Najdi forum

Parfum

Stara sem 24 let in bi si rada kupila parfum, pa niti ne vem kaj mi je zelo vsec, ker mi je vse vsec.
Prosim vse moje starosti ali pa mamice punc take starosti, napisite mi kaksen parfum sedaj uporabljate oziroma uporabljajo punce moje starosti.

Hvala..

Hugo Boss- Orange
D&G- The one
Just Cavalli..ta nov
Lacoste- Femme

Ah, kašna bedarija od vprašanja!
To je tko kt če bi bla lačna pa bi spraševala kaj je mladina tvoje starosti, k pol bi še ti to jedla.
Morš vedet da ne diši vsakemu nosu parfum enako.
Meni najhujši parfum je Light blue od D&G. Tega vonja preprosto ne prenesem.

Pejd v drogerijo pa mal stestiraj, se da testerčke dobit.

nova
Uredništvo priporoča

Ampak tole pa je malo neumno se ti ne zdi?

Da bi se sprehodila po Mullerju ali kakšni drogeriji pa nisi pomislila? In izbrala tistega ki TEBI diši.
wtf

Jaz imam trenutno tega Jennifer Aniston – parfumska voda za ženske

Mone nesramne, kaj napadate dekle, če je čisto lepo vprašala za idejo. lepo je napisala, da ji vse diši in ker nima izkušenj, jo pač zanima, kaj kupujejo dekleta njene starosti.

Avtorica, odvisno je tudi, kakšen tip ženske si. Če si nežna, svetlolasa ali svetlopolta, potem so zate nežni cvetlični vonji. Če si temnejša ali pa bolj športna, pa poskusi kak bolj močen vonj. V milerju ti bodo znali povedati, kaj dekleta tvoje starosti najraje kupujejo. Sama si ponavadi izberem 2 vonja naenkrat, vsakega špricnem na svoje zapestje in zjutraj, ko se razdišita, povoham. Šele potem grem kupit parfum ali pa špricnem nova dva. Ker parfumi niso poceni, se ti splača vzeti kaka dan več za razmislek.

Meni najljubši pa je Natura-Vonj hleva.
Vsako jutro dišim po njem.

Dober nasvet.

To pomeni da se tisti dan ko sprobavaš parfuma, ne stuširaš???..če zjutraj ovohavaš zapestji.jaoo..take packe se tudi največ parfumajo!

Ne boš verjela, da dober se dober parfum ne razdiši kar tako. Sploh pa ostane tudi na oblačilu. Mimogrede, kako se pa ti tuširaš? A če se zdrgneš s sirkovo krtačo po zapestjih do krvi, nisi čista?

Ne boš verjela, da dober se dober parfum ne razdiši kar tako. Sploh pa ostane tudi na oblačilu. Mimogrede, kako se pa ti tuširaš? A če se zdrgneš s sirkovo krtačo po zapestjih do krvi, nisi čista?[/quote]

Ne bodi nesramna. Ne, meni vonj parfuma ne ostane na koži, ko se stušam. Ostane pa na oblačilih pa na laseh. Po pranju obojega pa ne.

Ne boš verjela, da dober se dober parfum ne razdiši kar tako. Sploh pa ostane tudi na oblačilu. Mimogrede, kako se pa ti tuširaš? A če se zdrgneš s sirkovo krtačo po zapestjih do krvi, nisi čista?[/quote]

Ne bodi nesramna. Ne, meni vonj parfuma ne ostane na koži, ko se stušam. Ostane pa na oblačilih pa na laseh. Po pranju obojega pa ne.[/quote]

jaz nesramna? ti si prva začela, da sem jaz packa, še v nicku imaš. Sicer pa imaš lističe, kamor našpricaš parfum, samo vonj na koži je lahko zelo drugačen. Se pač tuširaj bolj pazljivo enkrat na leto. saj ne kupuješ parfuma vsak teden.

Babe – še tanov 13 igor odsvetuje tuširanje z geli vsaki dan. Če se pa stuširš samo z vodo pa vonj ne izgine.

Mi je pa res všeč nasvet od ” ne napadajte “

Meni je zadnje čase všeč od Just Cavalli,… mislim, da just…..
In pa Kenzo jeo’d amor

Res pa je, da zaradi testerjev 🙂

Točno tako, kot so ti že svetovale – na vsako zapestje en parfum, poleg tega daj še oba parfuma na listič in ju označi ali daj v isti žep kot si dala parfum na zapestje, pa potem čez nekaj ur in naslednji dan še enkrat povohaj.

Če boš na lističih poskušala več parfumov, jih obvezno označi, sicer boš pozabila:) Pa vsakega v svoj žep, da se vonji ne pomešajo. Nato jih povohaj še naslednje jutro.

Odvisno tudi od cenovnega ranga. V tistih letih sem jaz oboževala Lauro od Laure Biagotti, pa najbrž kdaj J’adore od Diorja, se še jih najde. Bi ti pa zdaj predlagala, da poskusiš osnovnega od Christine Aguilere in Play roza od Givenchy-ja.

New Report

Close