Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

zaradi kadilca pod nami nam smrdi posteljnina, obleke

Default avatar

neznosno v bloku Lj

in seveda ne moremo narediti nič, saj mu zakon dovoli da nam greni življenje
Default avatar

kajkajkaj

neznosno v bloku Lj je napisal/a:
in seveda ne moremo narediti nič, saj mu zakon dovoli da nam greni življenje

to pa ne verjamem! Moj oče je bil strasten kadilec in je kadil v dnevni sobi iz katere je bil vhod v vse ostale spalnice. svojo sobo sem zaprla samo ko sem šla spat, pa nikoli ni smrdela posteljnina kaj šele obleke v omari. da bi ti pa iz balkona tako gor butalo je pa že naravnost smešno. nehaj se smešit in stopi raje po kake tabletke, da se pomiriš. sama se nekadilka in mi cigarete smrdijo, ampak ti imaš težavo drugje.
Default avatar

ne verjamem

No tole je pa orng pretiravanje.
Sem včasih kadila v svojem stanovanju (v spalnici ravno ne), pa mi posteljnina ni smrdela. Obleke prav tako ne.
Default avatar

zrelo za strokovnjaka

Kakšne hude probleme moraš ti imeti, da ti seka ven tako, da povsod vohaš cigaretni dim? Ne bi bila v tvoji koži, ti pa svetujem, da čimprej stopi do strokovnjaka, ker tole se ne bo končalo samo pri tem, da nekaj namišljeno vonjaš...
Default avatar

ujetniki v stanovanju zaradi kadilcev

nekadilci trpimo zaradi kadilcev, oken ne smemo odpirati, kdaj bo zakon tako kot v tujini, da se v bloku ne sme kaditi
Default avatar

nikoli

ujetniki v stanovanju zaradi kadilcev je napisal/a:
nekadilci trpimo zaradi kadilcev, oken ne smemo odpirati, kdaj bo zakon tako kot v tujini, da se v bloku ne sme kaditi

Kje v tujini imaš tak zakon? Če že, potem obstajajo nekadilski bloki, da bi bilo pa vsepovprek doma prepovedano kajenje, pa še dolgo ne boš doživela, ker je tobačna industrija še vedno zelo močna.

In kje imaš toliko kadilcev? Kamorkoli se obrnem, nihče (več) ne kadi.
Default avatar

čistimo

Ah daj no, ne seri. Pri nas kadimo samo v kuhinji in nam nič ne smrdi.

Kupi si hiško v gozdu ali še bolje, preseli se na Mars!
Default avatar

ogroženi natakarji

ali kdaj pomislite koliko življenja preostane natakarjem ko vsaki dan strežejo zakajene fanatike, a se kdaj realno kdo to vpraša?!
Default avatar

ogroženi natakarji

pasivno kajenje tudi povzroča rak, zastoj srca
Default avatar

Gunnar

lol ogroženi natakarji... še vsi k jih poznam pa kar sem jih videl so vsi kadil, zdej k se lahk kadi samo zunaj pa noben ni ogrožen tud če je nekadilec.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Majdamar

ne verjamem je napisal/a:
Sem včasih kadila v svojem stanovanju (v spalnici ravno ne), pa mi posteljnina ni smrdela. Obleke prav tako ne.
Ne da ne bi verjela, ampak.... a dejansko bi to sploh opazila, če sama kadiš? Kadilci ne čutijo tega smradu tako kot nekadilci...
Default avatar

Dfghji

Majdamar je napisal/a:
ne verjamem je napisal/a:
Ne da ne bi verjela, ampak.... a dejansko bi to sploh opazila, če sama kadiš? Kadilci ne čutijo tega smradu tako kot nekadilci...
Jaz sem obcasna kadilka in ko par dni ne kadim, voham smrad na poustru in na jakni, ki sem jo nosila, ko sem kadila.

Se kako se voha!
Default avatar

res se voha

To pa verjamem. Vsi kadilci trdijo, da njim pa posteljnina-obleke-spalnica sploh ne smrdijo, samo kaj, ko se sami ne vohajo. Kadilca, ki kadi v zaprtih prostorih, vedno zavohaš.
Sem tudi sama kadilka, da ne bo zgledalo, da histerično napadam. Res pa ne kadim nikoli noter, ampak tudi pozimi samo na balkonu. Pa še vseeno me partner, ki je nekadilec, zavoha.
Default avatar

hm,

več nizkih udarcev kot kadilci dobimo samo še verni katoliki...
Default avatar

kajkajkaj

Sem nekadilka in ja zavoham kadilca takoj. ma ne pa posteljnine, ki naj bi zasmrdela zaradi kadilcev na balkonu spodnjega stanovanja! Pika! dotična avtorica pa bo prej kot od pljučnega raka zbolela za čim drugim...žlehtnoba jo bo udarila nekje.
Default avatar

na lastne oči moraš videt

kajkajkaj

pridi na obisk in se prepričaj kakšnega idiota soseda imam, ker res smrdi vse
Default avatar

Nekadilka

Dejstvo je, da ste kadilci navadni egoisti, smradite in zastrupljate vse okrog sebe, ste agresivni in arogantni, vedno je samo po vaše prav, samo vaša "pravica" je pomembna, ne ozirate se na nikogar, razen na svojo smrdljivo odvisnost. Navadni bedniki ste, odvisniki, kot so odvisni ljudje od alkohola in drog, nezmožni reči cigaretu "ne". Vi itak ne vohate ničesar, tisti, ki ne kadimo, pa vohamo cigaretni smrad, in če reče gospa, da voha smrad v svojem stanovanju, potem ji verjamem. Cigarete so še presneto prepoceni, morale koštati deset krat toliko. Poznam ljudi, ki si namesto kruha, raje kupijo cigarete, potem pa jamrajo, da nimajo denarja. Za čike imajo pa VEDNO! Ubogi njihovi otroci, nemočni pred agresijo staršev. Kadilci, pojdite k vragu.
Default avatar

Barca

ujetniki v stanovanju zaradi kadilcev je napisal/a:
Ta vikend sem bila v Avstriji in ne moreš verjeti ... v vseh lokalih, kjer smo bili, se je lahko kadilo tudi noter, za nekadilce pa so imeli posebej urejene prostore.
Default avatar

mavriCa

Vi pa h vragu s svojo nadležnostjo. Pa nisem kadilka, ampak mi gredo taki butci na živce, ki trdijo bedarije.
Default avatar

Gunnar

Nekadilka je napisal/a:
Dejstvo je, da ste kadilci navadni egoisti, smradite in zastrupljate vse okrog sebe, ste agresivni in arogantni, vedno je samo po vaše prav, samo vaša "pravica" je pomembna, ne ozirate se na nikogar, razen na svojo smrdljivo odvisnost. Navadni bedniki ste, odvisniki, kot so odvisni ljudje od alkohola in drog, nezmožni reči cigaretu "ne". Vi itak ne vohate ničesar, tisti, ki ne kadimo, pa vohamo cigaretni smrad, in če reče gospa, da voha smrad v svojem stanovanju, potem ji verjamem. Cigarete so še presneto prepoceni, morale koštati deset krat toliko. Poznam ljudi, ki si namesto kruha, raje kupijo cigarete, potem pa jamrajo, da nimajo denarja. Za čike imajo pa VEDNO! Ubogi njihovi otroci, nemočni pred agresijo staršev. Kadilci, pojdite k vragu.
sem bil pri vragu pa je rekel da ima tebe ogledano.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.