Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Body care analiza

Body care analiza

Oče (upokojen hipohonder), je dobil preko društva upokojencev vabilo na brezplačno (vrednost menda nekje 120 EUR) “body care analizo”, ki jo izvaja podjetje BDC Tim.
Ker zaradi službe nimam časa, da bi ga spremljala, me je strah, da gre za nateg, da bo moral po “pregledu” še kaj kupiti…
Mogoče kdo pozna za kaj sploh gre?

Bodo mu marsikaj ponudili,da naj kupi.

Vse je brezplačno danes.Ampak pol te prestrašijo inobljubljajo,da ja nekaj kupiš.

Društvo ziher dobi pol 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} denarja od prodaje.

tudi mojim starim so to ponujali, oglasila sem se jaz in sem komaj izvlekla katero podjetje in kaj ponuja. Preverila sem podjetje na netu in je to ena ekonomistka, ki prodaja razne aparate v zdravstvene namene (šara najbrž) brez da bi imela kaj pojma o zdravstvu. Če že želi analizo, naj gre k zdravnikom, ne pa šušmarjem, ki bodo “ugotovili” da mu nekaj manjka in mu svetovali nakup kakega pripomočka pri njih.

Tukaj je en že pretekel kupon[/url].
Vse take stvari niso nikoli zastojn, pač pa vabilo, da konkretno zapraviš, ko te navdušijo. Ne dvomim, da bo oče prišel brez nakupa čez to. Moja mama je tudi veliko stvari nakupila preko prodajalcev na domu. Grozno, res.

Včeraj so tudi mene klicali z Vitapur in me skoraj naplahtali, da sem bila izbrana ob njihovi obletnici se mi zdi, naj povem eno številko, pod katero se skriva nagrada – no, nagrada je bila potem plačljiva…raje sem do konca življenja brez službe, kot da bi morala takole nategovati ljudi.

Načeloma že po principu kenslam take telefonske brzo-govorne težake in njihove osladne-”za vas je je vse zastonj”-ponudbe.Ampak,ok,sem šel,ker sem razumel,da gre pač za zdravstveni pregled čeprav mi je skepsa ves čas cingljala v glavi.Ko sem prispel,so mi potisnili v roko elektrodo in začeli plozat o ”kvantno-resonančni” diagnostiki.”Analiza”,ki ni trajala niti pet minut je pokazala domnevne težave na nekaterih področjih,ki bi jih,glej zlomka,uspešno odpravil njihov bioresonačni aparat za-1,500,00 €!!Ko sem zajel sapo in se sarkastično nasmehnil,so mi takoj ponudili 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust in ugodnosti pri nakupu.Sam nisem tip,ki bi padal na taka šarlatanska jajca,me pa zmrazi,ko pomislim koliko ubogih,preprostih penzionistov,ki ne znajo,zmorejo ali upajo reči NE pristane zakreditiranih za par let ob takem nakupu.Moč prepričevanja gospe,ki mi je ”analizirala” stanje ni zanemarljiva in,če že v štartu nisi prepričan,da ne boš kupil NIČESAR lahko dejansko odideš domov precej vitkejši-”shujšan” za 1,500,00 €.

Pozdravljeni, sama sem bila včeraj na analizi pri podjetju Bodycare, ker je bilo brezplačno. Priznati moram, da je gospod s tisto napravo dejansko ugotovil vse moje zdravstvene težave, odgovoril je na vsa moja vprašanja in ni bil čisto nič vsiljiv. Res pa je, da je bil sam način izvedbe analize precej neprofesionalen; privatni telefonski klici in sms-i, pa dobesedno dretje po ambientu, da bi vsi slišali, kako pomembni so, pa od dveh gospa, ki sta pri njih kupili bioresonanco v vrednosti 1.500 eur niti njunih priimkov ni vedel na pamet, da o tem, da je tista gospa, ki je prav tako opravljala analize in dvema upokojencema govorila, da bosta shujšala, če bosta uporabljala njihovo napravo, sploh ne govorim. Ker sem sama v zadnjem letu in pol izgubila več kot 30 kilogramov in na sploh zelo zdravo živim, vem, da brez spremembe načina prehranjevanja ni rezultatov. Tako da, analizo res opravijo zastonj, ničesar tudi ni potrebno kupiti, če pa se kdo odloči za nakup, je to stvar vsakega posameznika. Osebno verjamem, da te zadeve pomagajo, ker ima precej ljudi pozitivne izkušnje s tem, a sama žal nimam denarja za nakup bioresonance. Lep pozdrav

Da še jaz pristavim svoj piskrček. 🙂 Ponavadi se nikoli ne odzivam na take telefonske klice, ampak pred nekaj dnevi so iz BODY CARE klicali tudi mene in sem se odločila da grem čisto informativno pogledat kakšno je moje zdravstveno stanje. Seveda le zato ker je bila analiza brezplačna, kupila itak ne bi nič. 🙂 Skratka, imam 28 let, prehranjujem se zdravo (ne jem mesa, mlečnih izdelkov, doma ne uporabljam bele moke, belega sladkorja, ne jem ocvrte hrane…seveda imam rada čokolado, čips in občasno pojem tudi kaj nezdravega, ampak načeloma jem zdravo.) Sem vitke/normalne postave in ne čutim nikakršnih težav. Na analizi so mi rekli da imam:

– HUDO ZAMAŠČENA JETRA
– MAŠČOBO V KRVI
– HOLESTEROL
– ZADEBELJENE ŽILE V GLAVI
– NAGNJENOST K REVMI
– NAGNJENOST K MOŽGANSKI KAPI
– OSLABLJENO MENTALNO MOČ (karkoli že to pomeni)
Seveda so mi takoj za tem ponudili njihov posteljni vložek in ostale izdelke.

Ker so se mi rezultati zdeli precej čudni, sem se takoj naslednji dan naročila pri svoji zdravnici, opravila jetrne teste in ostalo. Ravnokar mi je povedala, da so moji izvidi čudoviti, daleč od zamaščenosti jeter in da je z mano vse v redu. 🙂

Tako da, na take analize ne grem več. Je pa zaskrbljujoče, da je veliko takih, ki vse to takoj verjamejo, nasedejo in kupijo produkt. (sploh starejši) Potem pa tako močno začno verjeti, da je z njimi resnično nekaj narobe, da te bolezni dejansko zares prevzamejo. Za moje pojme taka podjetja ne bi smela obstajati. To je čista manipulacija ljudi na račun zdravja za svojo lastno korist in zaslužek. Ko bo karma udarila nazaj po njih, upam da jim bo njihov posteljni vložek kaj pomagal.

Pozdravljeni,
Moja mama je naročila magnetno plazino pri tem podjetju BodyCare – BDC Tim iz Maribora. Ni plačala are, je podpisala kvazi pogodbo, ki je iz mojega laičnega pregleda popolnoma neustrezna in neveljavna (na njej ni niti priimka osebe,ki ji je prodal to zadevo, ne njegovega podpisa, ne žiga podjetja…) Zdaj zbiram informacije o tem ali je sicer ta blazina sploh uporabna? Ali lahko ona zavrne prevzem paketa? Za kakršno koli informacijo vam bom hvaležna… vendar sem zelo omejena s časom. Saj naj bi paket bil dostavljen že v roku 2dni.

Hvala

blazino pripelje njihov šofer ,ki ima s seboj tudi vse papirje , najavil se bo po tel in lahko zavrnete nakup

Tudi jaz sem pravkar dobila vabilo za pregled v naslednjem tednu, pa bom morda iz radovednosti šla, čeprav ne mislim ničesar kupiti! Nisem več v rosnih letih, a se trudim živeti zdravo, kakih velikih težav trenutno še nimam, pa upam, da mi ne bi smelo veliko “pokazati”. Je pa res žalostno, kako ljudje služijo denar na naivnosti posameznikov, predvsem starejših, ki imajo po vseh pravilih zagotovo kakšno bolezen

šla sem tja samo zato, da vidim, koliko sladkorja in holesterola pokaže neka konzola, bila naročena ob točni uri, 3 x sem jo vprašala po telefonu, če kaj prodajajo, neee, samo zastonj vse resonančno izmerimo :)))
no, do njih nisem prišla, ker so zamujali 20 minut in še kar ni kazalo, da bodo končali s prejšnjimi nategnjenci
kam to prijavim? nategujejo te uboge upokojence, ki verjamejo v vse možne pravljice

berem tele vaše komantarje. Najraje bi samo napisal, da boste pomrli od samega strahu, pa bom še nekaj dodal. Danes sem bil na predstavitvi Body Care, s strani BDC Tima. Vse je bilo zelo profesionalno, vedo kaj govorijo, povedo , da ne gre za diagnozo, nihče me ni v nič silil ali mi skušal prodati, naprava z resonanco pa sigurno deluje in ko bom zbral denar jo bom kupil. Mimogrede, ugotovili so mi točno tisto, kar so mi že zdravniki (no nič, ker sem zdrav) in tisto, kar je bilo v današnjem dnevu izpostavljeno (zaradi včerjašnjih ekstremnih naporov križ, vrat-akutna poškodba, rama, dehidriranost) tako, da mislim, da jim naprave kažejo čisto prav. malo več dobre volje in vedenja o takih tehnologijah, pa ne bo takih zagrenjenih in krivičnih komentarjev. lp

Ja, ponavadi hočejo kaj vsiliti.
Če je karakter, potem naj gre in seveda vse, kar bodo prodajali zavrne. Če pa se ga hitro kaj prepriča pa bolje, da ne gre, ker ga bodo okrog preneseli.
Zelo radi prodajajo izdelke, ki jih dobiš v kaki trgovini za nekajkrat nižjo ceno.

Pozdravljeni,
tudi jaz sem danes “načrtno” šla, da se prepričam, kaj je to. Nisem vzela denarja s seboj, niti kartic, da ne bi bila v skušnjavah, Če ne kupiš kao “magnetne resonance” za 1.500 Eurov, takoj privleče kup njihovih (?) zeliščnih krem, vsaka 35 Eurov, če še na to ne padeš, pa za 10 Eurov – donacija za ene revne otroke v Mariboru (?). Zaenkrat sem sveže pečena penzionistka, pa težko padem na take finte, pa upam da bo tako tudi ko bom že stara penzionistka. Naslov sem pa našla na njihovi kuverti, nikjer ga ni. In zdaj, ko vem, s kom sem imela posla, samo preverjam in vidim, da se nisem zmotila.

Že dolgo delaš s temi nateguni?
Itak so prevzeli posel od vendota, in so propadli zaradi tega, tako bo tudi bodycare… Inšpektorat seznaniti

Očitno ste zelo slabo seznanjeni,podjetje Vendo se nikoli ni ukvarjalo s prezentacijami,in tudi ni propadlo,da bi pa BDC podjetje prevzelo kakšen posel od njih je pa čista provokacija in izmišljotina.Je pa več kot očitno,da se nekateri hranijo od takšnih in podobnih laži.

New Report

Close