Najdi forum

Okrevanje po operaciji kolena

Lepo pozdravljeni,

imam delno raztrganino medialnega meniskusa kolena in mi je zdravnik rekel, da bo potrebno šivanje in me naročil na operacijo. Gospod zdravnik, povejte mi prosim kako bo potekalo okrevanje PO operaciji. Bodo potrebne bergle? Koliko časa je potrebno ostati v bolnišnici po operaciji in pa koliko časa po operaciji bom lahko spet opravljal težka fizična dela. Hvala lepa.

Janko

Spoštovani,

po šivanju meniskusa je običajen potek naslednji: hoja z berglami nekaj dni, omejitev krčenja kolena do 90 stopinj prve tri tedne, normalno hoja po ravnem v 4 do 6 tednih, polne obremenitve v 4 do 6 mesecih. Glede na izvedbo operacije in na način zdravljenja operaterja se lahko pojavijo pomembna odstopanja od navedenega.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close