Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljena v moškega, ki ima doma nosečo ženo

Zaljubljena v moškega, ki ima doma nosečo ženo

Počutim se kot grešnica, ker sem se zaljubila v poročenega, in od katerega žena je v nosečnosti. Zaljubila sva se in on se namerava ločiti od žene, ki je noseča. Počutim se grozno zaradi njegove noseče žene, po drugi strani pa se ne morem in nočem odpovedati svoji novi ljubezni.

Glede na to, da se vse plača, bi jaz na tvojem mestu bežala proč!

Če je svojo nosečo ženo prevaral, bo tebe še lažje in hitreje, bi rekla, da niti nisi edina!

Bejž čimdlje!

Saj si res grešnica, ker lažeš 🙂

Mene bi bilo sram še po forumi tole pisat.

Jaz si ne predstavljam, da bi bila drugi izbor moškemu, katerega sem si izbrala za življenjskega sopotnika.

Ta tvoj moški se je že odločil za eno žensko, da bo mati njegovemu otroku in ti si mu drugi izbor. Si res tako malo vredna, da ne moreš biti moškemu prva in edina?

saj je vseeno če je res ali ni res, to se ziher dogaja v tem trenutku into veliko ljudem. pa kake probleme imate ljudje ej? pa kaj ste normalni? to bi naj bili neki bodoči starši, nek vzgled otrokom, neki zreli odrasli osebki??? če bi bil samo fuk, bi še nekako razumel, pogojno! ampak da se pa gre nek 30 plus z nosečo ženo, zaljubit v neko tujko? ha ha ha hah ah ha odfuk

Ne bi imela moškega ki je sposoben kaj takega narediti. Bi se zamislila kaj bi se lahko čez leta zgodilo meni s takšnim moškim. In tisti ki bi napisali komentar v smislu če nista za skup je za narazen. Se strinjam, ampak ne na način da čakaš da prevaraš, varaš oz. si med vezo iščeš drugo.

Glavo gor, to ni tvoj problem. Ljubezen ne pozna meja, tudi če ima 10 otrok od prej. Res pa je, da bo tudi tebe zamenjal, če se bo v katero drugo zaljubil, to je pač problem družbe, ki promovira seksualno ekskluzivnost, če ne bi bilo takih predsodkov, bi lahko vsi trije srečni živeli skupaj.

Ni mu drugi izbor, njo je pač prej spoznal, to je vse, naključje, pomeni pa nič. Prva? Kaj je to, zdaj promoviraš neko kvazi moško deviškost kot vrednoto? Joj, joj.

Vzemi pamet v roke, ženska!!! Kakšen moški je to, ki vara nosečo ženo? Pa tudi vse tiste floskule, da pa ni bil srečen z njo, nosečnost se jima je zgodila, zdaj je pa našel ljubezen svojega življenja in tako naprej blablabla, jaz ne kupim. Moški, ki oplodi žensko, ki je ne ljubi, je zame neodgovoren. Ker ljubi je očitno ne. Je en velik egoističen, razvajen otrok. Pika. Jaz mu ne bi mogla nikoli zaupat. Zdaj nosiš rožnata očala, ko bo med polizan, pa vedi, da bo pristanek na trdih tleh boleč!

Slej ko prej boš tudi ti na vrsti. Nič bat.

Ena moja znanka je na tak način speljala svojega sedanjega moža (če to še je) prejšnji, ki je ravno rodila, no, ko je bila ta znanka 2. noseča, se je tipson že veselo gonil naokrog.

poročen “moški”?? to ni moški,to je gnoj….a ti pa pameti nimaš tako,da ste glih za skupaj!

Oploditev je oploditev, kaj neko ljubezen mešate zraven. Kje piše, da če nekoga oplodiš, je treba s to osebo bit celo življenje?

Oploditev je oploditev, kaj neko ljubezen mešate zraven. Kje piše, da če nekoga oplodiš, je treba s to osebo bit celo življenje?[/quote]

Gre za načela, moralo, odgovornost!!?? A tebi se zdi odgovorno kar tako naokoli seme trosit, otroci pa ostanejo kot kolateralna škoda? Meni se zdi delanje otrok z osebo, ki je ne ljubiš in imaš že na začetku pomisleke glede zveze absurdno, neodgovorno, egoistično in podlo. Biti s to osebo vse življenje? Nisem tega rekla. Življenje lahko prinese marsikaj. Ampak najbrž pa je normalno, da SI ŽELIŠ z osebo, s katero načrtuješ otroke, le-te tudi vzgajati in imaš resen namen glede tega?!

Torej si našla devičnika?

Naj povem, da sem bila sama v takem polozju, le da je on bil z mano sedem mesecev,preden je njegova zanosila. Danes, ko gledam nazaj sem vesela, da sem takoj prekinila stike z njim. Sem pa potrebovala kar neka casa, da sem to predihala.
Verjamem, da ti ni lahko….cas nared svoje. Pa lep pozdrav!

Slovenske novice brala danes?

Jest, ker ne vem, al se mal afna kot ločenc z otrokom, njemu delam scene, ker se nočem opeči. Pa me bivša niti ne zanima. Pa če bi se vam še on smilil. Ker ne ve, kaj bi.

Ti pa meniš, da se bo res ločil in še odpovedal noseči, tik pred zdajci? Saj ne bom vprašala žaljivo no. Samo ne spraševati čez rok in pol ko bo otrok že na svetu, on bo pa še vedno prilepljen na novo pečeno mati, ti boš pa sosednje kmečko izseljeno selo. In si boš pela le kot še vedno zaljubljenka o tistem sa sela:

ja sam, djevojka sa sela, ampak, ne boš imela tok denarja, kot novodobna seva, ki se je iz sela spravila v mesto. S polno malho.

http://www.youtube.com/watch?v=XP_etaUn0_Q

Ampak, ko je izpostavila dejstvo, kaj morate sedaj ženske sedaj vzeti, je takrat res pjevala samo za seljake tudi v Ljubljani, za pič ljudi. Tako da, odloči se, ali ti bo žal za nosečko ali za pare, ker tudi ti ne veš, ali pjevaš za sebe, selo, pare ali druge.

Takrat ni bila res tako samozavestna in podkovana z novci ali karticami. Zato treniraj, tudi tebi bo uspelo.

Ona sanja o Ljubavni LJubljani iz Preizemorske, pol ga pa z znanim drugače zapravi kje drugje in jo celo na cesti vidiš sred Ljubljane, ne pa selu, jebemu, svet napreduje.
http://www.youtube.com/watch?v=mj8EF4CNkKs
Če bi še tak moški obstajal v reali, tistih sa sela je veliko, ker je slepost prevelika. Pa še noseč ni z nikomer. Naj mu kdo pove. Pa sem iz sela, vasi in mesta.

Torej si našla devičnika?[/quote]

Govorim o devičniku kar zadeva globoka čustva ljubezni.
Valjda se ne odločiš za skupno življenje in družino z nekom, kateremu se ne misliš popolnoma predat, ali pač? No, če se že, potem to itak ni moški zame. Če pa se odloči predat eni ženski in imet z njo družino, sori, odločil si se, jaz drugi izbor ne bom!

Torej si našla devičnika?[/quote]

Govorim o devičniku kar zadeva globoka čustva ljubezni.
Valjda se ne odločiš za skupno življenje in družino z nekom, kateremu se ne misliš popolnoma predat, ali pač? No, če se že, potem to itak ni moški zame. Če pa se odloči predat eni ženski in imet z njo družino, sori, odločil si se, jaz drugi izbor ne bom![/quote]

Globoka čustva ljubezni, popolna predanost??? A to, da je svoje telo predal že eni drugi te pa ne moti?

Torej si našla devičnika?[/quote]

Govorim o devičniku kar zadeva globoka čustva ljubezni.
Valjda se ne odločiš za skupno življenje in družino z nekom, kateremu se ne misliš popolnoma predat, ali pač? No, če se že, potem to itak ni moški zame. Če pa se odloči predat eni ženski in imet z njo družino, sori, odločil si se, jaz drugi izbor ne bom![/quote]

Ob prvi prepreki bosta pa čez vlak al kaj, vsak brez izkušenj? Kako to popolno predajo vsak po svojo sploh razumeš kot devičnica – da ti penis vsaj vtakne ali ga vsaj podrgne, ker noben ne bo pol vedel, kako se je deviškost pretrgala ob skrunjenju, ker te mogoče le poklical ni, pa je to že oskrumba iz tvojega pomena dvieškosti.

Če bi te prvič srečala, bi po tem zapisu morala razumeti, da ti je treba verjeti na prvo žogo. In se ti mora človek od prve že predati v vsem svojem bistvu. Saj s tem razmišljanjem ni nič narobe, če sam vmes migaš. Ampak, če bi bila dec, pa te ne morem sprobati, kakšna si seksualna, si vse svoje puhle #ljubavi# zatlači nekam, če me ne moreš dobro nategnit seksualno, ne čustveno. Če pa nočes samo nategovanja, se strinjam, da je pomembno tudi ostalo, čustvenost, materialnost in še vse ostale sposobnosti. Če ti že čakaš do poroke, predno te kdo tako ali drugače nategne.

Sploh ne razumem, zakaj razpravljaš tu, ker imaš jasno postavljene cilje.

Da ne bo pomote, razumsko je vse razumljivo. Čustveno pa ne vsem, očitno, če se kaj zgodi. Zato razmisli o devični stvari in bodi bolj oprezna, da te ne bo vsak nategnil. Pa ga še not ne boš imela.

Podnapise, prosim.

Kje pa piše, da je s prvo imel pomisleke, neresne namene in delal otroke kar tako? Življenje je pač prineslo, da se je zaljubil v eno drugo, za otroke še vedno lahko skrbi (in to mu tudi zakonodaja nalaga).

Za otroke samo po sebi ni razlike, ali ati še vedno lulčka tišči v mamino luliko ali katero drugo. Nehite s temi katoliškimi zablodami.

Ti privoščim da si noseča z dvojčki, pa se on spet na frišno zaljubi.

New Report

Close