Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prisluškovanje na mobitelu

Prisluškovanje na mobitelu

Znašla sem se v grozni situaciji in enostavno partnerju več ne zaupam. V podrobnosti niti ne bi želela iti na spletu.
Od mnogih sem slišala, da je danes zelo veliko prisluškovanja na mobitelu.

Pozna kdo kako se to naredi?
Kako bi lahko prišla do podatkov s kom se pogovarja, do SMSov.
Mobitel ima služben, je to lahko ovira?

Me lahko npotite na koga, ki se s tem ukvarja?
Kakšni so stroški?

Hvala.

Kar v telefon mu poglej, a ne?

Sem mislila, da mož tebi prisluškuje, ampak NE. Ti bi rada možu prisluškovala in še žeiš naš nasvet?!

V telefonu smse briše, klice pa verjetno tudi.

Jaz bi želela njemu prisluškovati, da vsaj vem pri čem sem.
Nekaj tukaj ni v redu, ampak enostavno ne vem za kaj gre.

Zakaj vztrajati, če ni več zaupanja?
Da ti naredim še dodatno zmedo v že tako zbegani glavi, lahko ima še dodatno cifro kupljeno, o kateri ti popolnoma nič ne veš. Začni si zapisovati še prevožene kilometre na števcu avtomobila.

Vse odgovore mi pišete, samo tisto ne kar me zanima, kar sem vprašala…..

zakaj pa se nebi usedla z njim pa pogovorila kot človek? Glede na način ki ga predlagaš, se mi zdi da si ti tista ki dela zgago.

Morda lahko kje snames kak program, ki shranjuje smse in ti jih preposilja. Kar pomeni, da bi mu morala to na telefon instalirat. Pa pameten telefon potrebuje. Pa verjetno mora bit rootan.

Mal pogoolaj.

za prisluškovanje ne vem, mi je pa zadnjič ena razlagala, da j svojmu najstniku naštimala program, da v vsakem trenutku preko interneta vidi, kje se nahaja…. no ja, vsaj njegov telefon, če je pa on tm, je pa spet vprašanje

kolikor vem obstajajo programčki, ki jih namestiš na telefon in potem lahko vidišp kam kliče, sms-je in maile. ne vem pa kako se zadevo imenuje, mal poguglaj. enkrat se je en prjatu hvalil da je zadevo naštimal svoji bivši na telefon in potem kak mesec “užival” v branju. bivša je z razlogom (čeprav ne podpiram tovrstnih zadev).

Pa saj to ne more bit res… špijoniranje otrok na vsakem koraku! Bolano do konca!

In da bi vohunila za svojim partnerjem? Res en kup norega folka tle gor…

Daj ohrani nekaj dostojanstva ženska !!

mogoče je pa gay,ha

To je nekazonito dejanje – vdor v zasebnost.

In kolikor vem – te stvari nameščajo taki, ki imajo maslo že tako ali tako na glavi.

Pred par leti sem spoznala tipa, ful v redu, luštkan, ločen z dvema otrokoma, približno mojih let, en otrok je živel z njim … Prijazen, ustrežljiv, vse bi naredil zame, ni da ni.
Potem mi je pa enkrat zaupal, da je bivši ženi naštimal neki tak programček na telefon in comp, ker ji je hotel dokazati, da ga vara.
Pa ja de, če veš, da te vara, kaj ti bodo dokazi? (Itak sem izvedela od njegovih kolegov, da ga je ta zvezdica varala celo življenje, on je to vedel, pa je bil tako nor nanjo, da ji je vse odpustil). Meni je vse dol padlo, takoj sem prekinila vse stike z njim. To, da vohuniš za nekom, je skoraj enako nizkotno kot varanje. Ljudi zalezujejo tisti, ki nimajo dovolj jajc za direktno soočenje in pogovor, torej so tudi sami eni navadni zahrbtni dvoličneži.

avtorica, cisto preprost odgovor, ce nisi vesca modernih komunikacijskih tehnologij, pozabi.

Ce pa si, pa gre tako:

mora imet android telefon s stalno povezavo v internet
najti moras program. Ponavadi so placljivi in to ne malo. Tam okrog 50€ na mesec. brezplacni so vprasljivi kaj ti nudijo. Vpisi v google android spy ali kaj podobnega
potem pa moras ta program njemu v telefon instalirat. Eni so vidni med programi, eni ne. Ce je viden in ce se tvoj spozna na svoj telefon, te takoj dobi.

Moski zenski to takoj lahko vspici, ker zenske ponavadi nimate blage veze o svojem telefonu, razen kje je klicanje, sms in fb ikona. Mi pa vecinoma obvladamo te igrace in to naredimo mimogrede.

Podpis. Pa ne pozabit še, da je zadeva nezakonita.

Če mu ne zaupaš je bolje, da gresta vsak po svoje, ne pa da mu želiš prisluškovati. Lahko pa najameš detektiva in mu bo on sledil…

Zame si pokvarjenka, ker tako razmisljas.

Sram te bodi!

A veš,da je napisala,da je to službeni telefon?
Potem naj gre šefa prosit za dovoljenje in izpis klicev.Pa kaj še???
Te grem tožit za vdor v moj telefon,ker je last moje firme,eni pa imate čudne ideje,……..

Pusti ga. Čez čas bo dvomov vedno več, ti vedno bolj obsedena. Če je kriv ali ne, te bo razglasil za neprištevno, ker ga preverjaš, spremenil se pa ne bo.
Ko se pojavi dvom, je težko najti pot nazaj. Razmisli zakaj se je pojavil ta dvom. Je res narobe samo to, kar te skrbi?

Ne zaupam več…

Naredi tako, tudi jaz razmišljam, da bi naredila enako. Dajo se kupiti prisluškovalne naprave, katere pokličeš s telefonom in lahko poslušaš kaj se dogaja v prostoru, kjer se naprava nahaja. Seveda nimam še izkušenj s tem, tako da ti ne vem povedati kako in če sploh deluje, se pa na internetu najde veliko tega in niti ni tako drago. Okoli 100,00 eur. In boš vsaj vedela na čem si.

Poročaj kaj se boš odločila…

LP

Android sledenje spyphone:
https://youtu.be/S_33rRz7cBM

To je totalno barabinsko razmišljanje!

Kaj si ti misliš, da je on tvoja lastnina?

Ti si pa že malo bolan s tem linkom.Kaj ti biznis ne gre,ker vejo da je nateg,pa poskušaš še na drugih forumih?Si hujši od onega radar detektorja.

Tehnološko je izvedljivo, samo mobilni telefon je potrebno dobiti za nekaj časa v roko. Nanj se naloži applikacijo, ki potem snema vse, kar si želimo:
-t elefonske pogovore,
– Smse in ostale messanger applikacije,
– sledi vsemu gibanju po internetu
– itd.

Programov, aplikacij je veliko različnih.. od takšnih zastonj, z omejeno uporabnostjo, do takšnih z mesečno naročnino, praktično profesionalno vohunsko.
Applikacije so večkrat bile predstavljene v različnih računalniških revijah.. in seveda, če lepo željeno vtipkaš v Google, vam jih bo seveda našel. Tudi primerjalne teste.

Se splača pogledati.. morda vam je partner (glede na splošno stanje monogamnih zvez) žekaj podobnega namestil v telefon 🙂

De omnibus disputandum..

New Report

Close