Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Narod bi moral na ulico

Narod bi moral na ulico

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/video-nlb-ju-se-za-tri-milijarde-slabih-posojil/350753

Ampak bomo raje še malo dodali.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sami idite! Ko sem bil na ulici, sem bil zombi, klošar, razgrajač, brezdelnež.

Ne bom več hrbta nastavljal! meni nič ne manjka!

Se smatraš za del naroda, ki bo šel na ulico, ali za nekaj vzvišenega, ki bo doma revolucijo na televiziji gledalo?

Sej važn je, da je krivo nekaj v smislu z ju. Razlog sploh ni pomemben.

Najprej nekaj milijard, potem pa čez eno leto, najdejo še tri. In Narod bo lepo na miru.

Bi pa bil vesel, da bi še vi lahko naredili toliko reklame in resnice za narod. Lahko postavite sistem in delate reklamo, ampak vi boste raje na našem sistemu ljudi prepričevali, da ni tako hudo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Že lani sem vedela, da tiste miljarde niso zadnji denar banki. Zato pa Cerar spet niža plače javnim uslužbencem in viša davke, ne zato, da bi bilo Slovencem kdaj bolje, ampak tistim, ki so povzročili bančne luknje. Za saniranje po poplavah pa seveda ne bo našel denarja. Vsaj toliko, kot za banke, ne.

Prejšnja leta smo plačevali bankam in Grčiji po 400 ali 800 miljonov, od lani pa kar po nekaj miljard na leto!
Koliko časa bomo to še mirno gledali?

Smo bili na ulici, pa je večina državljanov rekla, da ni tako hudo, kaj s eebdaki gremo, da se nastavljamo pendrekom.

Glej, ne grem se več! meni je dobro, za druge mi je zdaj vseeno!

Te popolnoma razumem.

Ampak obupati ne smemo. Jaz bom delal po svojih močeh.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ko boš na Trgu Republike s transparentom, boš kredibilen. Prej ne. Lahko ti sprejemaš sredstva od tistih, ki se družijo s tistimi, ki jih ti ne maraš. Ampak je treba biti dosleden, če hočeš od drugih doslednost. Imaš kapital, imaš medijsko moč, imaš karizmo, da nagovoriš v skupnem imenu, ne samo v tujem. Ampak ti bi spet o drugih, ne o NAS?

Če bi jst kaj takega objavu tu gor, bi blo pa zbrisano. Ker:
-to ni politični čvek,
-je podobna tema že bila,
-vzpodbuja nestrpnost,
-…

Ja Primož no, če ljudje res verjamejo, da je za vse krivo tisto nekaj z ju. Pa če so tisti, ki delajo pasove v gospodarstvu sedaj kaj na boljšem, ker jih več rabimo vsi. Al pa če bi krojači imeli kaj od te shujšanosti in bi rabil celo novo garderobo al bi se pa h komu v gospodarstvu ali na vrhu države priklopla, ki ne rabi zatega pasu, ker ima pregloboke hlače, brez jaj. Važn, da je nekaj z ju. Pravjo tko. Če že moram imeti slabo vest. Pa še kaj dat v solidarnost za manjkajoče pasove bogatim. Ker tako na vrhu pravijo. Kot za teš, kjer sem vsaj sama povedala nekaj let nazaj prav tu, da bo draga investicija, vržena proč. Ki smo jo garantirali. Ampak, to ni nič, je poanta, da je krivo tisto nekaj z ju.

Hujskanje in netenje množičnega nasilja je kaznivo dejanje, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Se pravi, da nekaj počnem, verjetno odmevno, obenem pa tudi rizkiram, da jutri vi ne boste mogli več pisati. Lahko pa tudi jaz začnem takšne teme brisati. Pa bo vse lepo v Sloveniji.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hujskanje in netenje množičnega nasilja je kaznivo dejanje, ki se preganja po uradni dolžnosti.[/quote]

Pa kaj pol?

Hujskanje in netenje množičnega nasilja je kaznivo dejanje, ki se preganja po uradni dolžnosti.[/quote]

Ne rabiš bit kmet za kmečki upor, če te država prisilno posiljuje. A to je dovoljeno, če se vi tiho strinjate s tem?
A si ti tista, ko si na ulici, pa moraš bežat od nje, če si zastavila nasilje? Dej smiri nerve, ker te nihče ne ogroža. Razen, da sama rezgetaš in komu groziš po nepotrebnem. Če se da tudi brez nasilja upreti čemu.
Ne rezgetaj, če ti je nasilje tuje in se še na ulici pojavljaš. Pa nima od tega nihče nič za blagor naroda.

zakaj na ulico??
večji efekt se doseže s prilagoditvijo in trobljenjem v rog ☺

masa folka so pa itak ovce, ki se jih striže tudi sredi zime, če kaj zmanjka ☺
za druge me briga manj kot, da lasten drek lepo sperem v školjki — itak so mi odveč že ves čas ☺

Jaz sem za revolucijo na ulicah. Ampak vsekakor ne z rožicami, ker ni to flower power shod. In ja, bom tam, da odprem ventil!

Se pravi, da nekaj počnem, verjetno odmevno, obenem pa tudi rizkiram, da jutri vi ne boste mogli več pisati. Lahko pa tudi jaz začnem takšne teme brisati. Pa bo vse lepo v Sloveniji.

primož[/quote]

Država bo to razumela, da se itak vsi tiho strinjamo. Ker se je lepo it igro pasov s polnim varžetom. Kdaj bodo pri sebi kaj zategnili, še ni bilo slišati. Ker se zakonov o poslanicih ni dobro lotiti zaradi vseh bonitetnih dodatkov. Dodatek za delo z volilci, katerimi in kdo ter koliko? A sem se kaj zlagala, če se jih niso dotaknili, niti nadomestil, po vsaj 6 mesečnem mandatu. Nisem. Je javno objavljeno in lepo razglašeno.

Sej smo že na ulci. Čeprav je tvoja, vzdrževana pa tudi z našim denarjem.
http://www.mz.gov.si/fileadmin/mz.gov.si/pageuploads/javno_zdravje_09/porocilo_javni_razpis_sofinanciranje_dejavnosti_drustev.pdf

Pa za zdravnike ki volontersko delajo na tvojem portalu toliko let, bi bilo res zanimivo vedet ali tega ne delajo v času ko so v službi.

Nimam nič proti javnozasebnem partnerstvu, da ne bo pomote, ne strinjam pa se, da se o delu resnice pač ne govori.

Isto sem povedal tudi Gostečniku, ko je palamudil kako je on družbeno koristen, ko ločenkam na dušo piha kako so boge.

Menim, da se je cel svet znašel v neki brezpomoči možnem času. Verjamem, da se boda vsa posojila morala na neki točki “resetirat” in začeti bomo morali znova.
Druge rešitve ne bo, ker se samo zapleta in zapleta že čisto predolgo časa.
Kar se tiče Slovenije, vedno sem šla na volitve, vedno nekaj upala, na boljše čase, pa niti ne na boljše, kar se tiče materialnih stvari, pač, da bi se začelo vsaj svitati kaj bolj od poštenja, zdaj sem se odločila, da ne grem več.
Teh igric se mi ne da več niti gledat, prav zagnusilli so se mi vsi po vrsti.
Všeč mi je pa nova komisarka, Violeta, čutim jo kot veliko žensko, karizmatična in širokega obzorja.

preživijo preživetveni, tisti z dobrimi geni, DNK ..
ne pa tisti, ki mislijo, da mislijo v dobro vseh ☺ – te revolucija požre ☺

oprostite! Večina voli vedno leve (samo-ne-Janše). Ko levi delajo kar delajo, pa rabite vsesplošno pomoč?? Pa še tole: vseeno vam je, ko levi Janši odvzamejo mandat? takrat, ko bi vas desni rabili, pase smejete svečkam?

Oh teza od Margaret Thatcher se uresničuje, ko je pravila, da ko hašišarji protestirajo za “boljši jutri in proti korupaciji”, da to v resnici sploh ni res ampak, da protestirajo samo proti svojemu sovražniku, ki jih blokira, da bi vzpostavili živalsko farmo. Zato gre standard, če pustiš hašišarje in jih ne prebutaš k p.izde na cesti, čedalje bolj na slabše. Lep primer je Slovenija. Po logiki in zdravi pameti bi morala Slovenija cveteti ampak ne, ker protestniki, ki so protestirali pred 2-3 leti in so zahtevali novo vlado si tega sploh ne želijo, ker to so hašišarji, munjenci in debili. Tako je pač. Oni želijo živalsko farmo. Orwolske svinje. Od zagovornikov živalske farme lahko dobiš le živalsko farmo kjer svinje krulijo. Revščino in bedo.

PS: Pri nas se z anarhistki in ostalimi pezdetki, ki mečejo granitne kocke v policaje preveč lagano dela. Jaz bi jih postrelil z gumjastimi metki, jih vse polovil in zaprl za 48ur na policiji in jih premlatil k svine… potem pa naj hodijo mamice jokati za svoje nevzgojene sinkote.

Se pravi, da nekaj počnem, verjetno odmevno, obenem pa tudi rizkiram, da jutri vi ne boste mogli več pisati. Lahko pa tudi jaz začnem takšne teme brisati. Pa bo vse lepo v Sloveniji.

primož[/quote]

Podobne poglede imava, ampak meni se ne da več pisati tu gor. Tratim čas, potem pa tema izgine…

Starševski čvek je še kako primeren objavo takih tem. Ker nam za naše otroke pač ni vseeno. To je moje mnenje

žal je v SVN 25+ {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} diplomantov Kumrovške partijske šole in bivših oficirjev in njihovega potomstva JNA

New Report

Close