Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vam je Bine Volčič simpatičen?

Default avatar

good looking

Vam je Bine Volčič všeč, se vam zdi privlačen?

Meni ni, pač ni moj tip, niti po videzu niti po značaju oz. energiji, ki jo oddaja.
Default avatar

112

hvala ker si to delila z nami. sedaj je dan popolen!
Default avatar

nogjg

no takole je.frajer ni slab za pogledat.
karakterno pa tako.mi ga vidimo predvsem v poslovni luči in tukaj se mi zdi tak odločen ki ve kaj hoče in upam,da je tudi fer in pošten delodajalec svojim podrejenim tudi zunaj šova !
deluje resen in vesten ,odgovoren človek,ki stoji na trdnih tleh.
nič fičfirič pa kr nekaj .....
Default avatar

meni zelo

Meni se zdi zelo fejst - za pogledat in tudi sicer.
Default avatar

kdo za vraga je

Bine Vilčič?!
Default avatar

spet neprimerni komentarji, zakaj potem vpogled

good looking je napisal/a:
Vam je Bine Volčič všeč, se vam zdi privlačen?

Meni ni, pač ni moj tip, niti po videzu niti po značaju oz. energiji, ki jo oddaja.
Se strinjam z zapisanim.
Default avatar

popolen

112 je napisal/a:
hvala ker si to delila z nami. sedaj je dan popolen!
Oja, popolen je, brez dvoma :)))
Default avatar

globussevrti

Ne poznam.
Default avatar

silby

Sigurno je v poslovnem svetu vesten in odgovoren. Privat pa sem mi zdi, da se zna sprostit in zažurat. No, takole na zunaj pa se mi zdi pa kar OK s svojimi tetovažami in "rokabili" stilom - mu paše.
Default avatar

Eh

Če ne bi bil taka prodana duša, bi mi bil simpatičen, tako pa dobi navodila, koga morajo dat ven, in on temu skritizira vse , brez osnove.
Default avatar

ga ne morem

mavrični vitez je napisal/a:
nekdo, ki si domišlja da zna kuhati
Najbolje, da ga ti naučiš.
Default avatar

ne, ker je preveč resen!

na pogled mi ni simpatičen, ker se dela resnega, nedostopnega, važiča. verjamem pa, da je v resnici čisto super fant, le videz vara, žal. Ko sem ga opazovala v Parizu z valerijem se je vedel zelo sproščeno, vesel je bil, tam se je zagotovo kazal v pravi luči, škoda ker ni vsak dan tak, nasmejan, srečen , vesel, kot zoprm, nadut, kot ga prikazujejo v showu in ta njegov obraz, brez čustev...ubogi udeleženci šova, ko so morali servirat jedi tazkmušefu in z njegovega obraza nič razbrati

to ni dobro...smo imeli v šoli eno tako profesorico...slabe rezultate je imela z dijaki...ko jo je zamenjala kolegica, ki je bila kot tule v šuvu recimo marko, nasmejana, topla, sodbuda, besede, se je situacija čez noč spremenila, vzdušje in uspeh v razredu 100%. V razmislek, kaj naredi dobra beseda, mal spodbude, nasmeh, predvsem to!
Default avatar

Schildkrote

Men je smešen v tistih zavihanih kavbojkah, s hozentregarji pa počečkanimi ročkami. Naj se že zresne. :)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

Gerberaa

Z možem sta se v mlajših letih družila. Pravi, da je super dečko. Tudi po več letih. ko sta se srečala je bil tak, kot prej. Jaz ga poznam samo iz tv pa enkrat sem ga videla v živo. Drgač pa ja, simpatičen je.
Default avatar

creativa

enkrat sem ga srečala v živo in je se mi je zdel popolnoma drugačen, kot na tv....veliko bolj simpatičen....:)
Default avatar

OTIS

Super stil oblačenja, simpatičen ,,,,,, Ni pa glih za dol past