ki ima neplodnega partnerja , kriti umetno oploditev?
Naj zamenja partnerja pa je. Ali pa naj kdo začasno vskoči. Le zakaj bi si delali stroške z zdravo žensko, če to lahko stori po naravni poti.

Za začetek odgovor avtorici: med leti 1974 in 2000, ko je veljal stari, v tem pogledu naprednejši zakon, je izrabilo pravico do umetne oploditve približno 50 žensk, torej ena, dve ali tri na leto.

Za vse ostale: če bi se vsi tukaj tako brigali za lastne otroke in njihovo vzgojo, kot se za tuje in kako so nastali, bi bil svet verjetno precej lepši, desetletnih priseljenčkov ne bi pretepali po šolah, smrkavi srednješolci ne bi čutili potrebe po tem, da zalezujejo pedagoge po delovnih sobah in skisane mone ne bi čutile potrebe po tem, da lepijo izmišljene vzgojne zgodbice o groznih posledicah varanja na MON. Ker bi imeli sami s sabo in s svojimi otroki dovolj dela.

New Report

Close