Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim da želim delati v policiji ali je možno pri mojih letih

Mislim da želim delati v policiji ali je možno pri mojih letih

ne morem iti v srednjo policijsko, vem, ampak, a sem lahko recimo z neko fakulteto( družboslovje) zaposlena v policiji, mislim, da je moje srce v policiji, njihovo delo občudujem

hvala za odg

No, pri teh letih bi pa pričakovala malo več zrelosti.
Takšne ideje imajo najstniki- predvsem dekleta. Ponavadi zaradi zagledanosti v kakšnega postavnega policajčka.

Hehe, dobr si me namejala. Super je za občudovat delo, ko nekoga kaznujejo zarad tistih 10 km z avtomobilom na kakšnem brezveznem odseku, ko ga še kolesar lahko prehiti, dočim raznim jebivetre, ki se mu že iz vesolja vidi, da je lopov pustijo na miru. Ko jih pa rabiš, če ti kaj ukradejo ali kakšno drugo škodo naredijo, si pa lahko edino sam pomagaš.

nova
Uredništvo priporoča

Se boš tuširala tudi z moškimi? Ker to policajke delajo, da pokažajeo, da imajo jajca.

Ti kar pojdi in se pozanimaj na policiji, kako lahko postaneš policist ali karkoli v tem poklicu.

Ignoriraj pa tiste, ki so samo pametni za druge.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

draga avtorica. imaš neko fakulteto, torej is dosegla 7 stopnjo, nekega šalabajza nepotrebna nikomur. ja? tolko se razumeva? seda jsi stara kok, recimo 24. ja? no in ti si sedaj ugotovila, da ne boš dobila službe s svojo nič vredno zanikrno fakulteto a ne? in si se odločila, da bi pa ti bila policistka. ti bi sicer raje bila kriminalistka, ker to delo navadne policjake tebi ne diši preveč. ker si ne fdv naučila spretno vrtet jezik, lagat in zavajat si se nekako našla v policiji. za varnostnico ti ni, ker ti je pod nivojem. vojska ti tudi ne diši, ker ti si pa le z neko visoko šolo, tam pa so same tuntike a ne?? kmetice?? po tvoje? a drži kaj govorim? ha?
no grema naprej. trenutno pa še neki časa je preoved zaposlovanja v policiji. ni sedaj razpisanih prostih delovnih mest in usposbaljanja. ze kaksno 7 leto. takih kot si ti, je 200 000. ja? torej hipotetčno, da dajo razpis , ti se prijaviš, a si dost v formi da naredis fizični test. jaz to malo dvomim. naprej. kaj si ti želiš, nobenega tma ne zanima. tam so strokovnjaki ki poznajo to delo u nulo in so psihologi taki da te ubije. ja? ne moreš kr nekoga tam kr neki nafarbat od te strokovne žirije. naprej. za policaja je zahtevana 5 stopnja. imajo 2 letno usposabljanje kr neki izpitov, in imajo potem priznao 6 se mi zdi. zakaj bi tebe vzeli?? če ne boš motivirana. ker si že dosegla višjo stopnjo od zahtevane. ti nisi več primerna, preveč pametna, preveč razmišlajš. to pa je najhuj greh!!! delo vse po ukazui nadrejenga!!! al si prevče gledala KOBORO 11??
pa še to. zaposluje se po vezah in poznanstvih. le redki pridejo tako noter. še to če so res top.
neki hudi atleti, športniki imajo neke hude rezultate.
torej tujih ne nucajo, ker imajo raje svoje. če je atek noter, pa brat, pa gre še mlaši sin. en drug pa je lahko v vsme boljši od tega sineka pa ne bo sprejet.
tolko o tem!!! rad jih šimfam, zato ker ne opravljajo svojega dela. ker bi moral islužit ljudem, ne pa se skrivat za zakoni in pravili.

Točno tako.

Enega uporabnega odg. nisi dobila.

Odgovor s eglasi: ne, ne moreš, ker ima policija prepoved zaposlovanja.

draga
dišeče vijolice če bi prebrala moj post, bi videla, da sem ji to napisal. tak oda ne govori, da ni dobila nobenega uporabnega odgovora. ampak ker si tako, na kratko odgovoril/a sklepam da is zaposlen/ na na policiji mogoče mnz. kaj pa vem. ja? mogoče si VP. ampak neki od tega si ziher. ker si spet spretno zavajal/a. ja v osnovi drži, da ne zmore, ker ni razpisa. to je že res. ampak k tej resnici si pozabil/a povedat vse kar sme jaz naštel!!!
hahahahahahhahah
policaji ste res pizde. navadne umazane smrdljive pi.de!!!

Hotela sem dati nek uporaben odgovor, pa sem našla zgolj to, da se trenutno išče nov generalni direktor policije. 🙂 http://www.policija.si/index.php/zaposlitve

Drugače pa ne vem, zakaj te delo v policiji ne bi smelo zanimati in zakaj z družboslovno izobrazbo ne bi mogla dobiti službe v policiji. Žal pa ima dišeče vijolice prav, kar se tiče trenutnih možnosti zaposlovanja.

javni sektor ima veliko krizo in menda ljudi v policiji primanjkuje

Pet let nazaj so zaposlili 38 let staro, z dvema otrokoma, izobrazba srednja tekstilna šola. Na testiranju je bila boljša od marsikaterega pobčka pri teku, skoku v daljino in še kje. Če je prišla po vezah, ne vem. Vsekakor mi je delovala sposobno, z vezami ali brez.

Policjotov je viška.Posebej,ko se čez kakšno leto ukine južna meja.to planirajo iz daleč in tako pač je.

Ampak ti si ze v prvem svojem odgovoru mesal meglo, jasno je povedala, koliko je stara in ne, ni 24, kot si ti predvideval…

Avtorica, tule http://www.policija.si/index.php/zaposlitve pa so v zgibanki osnovne zahteve in postopek zaposlovanja.

..ker nekaterim res ni jasno kaj pomeni ta poklic..ne govorim v tri dni..ponca naj poskusi..pa ji bo kmalu vse jasno..KRISTALNO

To, da pred 18 mes usposabljanjem podpises pogodbo ti je jasno? Za 700€ se niti pod razno ne bi jebala na snegu v dezju in gledala razne koline, ki so zadnje case pogosta praksa. Lepe uniformirane moske raje gledam na tv.

Jaz ti povem eno zgodbo, ki jo poznam. Znanka ima 5. stopnjo ekonomske šole. Pred cca 5 leti je dobila službo v policiji, ampak kot neka tajnica, papirologija, tipkanje ipd. No, zdej ji je dopizdilo tistih dobrih 600 €, in se je spravila k študiju, ki poteka 3 leta. Pridobila bo torej višjo izobrazbo, a nobena posebna “policijska smer”, ampak mislim da nekaj z ekonom,ijo al kaj že. Skratka, ko bo končala šolo, b o šla delat, tko so se dogovoril, kot kriminalistka. Želela je delat v “pravem kriminalu”, a ji menda ponujajo gospodarski kriminal.
Tko.

Pa daj ženska kaj ti je.Imam moža.da ne rečem kaj je…o kako se je nasmejal..kaj tukaj flancate ene..

Lej, jaz sem ti povedla tko, kot so povedal meni. Je pa možno, da smo se narobe razumeli, in da seveda ne bo kriminalistka, kar je nekako logično, ampak bo kakšen “višji” tehnični kader zraven kriminalistov. Jaz teh nazivov in delovnih mest ne poznam, me niti ne zanimajo. Če je tvoj mož kriminalist ali kaj podobnega, pa da dela kje blizu nje, se pa boj, ker je baba oreng fletna.

Pa kaj pišeš neumnosti.Ne vem kdo se bo kdo koga bal.Saj se da vse preveriti.Srečno in veliko uspeha.

Ja narobe ste se razumeli.Višji kader?Fletna?Super.Mirno noč.

Pa ne vem, a človk ne more tu nič napisat, da jih ne dobi po buči. Povedala sem za primer, ki ga od daleč poznam.
A res ni možno, da ekonomski tehnik dobi delo v policiji, seveda za pisarniško delo in 600 neto plače. To je pa menda ja blo možno. In seveda je možno, da ta oseba želi naredit višjo šolo (res se ne spomnim, katero smer) in da se pa morda morda že vnaprej ve, da se jo bo rabilo na nekem mestu, kjer bo njena izobrazba prišla prav. Morda gre eden, dva, morda trije v penzijo, pa enostavno enega morajo vzet. Ženska že stvari pozna, morda se je izkazala za dobro delavko, morda ima veze…
Imam podoben primer iz JS, ga dobro poznam. Večletna tajnica na občini s V.st. ekonomske se je ob delu izšolala, vnaprej vedela, da bo čez xx let šel ta pa ta “višji referent” v penzijo in tako je šla pred kratkim na njegovo delovo mesto. Tu mi pa ne negirat, da ni res, ker primer poznam od blizu.

Tisto o fejst babi je pa res, ampak to sem napisala za hec, ne da bi kaj slabega mislila.

Ja narobe ste se razumeli.Višji kader?Fletna?Super.Mirno noč.[/quote]Očitno ti ni jasno,da še kdo bere net.Višji KADER? Se da pojasniti.Upam,da boš res imela mirno noč…saj je petek..:-((((((((((

barca prvo zate. ti si baje neka pravnica. ti drugo ne veš , kot čitat iz kjnig. tudi gobcanje in zavanje ti gre odlično od tipk!! se vidi da si pravnica. da ti povem neki, pravo in pravica nista eno in isto!!! ja??
koliko pa je stara??
če sploh želi, imet kakršnokoli možnost, morabit mljaša od 25. to je tako!! ženske imajo sicer v moškem pokluc razne privilegije, kot v vojski in v vojaški policiji. slednjo poznam!!! torej kako imajo rešeno v policiji jaz ne vem, ali lahko tud ta menak tajnica nosi orožje, a lej samo javni uslužbenec kot so recimo neki mehaniki v vojski!! ne poznam činov policjiskih niti kako imajo rešeno struktutro noter. seveda če izpolnjuje vse pogoje, ima kao možnost, glede na to, pa je verjetno kot v vojski, glavno sito veze. predvidevam. torej na neko selkecijo pride 150 oseb. vzeli bodo 30 recimo!! govorim na pamet. pa recimo častniško. ja? no in sedaj imajo teste. tisti ki zbere največ točk je noter. ja? če bibilo fer to? pa žal ni. vzame se najbolj primernega. ne najboljšega! plus tega tko zgleda !! rabijo 5 žensk. torej ostane samo 25 za vojake. potem MORAJO vzet na častniško, študente in pilote. torej spet 10 stran. ja
še ostsne 10 mest. nato pa se začne šele pof.kanje!! še na vrsi so razni študentje iz zavoda!!! in šele na to navadni vojaki. včasih podčastniki prvo seveda. sedaj pa raj prvo vojaki. in sedaj pridejo veze v poštev. za teh 5 ali recimo 10 prostih mest!!! kdor ima močnejše, ta je noter!!! ali pa še kakšno zgodbico mogoče. ko pride hčerka nekega pomembnega človeka na neko selekcijo in potem karp ride ukaz, da morajo to grupi spustit. tzo ni sito to je lijak. ja?? torej vem kaj govorim. mejte se. pa me boli če to čita ovs ali kdor koli želi!!! prevečkrat os me ze poje.ali!!!!

Kot po navadi – brcas v meglo! Nisem pravnica po izobrazbi in tudi delam ne kot pravnica. Na svoje podrocje dela pa se zelo dobro spoznam.

In ce bi dobro razmislil, bi vedel, da morajo biti tudi v policiji zaposlene zenske – ze telesnega pregleda zenske ne sme opraviti moski.

New Report

Close