Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imate titotovo sliko na partizanskih piknikih?

imate titotovo sliko na partizanskih piknikih?

Veliko političnih tem je bilo te dni, zato človek razimišlja nekoliko več o naših ex in sedanjih voditeljih. Spomnim se, da je titotova slika visela v vsaki učilnici, v vseh drugih ustanovah, veliko ljudi jo je imelo tudi obešeno doma.

Zanima me, če jo ima še kdo doma na steni, če jo še vidite pri kom, če jo imajo na partizanskih proslavah, piknikih,…me razsvetlite prosim?:-)

Saj ne moreš skrit, da te daje mena!
Pač si za odmet. Še vaški potepuški pes te ne povoha, kocine s frače ti odpadajo tok, da na britje tudi pomisliš več ne..
Za seks te je že davno minilo – če pomisliš na kur.četino, ti rata slabo. Je res?? :))
Pustimo ob strani bolečine v križu, slabovidnost, škrbavost, predvsem pa nespečnost!

In ti se zdele spomniš na Titoja? Po 35 letih? Daj povej, kaj te mantra v resnici? Razen to, da si brez šihta, imaš sive lase, celulit, joške do popka in na ploskih stopalih trdo kožo. A si nohte redno strižeš?

Tudi s tabo ni vse v redu, a ne?

Pri mojih letih ne moreš pričakovati, da bom zgledala 20, samo za seks in vse ostalo ne skrbi, kar je edino pomembno.:-)

Torej imaš njegovo fotko na steni?

Malo sem šla brat o njem, kaj vse so nam lagali, recimo da je med vojno 1943 že skoraj podpisal sporazum z Nemci pa take…jao jaoooo

Priporočam nujen pregled pri psihiatru. Tako spolno izprijen osebek kot ti, je nevaren okolici.
Mimogrede, kaj bi naj pomenila beseda: titoja????????

Bi podpisal sporazum … in? Danes bi bili ŠVICA namber 1.

Ne pa da so nam lastni kravatarji vse prodali, vse zafurali in VSE pokradli!!
Kar pa še niso, goljufajo in si bašejo v tošlne 100/h! Zdele kradejo!! SMC pa jeclja ……

slika morilca

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Bi podpisal sporazum … in? Danes bi bili ŠVICA namber 1.

Ne pa da so nam lastni kravatarji vse prodali, vse zafurali in VSE pokradli!!
Kar pa še niso, goljufajo in si bašejo v tošlne 100/h! Zdele kradejo!! SMC pa jeclja ……[/quote]

Ja, saj to imaš pa prav, škoda da ga ni.:-) No, saj vprašanje, kake so bile podrobnosti pripravljenega sporazuma o prihodnji ureditvi, piše le, da se je na tak način želel znebiti četniške notranje konkurence, za katero so stali zavezniki.

Imamo umetniško delo portret Tita in gobelin Tita ena slika je v dnevni sobi, druga pa v večnamenskem prostoru, kjer imamo navadno tudi večje obiske!

Sliki pa imamo iz večih razlogov!

Se mi pa zdi da bi en Tita danes prav prišel da bi dal počistit preostanek umazanije. Po mojem mnenju, pa sem prebral ohoho o Titu od pozitivnih do negativnih mnenj , je bil to persona ki je delel “čudeže” in v okviru tedanje države in izven nje!

Kdor je bil v tistem času pošten in brez slabih namenov se mu ni bilo treba bati za sebe in svoje bližnje.

Spet ti ………………….. !!! 🙁 🙁 Dej ti nared 0,00000000000000000000001 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tok, kot je Tito!
Pa pol otrešaj svoj zamaščen gobec!

a to z svojimi bližnjimi misliš tisoče nedolžnih otrok, ki jih je pobil? ker bi mu lahko bili konkurenca kdaj kasneje? da bi revež izgubil svoje rezidence, ženske, kulinarične specialitete, lov..v tej biografiji namreč piše, da je živel kot le malokateri voditelj na svetu…k tebi če pridem kdaj pomotoma na obisk ti plunem v obraz ker braniš in častiš morilca

zdaj mi je več jasno…iz nič na miljon nedolžnih umorjenih odraslih in otrok ne prideš čez noč..že iz časov španske državljanske vojne so poročali o titovih krvavih rokah, pred 2. sv. vojno je poslala desetine svojih konkurentov v Rusijo, od koder se niso več vrnili, četnikov se je hotel znebiti s podpisom sporazuma z Nemci, po vojni se je čuda dogajalo na Golem otoku, koliko jih je še tam umoril?

Jst imam samo sliko privlačne ženske v pisarni na kolendarju, ki jo pa tudi vsak mesec zamenjam. Slike politikov so že ene 40 let mimo.
Po drugi strani pa, ko prideš v en prostor, vsaj takoj vidiš s kakšnim človekom imaš opravka. So mi pa bili ljudje s Titova slika na steni vedno bolj ljudske in ok. kot tista na kateri je bil križ. Ljudje na katerih stenah je bil križ, so mi bili po domače povedano vedno mrki in zajebani, se pa najdejo tudi ok osebe med njimi.

Slik nismo imeli nikoli obesenih, jih je pa nekaj v omari, ki niso nikoli docakale okvirjev.
Imamo knjige na knjizni polici, kar nekaj knjig.
Imamo tudi zlatnike in srebrmike s Titovo podobo.

Tito je lik iz zgodovine, ga jemljem kot Napoleona ali Cezarja ali Henrika kateregakolize.

On spada v skupino 10 največjih morilcev vseh časov, se pravi da je on kategorija hitlerja, ne Napoleona..

torej če bi ti prišel v roke hitlerjeva slika, bi jo shranil/a v omaro?

Imam sliko,knjige…ce bi se takrat predali Nemciji,danes nas ne bi bilo,ker je Dolfi preziral vse kar ni bilo nemsko,koncali bi kot Judje…tako pa gre zahvala komunistom(Rdeca armada,partizani…),da lahko vi v miru svinjate po forumih…izdajalci(beluhi) so “nasedli” Dolfiju,da jim bo bolje pod Nemcijo,cerkva se pa vsakemu prikloni,ki pokaze cekine…slava partizanom in Josipu Brozu Titu.

Tito je bil za pescico morilec in to za tiste,ki so veselo mucili na Urhu!!!Ce bi bil Tito taki bav bav,zakaj se mu je celi svet priklonil?vsi veljaki so prisli na pogreb,ta je mal bosa,da spada med morilce.Odstranjevali so izdajalce,tako je treba,podgan noce nihce v svoji blizini…

a to z svojimi bližnjimi misliš tisoče nedolžnih otrok, ki jih je pobil? ker bi mu lahko bili konkurenca kdaj kasneje? da bi revež izgubil svoje rezidence, ženske, kulinarične specialitete, lov..v tej biografiji namreč piše, da je živel kot le malokateri voditelj na svetu…k tebi če pridem kdaj pomotoma na obisk ti plunem v obraz ker braniš in častiš morilca

zdaj mi je več jasno…iz nič na miljon nedolžnih umorjenih odraslih in otrok ne prideš čez noč..že iz časov španske državljanske vojne so poročali o titovih krvavih rokah, pred 2. sv. vojno je poslala desetine svojih konkurentov v Rusijo, od koder se niso več vrnili, četnikov se je hotel znebiti s podpisom sporazuma z Nemci, po vojni se je čuda dogajalo na Golem otoku, koliko jih je še tam umoril?[/quote]

Ko bi vsaj danes imeli Goli otok!
Pismo, mogoče bi se pa lahko zmenili s Hrvati, da nam ga dajo v najem?
Če si pa najemnino delimo še s Srbi in Bosanci, bi pa itak dobili poceni bivališče za vse naše bandite, ki jih Tito ni pospravil!

On spada v skupino 10 največjih morilcev vseh časov, se pravi da je on kategorija hitlerja, ne Napoleona..

torej če bi ti prišel v roke hitlerjeva slika, bi jo shranil/a v omaro?[/quote]

Kaj mislis, koliko bi bilo pobitih po vojni, ce bi zmagala Nemcija?
Koliko bi bilo pobitih po vojni, ce ne bi bilo Tita, ampak bi nas osvobodili recimo Americani?
Koliko je bilo pobitih v casu zelezne zavese na strani zahoda in Amerike?

jaz sem jo zamenjal s sliko našega komandanta, ki nas je leta uspešno vodil v Jajce. še vedno mu brezpogojno sledim in demonstriram za njegovo izpustitev, kjer se mi to naroči. tako sem pač navajen in ne morem živeti brez velikega, ljubljenega vodje.

Jaz tudi ne vem zakaj podpirate množične morilce. To je isto kot bi imeli obešene:

Izgleda, da imate v krvi nekaj tega duha morilskega.

Zakaj pa ti podpiraš Jajota?
Tudi on je morilec slovenskih fantov!

Na nepremicninskem portalu vcasih gledas slike stanovanj, pa se znajde se Tito na steni. 🙂 Drugace pa so imeli v enem ex-jna bloku v sobi za sestanke tita na steni in ga pomoje se imajo.

Pa Jelincic ima njegov kip na dvoriscu, ce se ne motim. Ga je “resil” pred unicenjem.

vi le pazite da vase fotke ne postanejo fotke al pa slike morilcev.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ok, zdaj vidim, zakaj so vsako leto znova..ali imamo volitve že na vsakih nekaj mesecev? hehe.. izvoljeni komunisti..

ker ljudje kljub biografijam podprtim z dokazi iz arhivov še vedno ne morejo videti, da je izvorni greh Tito in vse, kar je naredil iz naroda, res in nihče nikoli ne bo odgovarjal za nič. Samo ne pozabit, da ste ta narod vi in da imate neko korist od tega, da ne vidite, kakemu morilcu ste verjeli in pomagali in na enak način delujete (aktivno in pasivno) še danes.

Hm…meni na linku pokaže tudi sliki Antona Komata in Petra Umka. Kaj neki google ve? :-))

New Report

Close