Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi vi seksate v prisotnosti domačih živali?

Tudi vi seksate v prisotnosti domačih živali?

Saj priznam, da sva z mojo punco oba kar precejšnja posebneža, imava pač vsak svoje finte in vsekakor se lahko reče, da nisva konformista. Ona živi v zelo za silo preurejenem podstrešju starega meščanskega bloka, celo stanovanje je en sam prostor, še WC in kopalnica sta od ostalega dela ločena samo z navadno zavesico. In v tem stanovanju ima še dve mački in ogromnega papagaja. Ko sva prvič seksala pri njej, sem se počutil zelo nenavadno, vse tri živali so namreč neznansko zvedave. Saj v navalu strasti sem najprej seveda pozabil nanje, ampak potem se je najprej začel oglašat papagaj in oponašat njeno stokanje, zraven pa naju je ves čas od strani opazoval, saj veste kako to počnejo ptiči, potem pa sta se začeli oglašat še mački, najprej sta samo malo nežno mjavkali, nato sta pa praktično na ves glas prepevali oz. se drli na vse pretege, tako nekako kot da bi bili dve Janis Joplin hkrati pri nama zraven v velikanski sobi in bi a capella koncertirali. No, meni takrat kljub poglobljenemu trudu ni prišlo, moja punca pa se ni pustila motit in je bila trikrat zadovoljena.

Sčasoma smo se nekako prilagodili drug drugemu, sprijaznil sem se, da je pač zraven še dodaten tič in še dve muci. Živalce samo občasno sodelujejo s svojimi avdiovložki pri najinem seksu, pojma nimam po kakšnem ključu se odločajo, kdaj je primeren trenutek za intervencijo, kdaj pa ne. Je pa dejansko vedno tako, da če se katerikoli od njih začne oglašat, takoj pritegneta še ostali dve bitji. Zdaj je njihova spremljava že kar dobrodošel katalizator za večanje dinamike in eksplozivnosti seksa, pri tem je odločilna prav negotovost njihovega sodelovanja, ki povečuje suspenz.

Kljub vsemu pa me je včeraj pošteno zaskrbelo, ko mi je punca povedala, do jo je njena najboljša prijateljica spet, tako kot že pred 2 letoma, ko še nisva bila skupaj, prosila, naj za dva tedna popazi na njenega angleškega mastifa, ker gre s fantom na dopust na Kanarčke! Pes je sicer prav po angleško vljuden, vendar velik kot tele in ima 20 kil več od mene! Ko zalaja, zagrmi in zadoni in dejansko se zatresejo šipe v prastarih oknih! Bolj ko razmišljam o tem, kako bo to vse skupaj izgledalo, manj vem, kaj naj storim! Me že tako glava boli, da bom samo še vzel 2 lekadola in odšel spat, pa upam, da bom vsaj to noč kaj spal, ker prejšnjo mi ni uspelo :-S

simpatično napisano in vedi, da živali čutijo lastnico, da ji je fajn :). Kadar se ne oglašajo, bi se jaz eno pikico 🙂 zamislila.
Prijateljičin pes pa zna narediti frko, če ni vajen uglašenega orkestra, sicer se bo prilagodil.
Živali so carji, ni blefa !!!
Samo uživajta 🙂

Bravo, iskrene čestitke za ta nazoren prikaz, z izbranimi besedami kar se da plastično ponazoritev vaše simbioze. 🙂 🙂
Po dolgem času prijetno branje, hvala ti za smeh!! 😉

Povej punci, kaj ti dogaja. Če je normalna, te bo fuknila ven.


Prjatlca, k je živela v garsonjeri, je imela mačko, je imela skoz vnete oči. Mačka mislim. Bogve kakšne poze vse je morala gledat.

BMW540, kdo pa drug! Čist njegov stil pisanja, k naklada na dolgo in široko, k hoče ispast smešno in simpa…zeeeh�

Hahahahahaha… Ful kul..
Mogoče malo bolj realna tema, slog pisanja pa odl. 5. 🙂

se nasmejala…prisrčno napisano…..ampak, glede psa pa bi se zamislila…čutil bo vajino energijo, razburjenje, ne vem, na katero stran se bo postavil in zna biti še nevarno…Sicer so to izredno mirni kužki, a kaj veš, kaj se v pasji glavi premakne…

To ej pa tako, ko moški živi pri mamici in potem mora punca skrbeti za prostor za seks.

Ne bi rajši kaj bolj resničnega napisal?

Fant,pa ti si rojen pisatelj! Kar nadaljuj s pisanjem,karijera zagotovljena!

Saj vem, da je zgodbica, ampak resno…a vas res nič ne moti, če so živali prisotne? Jaz ne bi mogla:).

še en dokaz da so ljudje za svojimi štirimi stenami nespoštljivi, hujši od živali

He he, ob prisotnosti psa kar pozabi na seks. Psi tudi čutijo, da se nekaj fajn dogaja. Lepo napisno

New Report

Close