Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek je ženska debela, če se ji stegna drgnejo?

je ženska debela, če se ji stegna drgnejo?

Povejte prosim je ženska debela, če se ji stegna drgnejo eno ob drugo? Mora biti med stegni razmik, da je ženska suha? Koliko?

Meni se niso drgnila, zdaj se mi pa. Prej nisem bila debela, zdaj sem pa 🙂

Ja, če se stegna drgnejo ob podboje vrat je debela….

nova
Uredništvo priporoča

Razmik se povečuje z razdaljo med gležnjema…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Meni se stegna od nekdaj “drgnejo”, le eno leto v študentskih letih se mi niso, ker sem bila dobesedno shirana. In takrat je bila tista luknja nekaj najbolj nagravžnega za videt in mi je tud danes na kakšni shirani manekenki. Taka konstitucija, postava, kaj vem. Tako da, to ni pravilo. pa tudi … gre za dotikanje stegen ali pa konkretno “drgnenje”, mislim da vsaka zase zelo dobro ve.

Mojemu prijatelju sem enkrat rekla, da je moja mami ful suha, da ima kr luknjo med nogami… pa me gleda… in se začne smejat :))

Jaz nimam, sam nisem debela, suha pa tudi ne.

…..nobena ženska, tudi če je močnejše postave…nobena ni grda !!!!

IMAŠ DEBELE NOGE, ČE SE TI DRGNEJO , ITAK

VAŽNO DA DRGNE KURI TE BOLAC

kakšni odgovori ej!!
lahko da je debela, lahko pa da ima mišično maso. torej nima špeha je pa mišičasta. torej je od malega neki trenirala recimo smučanje, odbojko, neki kar moraš bit veliko v preži. ker ženske imajo že tako tendenco k debelim nogam. in pol če še dodatno to trenirajo pol ko nbehajo se zredijo in seveda drgne. takda odgvor je, al ije debela ali pa se je zredila po športu in je tudi zalita. kakor koli obrneš ni suha!!

na 175cm višine imam 68kg..športno aktivna in se mi stegna drgnejo že vse življenje…mislim da nisem debela

Temu se reče da si pač “naša” baba… Kere druge so čist drugačnega gištela in se jim ne drgne. Naše s tvojim gištelom so pa samo shirane…

???

Lahko da imaš tako konstrukcijo gor si suha, rit in stegna maš pa povdarjene. Kake vaje za stegna ne bodo odveč ker telo ni skladno.

Ja, moje niso glih suhe 🙂 Moram prav pazit, sam celulita tud nimam. Vsem tipom je je seksi moj arit, ne vem zakaj 😛 Pa tudi moja stegna. Samo za moj okus, bo treba mal več migat. Itak pa tip, ki je pa men bil všeč, si je pripeljal babo s 120 kg in se ful hvalil z njo, kaj naj pol jaz… z več kot pol manj… Šla sem in sem se nažrla tortic, pa čez ene teden ugotovila, da mi ni všeč, ko se mi je naredil mal špeha na trebuhu… Zdaj se pa sekiram 🙂 ker bo treba mal več migat.

New Report

Close