Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga je to tito v mirnem času umoril

koga je to tito v mirnem času umoril

Razmišljam o Titu in njegovem dosežku, da se je znašel na lestvici 10-ih najbolj množičnih morilcev vseh časov. V mirnem času je umoril miljon odraslih in otrok. Kake narodnosti so bili ti ljudje? Makedonci, Srbi,…teh je bilo bolj malo, Slovenci in Hrvati po moje. Pa če je bilo Slovencev polovica, je bilo to petstotisoč ljudi, a potemtakem je iztrebil četrt Slovencev?

Kak verodostojen dokaz, da je v mirnem času pobil toliko ljudi??


A teb polne jame na tisoče človeških kosti ni verodostojen dokaz?

Saj ravno to je problem, ker mirni čas za Slovenijo ne obstaja. Od leta 1930 imamo že hladno vojno. Toda dejstvo je, da je največji svetovni psihopat ZDA kot država in vsak predsednik je enak predhodniku. Brez razlike.

Ma kr jih je pobil je noro dejanje in taki so predsedniki.


A teb polne jame na tisoče človeških kosti ni verodostojen dokaz?[/quote]

Odštej poboje v letu 1945 (kjer so Angleži ob vračanju točno vedeli, kaj se bo dogajalo in so vračali točno zato!) in daj link, koliko jih je bilo pobitih od leta 1946 naprej!

Normalno je, da jih je nekaj pobil. Toda dejstvo je, da mu ne moreš pripisati tistega kar so naredili Domobranci, ko so družino živo zvezali in zakurili skupaj z majhnimi otroki v lastni bajti.


A teb polne jame na tisoče človeških kosti ni verodostojen dokaz?[/quote]

Odštej poboje v letu 1945 (kjer so Angleži ob vračanju točno vedeli, kaj se bo dogajalo in so vračali točno zato!) in daj link, koliko jih je bilo pobitih od leta 1946 naprej![/quote]

ves čas se uporablja izraz povojno obdobje, da jih je umoril po vojni, torej v mirnem času, mislim da se vojni čas k temu ne prišteva, ker potem se ne bi reklo množični morilec, temveč, da je v neki vojni uspel pobiti toliko in toliko sovražnikov..

narodnost teh jludi me zanima..o tem še nikjer nisem nič prebrala…skrbno skrito in se o tem ne govori..kaj mediji?

Narodnost je v večino Hrvaška in Slovenska, ker četniki so se doma poskrili in bili samo malo zaprti zato se je pa lahko na vrh komunizma zavihtel nacist Slobodan in uničil cel komunizem skupaj s svojim prijateljem Bekom.

Potem pa slabo bereš. V jamah so pobiti kolaborantje iz vse Jugoslavije ki so hoteli zbežati čez mejo nekaterim je uspelo pa so jih Britanci vrnili, nekaj so jih pa že pred mejo zajeli. Blagor tebi ko imaš vsega polno rit in se lahko ukvarjaš s problemi ki nimajo z današnjo realnostjo več nobene veze.

kako da ne, partizanom zdevamo 6x več kot vsej sociali skupaj s hendikepiranimi skupaj, pa bi jih razumsko gledano morala živeti le še peščica, saj je od vojne minilo 70 let

po moje imamo lažne sezname še živečih morilcev, tako kot se je v iraku nekdo spomnil in ljudem plačeval nekaj malega, da je država izplačevala 50.000 izmišljenim vojakom plače…

pa da o vsem ostalem niti ne začenjam

ti dolgčas..
a lahko kak “link”..da so to bli kolaboranti..
če že nimaš kak dokaz…
a, pa so britanci “rekli”, da jih je potrebno pobit, zasut, ….???

pa kaj hudiča so sploh poslušal britance..to so ja tisti grdi kapitalisti in aristokrati, jebe.u mast..
a niso bli “naši zavezniki” rusi…
aja pa spet ne..ker se je Joško skregu z njim..

hmm..nea zastopim lih tega..
zavezniki (kapitalisti) so bli naši kolegi..
ampak za našo levico so to le rusi, s katerimi smo se tako skregal, kot že omenjeno..
ostali pa so tko gnili kapitalisti, in njihov vodja- strašni USA…, h katerim hodi brko na proslavo izkrcanja v Normandijo..

da niso tu dandanes še živeči “kolaboranti”..
morda pa zdaj tebi dolgčas.. ne bo več dolgčas..??

za mene so to obični morilci, saj je tito sam med vojno (1943) kolaboriral s hitlerjem in se z njim zmenil, da mu v zameno za pomoč omogoči likvidacijo notranje politične konkurence, ki je bila za cerkev

zakaj ni dal tito likvidirati sebe, če je bil sam kolaborant???:-))))9

Kdo ima zdaj prav, narodnost ali dolgčas, mogoče bo barca priskočila na pomoč s kakim linkom…to je njeno področje..partizanstvo in partizanski pikniki

meni je bolj ločično da so to bili res slovenci in hrvatje in morda nekoliko drugih narodnosti..

in zato mi je nedoumljivo, da se folk požvižga na to, da je bilo četrt slovencev umorjenih…

, danes sedi na luciferjevi desnici…. Naj ga žge večni ogenj pogube, prasca rdečega !

Ali je kdo pogledal naprimer na census prebivalstva v Sloveniji l.1935 in npr 1948 in se vprasal, koliko Slovencev bi moralo biti rojenih, da bi jih bilo pobitih npr. 250.000
Ali vam je matematika prav tako tuja kot logika?

V jamah so ljudje vseh narodnosti, največ pa je Slovencev, Hrvatov in Nemcev, ki so se vračali iz front po jugi in drugih krajev….. Nemcev so po EU pobili največ, v Sloveniji so pobili vse tiste, ki so se vračali (zajeli so jih še preden so prišli do meje z Avstrijo), ravno tako je bilo povsod po komunističnih državah, ker je bila nemška narodnost prepovedana.
Po vojni je komunistična oblast izdala ukaz, da je treba vsem ljudem nemške narodnosti zapleniti vse premoženje njih pa pobiti…. Nemški jezik je bil prepovedan – po zakonu. Še nacisti niso imeli tako krutega zakona za jude….

V Sloveniji je bilo ogromno Nemcev, ker kljub vsemu je bila Slovenija do leta 1918 Avstrija in uradni jezik nemški….. Veliko šol v Ljubljani je bilo dvojezičnih… nemško slovenske….. Slovenija je bila tisoč let del zahodnega rimsko – germanskega imperija…

Čudež je le to, kako nam je Slovencem sploh uspelo preživeti, če so bili Nemci taki zlobneži.. ste se kdaj vprašali?

In kako to, da sedaj ko ni več Nemcev v Sloveniji praktično ne slišiš več slovenskega jezika? Paradoks, da ni večjega. Slovenci so res tako umsko omejeni… za moje pojme…

DObra misel!!!

A je kdo izračunal?

No, pa se link

http://www.rtvslo.si/slovenija/prvi-pravi-popis-v-vojnem-in-povojnem-nasilju-je-umrlo-6-5-slovencev/284939

No, pa se link

http://www.rtvslo.si/slovenija/prvi-pravi-popis-v-vojnem-in-povojnem-nasilju-je-umrlo-6-5-slovencev/284939%5B/quote%5D

Prebral.

Zanimivo in precej natančno branje. Avtor te teme ti pa verjetno ne bo ravno hvaležen… saj številke (hvala bogu!) ne gredo ravno v milijone.

Okrog leta 1900 oziroma par let čez je bilo 1 mio slovencev. Sem ravno zadnjič brala. Zapomnila sem si, ker mi je bilo zanimivo, da nas je zdaj 2 mio.

Pobijalo se je vse kar se vleklo proti severu.

Slovence, Hrvate, Srbe, Nemce, nemške vojake, Bolgare….

Zakaj bi pa naj bilo meni nekaj všeč? A ti se ne zgražaš niti nad tem, da ti ljudje govorijo o 100.000 Slovencih in jim “skušajo” dati imena, a jim to ne uspeva, če se sploh kaj trudijo, saj to ni v političnem in tako tudi ne njihovem interesu? A ti ne veš, kako Slovenija funkcionira? Za Baričevičeve pse so vsi vedeli, da se jih muči, a veterinarji dobro povezanega gospoda niso upali nikamor prijaviti, a misliš, da bo današnja elita nekaznovano dovolila razkrivati, od kod izvirajo oni in njihovo bogastvo?

še pramal so potolkli tiste drhali,ki je zapustila razrušeno domovino,a glej ga zlomka,Britov niso pretentali,,ti so jih vrnili domov,tisti,kiso jo podurhali v Argentino,so pa tam javkaliza Slovenijo.ko je tam nastopila kriza in si niso mogli večnažirati s kravjimi rebrci z žara,so se njihovi potomci pripllazili nazaj.

New Report

Close