Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anketa o zadovoljstvu uporabnikov spletne strani Trivago.si

Anketa o zadovoljstvu uporabnikov spletne strani Trivago.si

Lepo pozdravljeni,

moje ime je Tina Radojković in sem študentka podiplomskega študija Podjetništva na Ekonomski fakulteti v Ljubljani.

Za potrebe priprave svoje zaključne magistrske naloge na temo Analiza podjetniške priložnosti na področju hotelskih meta iskalnikov – primer Trivago.si, potrebujem vaše mnenje glede zadovoljstva z omenjeno spletno stranjo. Anketo lahko rešite tukaj: http://bit.ly/anketa_zadovoljstvo

Anketa je popolnoma anonimna, vendar vas naprošam, da jo izpolnite odgovorno in z resničnimi podatki, saj mi bo pomagala dobiti jasnejši vpogled nad vedenjskimi vzorci slovenskih uporabnikov.

Vaše odgovore mi prosim posredujte najkasneje do petka, 5. 12. 2014.

Vnaprej se vam zahvaljujem za sodelovanje,

Tina

lol

Assume all possibilities.

Marsikje manjka odgovor ne poznam/nimam mnenja, ker večina ne pozna te spletne strani.

Saj nas hecaš z magisterijem a ne 🙂

Itak, da nas heca. Kot tudi vsi ostali novodobni študirani anketarji.

Pozdravljeni, ne, ne hecam vas. Delam v podjetju Trivagu in sem še zmeraj študentka na Ekonomski fakulteti v Ljubljani 🙂

Pozdrav vsem in hvala za pomoč

Tina, saj anketa je čisto o.k., njen namen je ugotoviti, koliko je Trivago poznan na na slovenskem tržišču in kako malo pospešiti prodajo oziroma obisk na portalu samem.
Sem jo izpolnila, ampak mislim,da bi bilo pošteno, da bi omenila tudi to, da si PR pri Trivagu za Slovenijo in Srbijo. Tako pravi stric Google…. Me pa malo čudi, da počneš to sama, ker veliki hotelski portali imajo odlično izdelane mehanizme za statistiko prodaje.

Saj ti je sama povedala.
Je še študentka in rabi temo za mag. nalogo. Saj to je skoraj pravilo, da če nekdo dela v nekem podjetju, potem za nalogo obdela nekaj v zvezi s tem podjetjem.

Edino kar me moti pri vsem tem je, da gre za magistrsko. Zahtevnost pa je na nivoju seminarčka iz prvega letnika … Bog pomagi, kakšne strokovnjake producirajo naši faksi 🙁

Hvala vsem za komentarje.

Če potrebujete dodatne informacije o namenu in izvedbi anketnega vprašalnika, z veseljem odgovorim.

Lp,

Tina

Si vljudna ampak to ni namen, tako da bom direkten.

Ne delaj se fino. Anketa ima slabo statistiko že zaradi pristranskega vzorca.

Sem reševal anketo, nisem zmorel rešiti do konca zaradi pomanjkljivih odzivov. Niti nisi predvidela vseh možnosti odgovorov. Ta statistika je na nivoju srednje oziroma kvečjem višje šole.

Povozim te s statistiko z mojima dvema faksoma, čeprav statistike nisem študiral.

Srečno z magisterijem, bi pa rad da se zamisliš nad svojim razmišljanjem. lp.

PA NE POZABITE…na koncu ankete morate vpisati svojo tel. št.
In potem začnejo leteti sms-ji, plačljivi, valjda.
Se takoj odjavim, z odjavnim sms-jem in po telefonu. Mi rečejo, da je ok.
Sms-ji pa še vedno letijo. Spet pokličem z živci na plafonu, pa mi spet ena druga reče, da je pa odjavo potrebnih 48 ur…..
A da dobim še nekaj plačljivi sms-jev??????

Prijavit na vse možne ištitucije. Kar bo tudi moj korak, če na svoje tel. računu zasledim samo en njihov zaračunan sms!!!!!

tinchy1987…mi lahko prosim to razložiš?
Hvala

New Report

Close