Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V prihodnje možne (beri bodo) nove dokapitalizacije bank

V prihodnje možne (beri bodo) nove dokapitalizacije bank

Kako pa vas nategujejo teli parazitski levaki aleluja. Enkrat ste jim pustili da so dokapitalizirali banke in ste jim dali pogum, da tudi v drugo dokapitalizirajo. Že brusite kose in nože? http://www.reporter.si/slovenija/jazbec-v-prihodnje-mo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEne-nove-zahteve-po-dokapitalizacijah-bank/28758

Za banke vedno najdejo milijarde, ne najdejo pa 10 milijonov za odpravo škode po poplavah. Mafija hudičeva, če pa sedaj ni čas za revolucijo pa ne vem kdaj bo. Jaz se bom kar pridružil vstajnikom pred vrhovnim sodiščem v Ljubljani, da pomagam zrušit to mafijo kradljivo ničvredno.

dejmo ljudje uprimo se že 1x,to kar delajo pa res ni več ničemur podobno.Malega človeka ki nima za preživet obdavčit vsake 3 dni na novo,zdravstvo v kurcu,da ljudje z bolečinami čakajo na vrsto par mesecev,cevste zanič,trošarine gor.to vse na račun tega da bojo ti cigani v nedogled kradl.

DEJMO SE UPRET ŽE ENKRAT,PRIPRAVMO VSTAJO PRAVO,RAZTURIMO VSE

nova
Uredništvo priporoča

Koga vas? Kaj ti nisi v Sloveniji? Tudi tebe nategujejo. In kaj točno boš storila, da te ne bodo več nategovali? Ha? Kaj? Daj konkreten predlog, pa se ti pridružimo, mi ki nas nategujejo.

Koga vas? Kaj ti nisi v Sloveniji? Tudi tebe nategujejo. In kaj točno boš storila, da te ne bodo več nategovali? Ha? Kaj? Daj konkreten predlog, pa se ti pridružimo, mi ki nas nategujejo.[/quote]

Pač volilce murgelskih derivatov. Ha! Mene ne nategujejo, žal pa plačujem tudi jaz.

Vseeno, koga voliš, ker vsi delajo isto. S prvimi dokapitalizacijami je začel Janša.

Ja, res in to leta 1992, vse do danes.

New Report

Close