Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek beljenje zob

beljenje zob

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z beljenjem zob? Gledam ponudbe, cene …ma pretiravajo!!! Kakšen dober kontakt?

bil na beljenju pri zobarju pred leti: boleče, drago, sem imel zlo zlo zlo obarvane in so bili res bolj beli, ampak ne vem no, če je to zares potrebno? še enkrat se ne bi odločil, ker zares pretiravajo s cenami pri ans. Vsak po svoje!

Hej Hej
v zadnji Lady sem zasledila nekaj na to teemo: beljenje zob za 9 odtenkov v 20 minutah in se že naročilaaaaa!. V četrtek 18. imam termin. Moja svakinja je šla v Avstriji na Pearlsmile in je zelo zadovoljna. Žal je pri nas samo v Ljubljani, nič v naših štajerskih koncih. BRina, poglej si na http://www.pearlsmile.si

nova
Uredništvo priporoča

Umetni nohti, trepalnice, solarij …čisti amerikanosi bomo ratali vam povem!!! Meni se zdi to stran metanje denarja, po pravici.

Umetni nohti, trepalnice, solarij …čisti amerikanosi bomo ratali vam povem!!! Meni se zdi to stran metanje denarja, po pravici.[/q
JOOOJ, resnično upam, da še nisi 40 +, ker potem boš vsa siva (barvanje las spada zraaven!), da imaš pogrižene nohte in trdo kožo na podplatih! V postelji pa princa svojih sanj hehehhe

Takole, ker sem kadilka in velika ljubiteljica kave so se mi pri mojih 36 letih zobje seveda zelo obarvali. Naravna barva je bila precej bela, nisem dobila ne vem kako veliko kamna, so pa postali rjavi. In že nekaj let sem razmišljala o beljenju, presrfala vse strani in seveda ob vseh “pametnih” in negativnih komentarjih zadevo prelagala in premišljala. Tale post pišem samo zato, da komurkoli, ki išče informacije o dejanskem beljenju zob in izkušnji, podelim mojo.

Skratka prejšnji ponedeljek so mi pri zobozdravniku zadevo izvedli in moram povedati, DA SEM NAVDUŠENA! Seveda me je bilo prej malo strah, pa vse panike kaj bo zdaj z zobmi, pa občutljivost pa … Zobe ti speska, potem ti zaščiti dlesen in potem nanaša preparat. 3 x po 20 minut. Zadeva je seveda peroksid neke sorte in bog ne daj da pride na dlesni ker bi peklo, oziroma bi jo najverjetneje ražrlo. Rezultat – moji zobje so lepo naravno beli (niso ameriško beli), nobene bolečine in tudi nobenega skelenja ali karkoli po postopku. Stvar ni poceni med 350 -400 evri, ampak ker imam samo ene zobe rajši to pri zobozdravniku kot pri kaki kozmetičarki. Skratka jaz zadevo priporočam in sem zares zadovoljna, pa tudi smejem se zadnje dni percej na široko:)

Pozdravljena končnobelizobje

kje pa si opravila ta postopek? Namreč jaz že lep čas raziskujem kje kako in kaj pa me je strah, ker zganjajo takšno paniko (ni učinka, boli, skeli….)

Hvala za odgovor.

New Report

Close