Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kmalu bo matura, jaz se pa ne znam več učiti

Kmalu bo matura, jaz se pa ne znam več učiti

Pozdravljeni,

vem da je na tem forumu že kar nekaj odprtih tem na maturo in učenje, ampak nisem zasledila nikjer enakih problemov mojim.Stvar je taka, sem v 4. letniku gimnazije, do zdaj mi je šlo super. No, vsa 3 leta sem bila prav dobra in se zato nisem potrebovala posebej “pretegovati”. Letos pa se stanje naenkrat zelooo poslabšalo. Zaradi teh težav ne spim, preveč jem, opustila sem vse hobije, ko se moram učiti nimam volje. Vse ocene imam 2, najvišja je 3. Učim se pol ure in si vzamem odmor, ampak se po odmoru niti malo ne morem več skoncentrirati. Sploh ne vem kako se naj lotim stvari. Verjetno je krivo to da se je pač letos treba bol učit kot vsa 3 leta do zdaj in jaz se zgleda ne znam. Na žalost pa 4.letnik ni samo uspeh ampak tudi matura, kako in kdaj naj se začnem pripravljati? Vem da je vse odvisno od tega kako hitro si zapomniš stvari, ampak pri meni je problem ta da mi pač letos stvari ne gredo v glavo kot prejšnja leta.

Bila bi hvaležna za kakršen koli nasvet, ker sem popolnoma obupana.

bodi vstrajna,namesto 30min se uči 45,po pavzi pa še 15,torej boš spravila skupaj enkrat več časa kot do sedaj…
želim ti čim več volje in čim lepši uspeh,ter uspešno opravljeno maturo.
lp.

New Report

Close