Sex v mestu

oglasi, iščem, iščeš...

Default avatar
Oglasi tipa iščem, iščeš, praviloma spadajo v to tèmo. Izjeme so tisti, kjer se je razvila konstruktivna debata.

Prosim upoštevajte, da telefonske številke niso dovoljene.

Raje vidim, da pišete oglase neposredno v to tèmo, kdor ga bo objavil kot novo tèmo, ga bom običajno tekom dneva premaknil sem.

Pri oglasu pomaga, če ga oddate prijavljeni, kot registriran uporabnik.

Mail naslovi so dovoljeni. Veliko sreče ;-)
Default avatar
Par (Ž32, M38) iščeva simpatičen par za druženje, potepanja čez vikend, skupen dopust. Oba sva ljubitelja seksa, če se ujamemo je omejitev samo naša domišljija...
Default avatar
S katerega konca Slovenije sta?
Default avatar
OK, preden vama piševa naju zanima samo še kako pribl. izgledata (suha, debela, atletska... postava) ter ali so vama všeč tudi kakšne kinky zadeve (katere?). Hvala za info! :)
Default avatar
Nisva manekena, nekaj povprečnega... :)
Omejitev je samo naša domišljija .... pod pogojem da se zaštekamo (nimava še veliko izkušenj s tem ).
Default avatar
Bi bila le za pogovor preko Gmaila, mogoče kakšno izmenjavo fotk? Vsaj za začetek? Midva nisva še nikoli menjala partnerjev...
Default avatar
Radovedneža je napisal/a:
Lahko ja :)
Pišita na ZS ali posredujta mail.
Default avatar
karmen-klemen je napisal/a:
A je mogoče to za vaju ovira, ker imam jaz picajzle žena pa velike krvave hemeroide ? Drugače sva zdrava in rada pohajkujeva.
Default avatar
Midva tudi iščeva punco ali par od 25-40 let.

Več na ZS
Default avatar
Ojla.
Želel bi spoznat žensko , katera pogreša nežnosti, pogovore, cartanje, sex...
Saj takšnih ni, a ne? :))
Tako za neobvezujoča srečanja...brez kompliciranja no:))
Default avatar
e jejej kva teb ni jasn
Default avatar
lejte marsikatera štala premore par konjev in kobil,postrezite si.hahahaha
Default avatar
Iščem dekle za prvi ples z menoj .
Srčno upam da je plesalka se samska .
Če boš lepo napravljena se bova močno zaljubila na prvi pogled .
Dekle pošiljam ti nezni poljub ljubezni .
Ter ti sporočam date ljubim zato komaj čakaj da te spoznam .
Default avatar
Iščem žensko za sex, devičnik pohoten, leta niso pomembna, več v zs. ;)
Default avatar
Kot je razvidno iz naslova...se na koroškem sploh kaj dogaja?na tem forumu se sploh nisem zasledil kakšne potrebne,poročene korosice ki jo zanima kaksna avantura....ali pač?me zanima če katera sploh javi na tem forumu in si tudi korošci damo duška.lp
Default avatar
Srečno vezan, a vseeno mi manjka nekaj. Še sam ne vem kaj, mogoče ti, ki mi boš prinesla nasmešek na obraz.
Default avatar
Kot že sam naslov pove, iščem predvsem eno starejšo damo za občasna vroča srečanja. Moram po nekaj časa spet poskusit z novo temo in ugotovit, če si sploh kakšna starejša želi kdaj pa kdaj 'mlado meso'...morda pa kdaj le bo kaj...
Default avatar
mladi 02, kaj je zate starejša?

40, 50, 60,