Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stranski učinki cepljenja

Stranski učinki cepljenja

Objavljamo
zgodbo matere treh otrok (želi ostati anonimna), dva sta po cepljenju doživela
hude stranske učinke.

Sem mamica treh otrok. Prvi je
star 3,5let, druga 2 leti in tretja 4 mesece. Starejša dva sta cepljena po
programu. Venomer slišimo, kako so cepiva varna, kako malo imajo stranskih
učinkov, oziroma da so le-ti nični. Vendar zgodba mojih otrok, ni tako rožnata,
kot trdijo, in menim, da nisem edina.

Prvega otroka sem kot zavedna državljanka
peljala na obvezno cepljenje. Sam vbod je sin dobro prenesel, kar je sledilo
kasneje, pa ni bilo tako dobro. Prespal je cel dan, celo noč, naslednji dan in
tako nekaj nadaljnjih dni. Preverjala sem mu dihanje, imela sem ga v svoji
postelji in v strahu opazovala, kaj se dogaja. Spremljala sem delovanje prsnega
koša, da sem videla, da diha. Previjala na dve uri, da bi ga zbudila. Vendar
vse zaman. Koliko mi je uspelo, da sem ga v spanju podojila je, več se ni dalo.
Imel je tudi visoko temperaturo 40°C. Klicala sem v dežurno ambulanto, povedala
da je z otrokom še zjutraj bilo vse v redu, kasneje je bil cepljen in potem se
je vse spremenilo. Niso rekli, da naj bi
to bilo od cepljenja, rekli so, da je “pač utrujen” in, da ga
naj pustim spati. Šla sem do pediatrinje, ji obrazložila in pokazala zadevo.
Rekla je, da je staknil virozo in je zato utrujen. Kako jo je staknil? Ob njem
sem bila le jaz, ni bil v stiku z nobenim drugim, še manj s kakšnim otrokom ali
bolnim človekom. Bilo je poletje.

Hčer se je
po cepljenju zvijala in neutolažljivo jokala več dni

To sem dala skozi in po nekaj
dnevih, morda je minil en teden ali kak dan več, sta vročina in utrujenost
minili. Pri naslednjih pregledih se je zgodba vedno znova ponovila. Vedno
sem klicala dežurnega zdravnika in vsakič dan po cepljenju obiskala pediatrinjo,
a vedno naletela na gluha ušesa in ignoranco. Po cepljenju pri enem letu za OMR
(ošpice –mumps – rdečke) je bil venomer bolan: viroze, prehladi, bronhitisi in
angine. Naj dodam, da še sedaj ni v vrtcu. Pri 15 mesecih je dobil sestrico, ki
je bila novembra prvič cepljena. Takrat sta bila oba zelo bolna. In po vsakem
cepljenju za DiTePer je sprva imela virozam podobno stanje z visoko temperaturo,
bruhanjem in drisko. Ta prvi otrok, je pri cepljenju pri 18 mesecih imel še
hudo oteklino na mestu vboda. Noga mu je otekla za dvakratno normalno širino in
nobenih hlač ni mogel obleči.

Hčer je imela najhujšo reakcijo pri
cepljenju za OMR. Hitro ob prihodu domov, se je v hrbtenici zvila nazaj v loku,
počrnela v obraz in kriče jokala. Neutolažljivo cel dan, večino noči in zadeva
je trajala nekaj dni. Seveda sem takoj poklicala dežurnega zdravnika, ki
je rekel, da je to “ipika” oziroma panični napad (pri enoletnem
otroku). Naslednji dan sem oddrvela k pediatrinji, ki je postavila isto
diagnozo. Ali ni čudno, panika ravno po cepljenju?!
Od takrat se ji ta krč pogosto
pojavi, s tem da je ob krčih že trikrat omedlela, ko je nisem takoj stisnila k
sebi. Opažam, da je drugačna od tega cepljenja, včasih se mi zdi, da slabše
sliši, včasih je v svojem svetu, postala je agresivna, pogosto med komunikacijo
umika pogled. Ne vem, kaj je to, ni imela nobenih preiskav, pediatrinja je
diagnosticirala “ipiko”.

Pediatrinja
v kartoteko ni želela zabeležiti hudih stranskih učinkov po cepljenju

Z januarjem 2014 je njuna
pediatrinja odšla v tujino. Hčer je prevzela druga pediatrinja. Po cepljenju
pri 18 mesecih za DTP je ponovno imela virozo z drisko in vročino. Sedaj pri
tretjem otroku, ponovno hčeri, sem pri 3 mesecih zaprosila, da pred cepljenjem
opravimo vse preiskave, ki obstajajo pred cepljenjem, ki bi podale končno sliko
in potrdilo, da bo vse ok.
Ta pediatrinja je pregledala
kartoteko od prve hčerke in glasno prebrala vse. Vsakič, ko smo po cepljenju
prišli na pregled za te stranske učinke, ni bilo zabeleženo ničesar. Nekajkrat
je edino pisalo “viroza, vročina, prehlad, driska…”. Vsega pa ne,
prav tako ni bilo zabeleženo, da je to po cepljenju. Rekla je, da bi tista
pediatrinja morala vse zabeležiti in oba otroka resno spremljati zaradi
stranskih učinkov, ki niso bili nedolžni in bi lahko bilo kaj hudo narobe. Obrazložila
je, da je to lahko odraz alergije na cepiva in zato je za tretjega otroka napisala
napotnico za alergologa. Po pogovoru z njo sem dobila vtis, da cepiva niso tako
nedolžna in varna kot je zadnje čase slišati v javnosti. Zato sem se poglobila
v celotno tematiko o cepljenju.

Cepljenje je
kot ruska ruleta: nikoli ne veš kaj boš zadel!

Marsikateri zagovornik cepljenja bi
bil istega mnenja kot sem jaz in drugi starši, pri katerih so otroci utrpeli
hujše stranske učinke in/ali so poškodovani od cepljenja in/ali jih je
cepljenje ubilo, če bi bil sam v tej situaciji.

Menim, da je cepljenje kot ruska
ruleta: ali zadaneš (stranski učinki, poškodbe, smrt…) ali ne (otrok ostane
po cepljenju isti). In, če je cepljenje tako koristno, varno, zakaj nam
nihče ne da potrdila, da je temu tako – da bo z našim otrokom vse v
redu? In, če bi cepljenje varovalo pred nalezljivimi boleznimi, se starši
cepljenih otrok ne bi bali necepljenih otrok, oziroma ne bi nasprotovali svobodni
izbiri o cepljenju, saj bi njihovi otroci bili varni, zaščiteni, in če bi
nastala epidemija, bi bila v krogu necepljenih. Isto velja za strah zdravnikov,
ministrov v javnem zdravstvu, glede svobode cepljenja oziroma necepljenja.
Zakaj ne odobrijo svobode cepljenja, saj njim in njihovim cepljenim otrokom ne
bo nič, če so cepiva varna in dajejo imuniteto, kot trdijo?

Če bi jaz
nekomu vbrizgala strupe, ki so v cepivih, in bi človek bil huje prizadet, bi
bila obtožena poskusa umora

Če držijo te njihove trditve o
cepivih, naj ne bodo v strahu! Če so v strahu in proti svobodni izbiri, potem
naj nam dajo jasne odgovore čemu cepivo dejansko služi – ne zdravju in
imuniteti proti nalezljivim boleznim, ne zatiranju bolezni – ampak zatiranju
ljudi, zmanjševanje svetovne populacije (to je javno izjavil Bill Gates) in
glavno – dobiček! Če jaz zmešam strup in ga z iglo vstavim v nekoga, ter zaradi
tega pristane na vozičku, ali postane epileptik, avtist ali celo umre, bom
kazensko, denarno in kakorkoli drugače odgovarjala ter bila obtožena poskusa
umora. Kdo pa pri cepivih odgovarja, glede na to, da je na milijone otrok
zaradi cepiv avtistov, epileptikov, sladkornih bolnikov, bolnikov z
encefalitisom, z multiplo sklerozo, gluhih, slepih, nemih, kakorkoli drugače
poškodovanih ali celo ubitih od cepiva? Kdo odgovarja? Starši, ker ne ukrepajo?
Kako pa naj, če je obvezno, pod prisilo, namerno!?

In moji otroci ne bodo bili
poskusni zajčki za cepiva. Temu moremo narediti konec!

Še dobro, da je bil moj oče Nemec in hipi. Mama pa Slovenka, ki je šla gor.

Kopirano:
Pozdravljeni!
Imamo tri otroke, katere smo cepili za vsa obvezna cepljenja in pri tem nismo nikoli imeli nobenih problemov. Zato nismo niti pomislili, da so možni kakšni stranski učinki cepljenj. V šoli smo imeli predavanje in so nas prepričevali o koristnosti cepljenja proti HPV, tako smo (na žalost) našo 12 letno T. cepili. Do 11. 5. je bila odlična športnica, dve leti je trenirala gimnastiko, potem pa dve leti ples in rokomet. 6.4. je dobila drugo dozo proti HPV, še 23. aprila je imela celo popoldne tekmovanje na Plesnem festivalu, kjer je zasedla 3. mesto regijsko.
11.5. je še bila v šoli, ob 13.oo me je klicala, ker je dobila izpuščaje, ki so kasneje izginili. Pojavile so se bolečine v zapestjih, kolenih in gležnjih. Ob 16.oo hčerka od bolečin ni več hodila! Dali so nam tablete proti bolečinam, jo sprejeli v bolnico, kjer so rekli, da je viroza in nas poslali domov. Ker se stanje ni izboljšalo, smo pristali na urgenci v Lj. Tam so po hitrem testu ugotovili Streptokoko angino, a so kasneje tudi to ovrgli. Sprejeli so jo na revmatološki oddelek in naredili vse teste krvi, vode, rentgen, kjer ni nikjer nič pokazalo. Po večkratnih obiskih v LJ. in tem, da dva meseca od bolečin ni mogla sama niti do wc-ja, se je stanje počasi izboljševalo. Pri zadnjem obisku so ji preverili točke za fibromialgijo, kjer je bila pri 15 od 18 občutljiva. Tako so ji potrdili sum na fibromialgijo in nam rekli, da sedaj imamo diagnozo in naj pridemo čez 4 mesece, toliko da se ne izgubimo v sistemu, saj nam tako nimajo kaj pomagati. In nas poslali k psihiatru. Ko smo vprašali, ali je možno, da je to stranski učinek cepljenja, so nam odrezavo rekli, da tudi če je, tega ne bomo mogli dokazati! Mislim, da so s tem vse povedali, saj so ji naredili posebne preiskave krvi (za revmo), kjer so sigurno kaj videli, a so nam samo napisali, da ni revma!
Tako smo ostali sami s kopico vprašanj in s tem, da nam nihče ne pove, ali ji pripada kakšna fizioterapija ali karkoli, kar bi ji pomagalo, saj je tudi osebna zdravnica prav hladnokrvna do nje, ne predlaga nam, kaj bi ji lahko pomagalo .
T. sicer sedaj obiskuje šolo, vendar mora zjutraj popiti Ibuprofen, kar je najmočnejše, kar ji lahko dajo, da zdrži bolečine, ki so pa vseeno vedno prisotne. Njeno življenje se je povsem spremenilo, saj ne more več telovaditi in predvsem plesati, kar ji je bilo najbolj v veselje!!! Kaj bo zdaj celo življenje pila tablete? Kakšna je njena prihodnost?
Ker mislim, da so to očitni stranski učinki, ki jih seveda zdravstvo ne bo priznalo, in me na forum “ne prime”, bi prosila, da mi pomagate in objavite našo zgodbo, da bojo lahko tudi drugi starši dobro razmislili o koristnosti tega cepljenja.
Razočarana nad zdravstvom se obračava na vas.
Suzana

Lep pozdrav!


Grozljivo. Jaz bi se obesila na štrik raje kot trpela takšne bolečine.

dr. Roman spet.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Res grozljivo kakšna slovenština, me je kar glava začela boleti! me spominja na tista pričevanja “kako sem hujšala pa se vedno zredila nazaj, pa nič ni pomagalo, potem sem pa probala xxx in že po 1 tednu….”
Pa da je otrok počrnel? kako pa to izgleda?
sicer pa: dajte si dopovedat, da NIČ ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, niti varnost cepiv, niti njihova zaščita (kot vsako zdravilo), vendar je bilo 1000x dokazano, da koristi presegajo škodo.

Lahko povem svojo zgodbo,kot otrok nisem bila cepljenja za nobeno stvar(kako so to moji starši izpeljali nimam pojma)kakšnih bolezni in težav v otroštvu nisem imela,sem se pa parkrat cepila proti gripi in vsakokrat zbolela bolj kot zdaj par let ko se ne cepin več,kakšne razlage o tem nisem dobila,se pa sprašujem.

lahko tebi, ki živiš v drugi državi

Nova zombi pravila:
1.) Da je vlada skorumpirana.
2.) Da je trava kul.
3.) Da je cepljenje škodljivo.
4.) Da so politiki pokvarjeni že ko jih voliš.
5.) Da menedžerji kradejo.

Tudi sama imam tri otroke in vsi so cepljenji po programu!

Razen lokalne bolečine in mogoče rahlo povišane telesne temperature, drugih stranskih učinov niso imeli!

Imam znanko, katere sin je zelo prizadet! Ima cerebralno paralizo in je na razvojni stopnji eno do dvoletnika.

Ona trdi, da je njegovo stanje posledica cepljenja, da je bil otrok do enega meseca uredu. Po prvem cepljenju pri enem mesecu naj bi se začeli kazati znaki cerebralne paralize.

Ona je absolutni nasprotnik cepljenja. Zadnjič pa se je njen mož zagovoril, da je imel ta isti otrok pri rojstvu oceno po apgarju 2! Otroka so oživljali kar nekaj časa! Da je po vsej verjetnosti žal takrat utrpel možganske poškodbe pa nočeta sprejeti!

Hočem povedati, da cepljenje lahko sovpada z bolezenskimi procesi, ki bi se razvili tako ali tako in je potem za to stanje po krivem obtoženo cepivo!

Sama sem hudo zbolela pred parimi leti. Imela sem nekaj hudih virusnih okužb naenkrat! Prizadelo mi je vse sklepe in srčno mišico. V tem času nisem bila nič cepljena. In če bi se karkoli cepila malo pred tem, bi lahko, tako kot mamica zgoraj, krivila cepivo. Tko pa nimam krivca.

Jp, to pa res! Dobički farmacije so enormni. No, pa tudi njihovi rablji beri zdravniki, imajo še dodaten biznis, ko popravljajo “škodo”.

Veš kaj je pa zanimivo?
-Da zavarovalnice ne ponujajo zavarovanj za primer zapletov po cepljenju…
-Da zavarovalnice ne krijejo stroškov zdravljenja, ko odpove uradna medicina…
In še in še je primerov institucionalnega nasilja se dogaja…

Sem bil prejšnji teden v družbi družine kjer ima 3 letnik raka v glavi. Se mi je kar temnilo pred očmi, ko sem poslušal kalvarijo staršev…

Sem misli da se je stanje izpred 18 let, ko sem se na mrtvo skregal z družinskim zadravnikom, ki mi je grozil z prijavo, spremenilo kaj na bolje, pa vidim da je čedalje slabše… In vse to smo delovni ljudje prisiljeni tudi financirati…


Zgodovino pišejo tisti, ki obešajo (zapirajo) junake (Janša). Ti pa živiš v pravni državi kjer se lahko starši sami odločijo.

Mam pa na to temo eno vprašanje za starše, katerih otroci so po cepljenju imeli hude probleme. Namreč, sam imam v samozdravljenju neverjetno pozitivne izkušnje z glino. Pa me zanima, če je kdo probal pri otroku z glino blažit posledice cepljenja?

Ne nakladaj, v Slo za1x zavarovalnica kar lepo krije vsako zdravljenje, pač po svojih pravilih, ampak nikjer ne piše, da če gre za zaplet po cepljenju pa ne. Ali pa prosim prilepi link od ZZZS člena kjer to piše, saj je vse na netu.
Seveda pa plačuje le zdravljenje, ki je uradno priznano in znanstveno dokazano, ne pa raznih hokuspokus metod.

Moj otrok je bil pa cepljen pri 12m, potem je pa naslednji teden shodil…. pa od kolegice tudi, pa od sestrične tudi, samo malo kasneje! naključje? pomoje ne, pomoje cepljenje pomaga otrokom shodit!

Ker imam dobre gene sem shodila pri 10 mesecih. Moj prvi otrok pa pri 11 mesecih.

Aveš, hokus pokus metode, so rešile že marsikatero življenje, ki ga je uradna medecina odpisala… In ne, ne bom linkal sistemskih rešitev, ker me je življenje naučilo, da je modro razmišljati z lastno pametjo.

Ali ste vedeli, koliko v Sloveniji stane neposlušnost tiste starše, ki svojih otrok ne želijo dati cepiti?
Slovenija, moja dežela, je dežela trde roke, kjer ni dovoljeno razmišljati s svojo glavo. Če vas mikajo tovrstna hudodelstva, pripravite culico in jo mahnite kam drugam. Pri nas ni dopustno gojiti dvomov ali poslušati zdrave pameti in to jasno piše tudi v zakonu. Vbijte si prosim v glavo, da kot starši nimate pravice razpolagati s telesi svojih otrok, kajti Veliki brat že ve, kaj je dobro za vas. Veliki brat ukazuje, da se mora cepiti vsak otrok, ker je to »potrebno«. Jawohl! Od kod dobiva Veliki brat to »vedenje« in koliko denarja pokasira za to, ne sprašujte. Na sončni strani Alp, pod mrko vladavino podalpske tiranije, je svoboda odločanja, očitno pa tudi svoboda razmišljanja, najstrožje prepovedana … Vi ste samo beden suženj, zato namesto vas razmišlja in odloča lastnik.
Slovenija, moja dežela, staršem ne dovoli, da bi svoje otroke zaščitili po lastni presoji, vsako neposlušnost pa najstrožje kaznuje. Tako mora vsak oče in vsaka mati, ki dvomi o koristnosti in/ali varnosti cepiv, drago plačati. Prav ste prebrali. Kdor ne izkazuje pričakovane pohlevnosti in se uzakonjenim genocidnim zapovedim ne ukloni, mora za ta zločin odšteti po 500 evrov, skupno torej kar 1.000 € za oba starša.
To je kazen za upiranje nečemu, česar koristi so povsem nedokazane – se je pa nabrala že ogromna zbirka dokazov o tem, da to tako otrokom kot skupnosti škodi.
Vsak necepljen otrok naj bi domnevno ogrožal preostalo populacijo. Še nihče doslej pa ni znal pojasniti, KAKO jih ogroža, če pa naj bi cepivo vse druge, cepljene otroke menda ZAŠČITILO? Ogrožal bi jih edinole v primeru, da cepivo ne deluje. Razumete, kaj to posledično pomeni? Cepiva ne ščitijo nikogar. Če bi resnično ščitila, bi bilo dovolj, če bi se cepila le polovica otrok. Ali le 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ali en sam. Popolnoma dovolj. Problem je le v tem, da z enim ne moreš zaslužiti. Za dober zaslužek morajo biti vključeni VSI. Ostalo pa so zgodbice za naivne.
I Love Slovenija. Toda, mar moram, če imam rad Slovenijo, ljubiti tudi cepiva? Moramo biti ravno mi med prvimi, ki bodo sistematično onesposobili, pohabili in uničili svoje otroke? Čeprav so strokovnjaki za imunologijo več kot jasno dokazali, da s cepivi kolektivne imunosti ni mogoče pridobiti in da »višjega dobra« v resnici ni? Ali nismo nekoč govorili, da so otroci naša prihodnost …? In v čem je slovenski otrok drugače narejen od italijanskega ali nemškega, da se mora pri nas obvezno cepiti, pri njih pa se mu ni treba, v kolikor starši menijo, da je tako zanj bolje? Pa še nesramno podvprašanje: če necepljen otrok res predstavlja za druge kakšno nevarnost, je ta nevarnost potem, ko sta oba starša plačala 1.000 €, kaj manjša?
Vprašanja se kopičijo … Odgovore na mnoga podaja odlični, večkratno nagrajeni film, The Greater Good (Za višje dobro, oziroma še malo lepše slovensko Za skupni blagor). Nekaj dejstev:
Število otrok, ki trpijo hude zdravstvene posledice cepljenja, skokovito narašča
Pravih dokazov o učinkovitosti cepljenja ni (o varnosti pa sploh ne); vse raziskave so opravile ali plačale farmacevtske firme
Farmacevtska industrija je dosegla sodno imuniteto glede posledic, ki jih povzročajo cepiva (zakaj so zahtevali imuniteto, če menijo, da so cepiva varna?)
Če država in stroka ne dojemata, da za otroke, ki so jih cepiva prizadela, nekdo MORA prevzeti odgovornost, potem take države – in stroke – ne potrebujemo. Če so tako glasni, ko je treba ljudi ustrahovati in jih prisiliti k cepljenju, naj bodo še takrat, ko je treba prevzeti odgovornost.
Kot pravi zagovornica pravic staršev in cepljenih otrok, ki so utrpeli posledice, Barbara Loe Fisher: Pokažite nam znanstvene dokaze. In dajte nam izbiro.
Film je fascinantna pripoved o tem, kako se cepiva proizvajajo in kako se »proizvaja« zakonodaja, ki to področje ureja. Pokaže, da je cepljenje izključno stvar politike, ne pa stvar zdravja. Politike, katere edini cilj je napolniti žepe farmacevtskim multinacionalkam. Pri 30 milijardah dolarjev na leto so tudi drobtinice, ki padajo z mize za vse, ki ta cilj pomagajo doseči, bogate in mastne.
Skupnega blagorja od cepiv torej ni (pa tudi kakšnega drugega blagorja ne). Pa tudi če bi ta skupni blagor obstajal, bi bila cena zanj previsoka.
Dokumentarec o filmu, prvi del: https://www.youtube.com/watch?v=w1MLPzCJLfw (15 minut)
Dokumentarec o filmu, drugi del: https://www.youtube.com/watch?v=0BH_IWFd92I&feature=relmfu (13.51 minut)

A so spet trije meseci naokoli in so začeli začeli svojo redno propagando pr*ukjeni anticepilci?
P.S.: nimam nič proti argumentiranim in realnim razlogom posameznika. Imam pa proti pr*ukjenim sektašom opranoglavcem, ki si izmišljujejo takšne glupe zgodbe, ki kvečjemu vsakega ki ima kanček pameti odvrnejo od prvotnega namena zgodbice.

Znimivo je, da v Nemčiji nihče nikogar ne žali in ne obsoja zaradi tega, ker ne cepi svojih otrok. Toda Slovenceljni so vedno tako pametni, da je joj.

Pri iskanju odgovora na vprašanje zakaj adolescentne deklice utrpijo hudo škodo na zdravju po cepivu HPV, je SANE Vax, Inc testiral stekleničke Gardasila v laboratoriju. Ugotovili so da je več kot ducat Gardasil stekleničk kupljenih v ZDA, Avstraliji, Novi Zelandiji, Španiji, Poljski in Franciji, kontaminiranih z rDNK Papiloma virusom HPV in da je ta pojav že globalen.

To pomeni, da so mladostniki, ki so injecirani s temi stekleničkami cepiva, kontaminirani z bio-hazardom – rDNK HPV-ja. V opravljenih testih je Dr. Sin Hang Lee našel rDNK obeh HPV-11 in HPV-18, ki so opisani kot »čvrsto pritrjena aluminijastemu dodatku.«

Aluminij najden v cepivih bi moral biti zastrašujoč že sam po sebi, glede na to, da aluminij ne bi smel biti nikoli injeciran v telo človeka (je strupen in specifično poškoduje živčni sistem). Z dodatnim odkritjem, da aluminij nosi tudi fragmente rDNK dveh različnih Papiloma virusov, to zdaj dosega mejo nevarnega bio-hazarda – nekaj kar je bolj podobno biološkemu orožju, kot pa medicini.

Kot pojasni SANE Vax, so bili ti testi opravljeni potem, ko so adolescentne deklice doživele »akutni mladostniški revmatoidni artritis 24 ur« po prejetju HPV cepiva. (http://sanevax.org/sane-vax-inc-dis…)

rDNK najden v Gardasilu je gensko inženiran

rDNK, ki so ga našli v kontaminiranih Gardasil cepivih ni »naraven« rDNK virusa HPV. Ampak je gensko inženiran iz HPV genske kode, ki je dodan cepivom med proizvodnjo.

Kot je dejal patolog Dr. Lee, ki je opravil laboratorijske teste in identificiral bio-hazard kontaminacijo Gardasila:

»Naravni HPV DNK ne ostane v krvnem obtoku zelo dolgo. A HPV DNK v Gardasilu ni ‘naraven’ DNK. Je rekombiniran HPV rDNK – gensko inženiran – ki se insertira v celice kvasa za VPD (virusom-podobne-delce) proizvodnjo proteina. rDNK se vede drugače od naravnega DNK. Lahko vstopi v človeško celico, še posebej skozi inflamacijsko poškodbo ali rano, ki jo povzroči aluminijev dodatek. Enkrat, ko je rekombiniran DNK insertiran v človeško celico je težko napovedati posledice. Lahko je v celici začasno ali pa ostane tam za vedno, pri čemer lahko povzroča mutacije ali pa ne. Gostiteljska celica zdaj vsebuje človeško DNK, tako kot tudi gensko inženiran virusni DNK.«

Nedolžne deklice se injecira z gensko inženiranim HPV rDNK

To pomeni, da se skozi Gardasil cepiva, nedolžne mlade deklice injecira z rekombiniranim DNK-jem HPV-ja in ta bio-hazardna substanca ostane v njihovi krvi. Implikacije tega so strašne, kot pojasni Dr. Lee:

»Enkrat ko je rekombiniran DNK insertiran v človeško celico je težko napovedati posledice. Lahko je v celici začasno ali pa ostane tam za vedno, pri čemer lahko povzroča mutacije ali pa ne. Zdaj gostiteljska celica vsebuje človeško DNK, tako kot tudi gensko inženiran virusni DNK.«

Industrija cepiv, jasno, ima dolgo zgodovino kontaminiranih cepiv z virusi ki povzročajo raka in druge zastrašujoče kontaminatorje. Poglejte si video Merkovega znanstvenika Dr. Hillmana, ki preprosto prizna da so polio cepiva na široko kontaminirana z SV40 virusi ki povzročajo raka:

http://naturalnews.tv/v.asp?v=13EAAF…

Video se imenuje »Znanstvenik Mercka priznal prisotnost SV40, AIDS-a in virusov raka – Dr. Maurice Hilleman« ali angleško Merck vaccine scientist admits presence of SV40 and AIDS in vaccines – Dr. Maurice Hilleman. Kopija pogovora je na voljo tega neverjetnega intervjuja je na voljo tukaj:

http://www.naturalnews.com/033584_D…

Če ste mislili da so cepiva varna, še enkrat pomislite. Informirajte se. Poiščite resnico in prosim, razpošljite to zgodbo, da bodo ostali prav tako informirani.

Prisluhnite ljudje: Zakaj mislite da je industrija cepiv, tako močno pritisnila vlade za popolno finančno imuniteto pred odškodninami zaradi poškodb od teh cepiv. Ker če bi se razvedelo koliko primerov raka, avtizma in celo smrti je bilo od teh cepiv, bi finančno propadli.

Pa saj nihce ne trdi, da niso mozni stranski ucinki po cepljenju! Ce pride do tako hudih stranskih ucinkov, pa menda ne bos dovolil ponovnega cepljenja brez testiranja za morebitni preobcutljivost na cepivo. Zato pa imajo otroci nas starse, da prepoznamo nenormalno obnasanje in reakcije in tako ukrepamo. Alergija, preobcutljivost…vse to je mozno dokazati.

Je pa ogromno primerov, ko ljudje kar vse pripisujejo cepljenju. Eni znanki je otrok po cepljenju OMR hudo zbolel. Postala je zelo aktivna nasprotnica cepljenja, gorece obtozevala cepiva ipd… Po enem letu so ugotovili, da ima otrok gensko bolezen in s cepljenjem njegovo stanje nima nic!

Zdrava pamet nam je potrebna in ne teorije zarot in nevedni hujskaci…

http://wearechange.si/bought-ko-tvoj-otrok-sredi-noci-zakrici-da-ti-zledeni-kri/
Jaz bi pustila takega otroka umreti. Toda zato še nisem zanič mama.

Imam dvojčka ,razvoj je potekal normalno pri letu in pol sta bila cepljena za OMR,eden od dvojčkov isti dan začel kričat v spanju ,oči je imel odprte ,kot da spi,zbuditi ga nismo mogli.To se je ponavljalo skoraj en mesec ,počasi je pozabil vse kar je znal ,nehal govoriti(do 4 leta),ni več pustil dotikov,nekaj časa smo mislili da je gluh,ker se ni odzival………diagnoza zdaj avtizem in hiperaktivnost.Njegov bratec je po cepljenju tudi nehal govorit do 3 leta ,sedaj ima še vedno hudo motnjo pozornosti.Starejši sin ni imel reakcije po cepljenju.Tako da pri nas smo s cepljenjem zaklučili,ne grem riskirat ,da se stanje spet poslabša.

https://sites.google.com/site/iluzijeocepivih/poglavja/6-poglavje

New Report

Close