Ženski in Moški čvek

Prava ženska

Default avatar
Skoz poslušamo, kaj "prava ženska"je, pa kaj ni, pa prava ženska si blazno želi otrok, pa prava ženska
čaka možeka doma z copati v roki, pa prava ženska zna vsaka kuhat, pa prava ženska je to in je ono...

Kaj pa ostale?
So pol ne-prave? Ponaredki? Al so kar (bohnedej) moški z napačnimi organi? Nespolniki?
Kaj so pol vse tiste ženske, ki ne ustrezajo standardom "prave ženske"?
Default avatar
skela je napisal/a:
505 za ženske, 500 za moške. Ostalo pa v lastni režiji, če se le da, hvala. :)
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar
Goldfish je napisal/a:
...On vas tut dela take in onake... :)
Default avatar
On _ je napisal/a:
Jst sem prava:).
Default avatar
Prava ženska je tista, za katero vprašaš kaj bi lahko naredil zanjo in ne kaj bi ji delal...
Prava ženska je tista, zaradi ti gre nasmeh, tudi kadar je ni zraven...
Prava ženska je tista, ki te pripravi da greš nakupovat tudi kadar ti ne reče ničesar, samo zato ker si predstavljaš njen pogled, ko privlečeš tisto kramo domov...
Prava ženska je tista, ki ti s pogledom ustavi čas...
.
.
.
.
.
Naslednjih 14 dni bo ključnih.
Default avatar
Skela je napisal/a:
Mogoče srečne in zadovoljne ženske ?
.....

Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Tako je, "prave" ženske ni, splošno gledano, ker vsak ima svoje predstave o pravem partnerju. Pa še te predstave o pravi ženski ali pravem moškem čez čas vodijo vsak 2. zakonski par v razvezo, dokler ne najdejo spet "pravega" partnerja. :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Medsebojno osrečevanje. Za marsikoga le ideal in lepe sanje. :)
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Dej no Matjazek, ravno ti si mi stokrat solil pamet, kako nisem prava ženska, kako se
moram tako in tako spremeniti, da bom prava ženska, našteval, kaj mi vse manjka do
prave ženske...
Očitno sem pol kaktus?
Default avatar
skela je napisal/a:
Pol kaktus, pol roža? Ali prej nekaj pol pa kaktus:-))?
Default avatar
skela je napisal/a:
Katere ostale? :) Saj, če bi namesto treh pikic nadaljevala z naštevanjem, bi opisala vse ženske, ki obstajajo. Pomeni, da so vse prave. Le da ne za vsakega. :))
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
skela je napisal/a:
Matjažek je tudi napisal [quote=""ker vsak ima svoje predstave o pravem partnerju""]

[/quote]
Njega očitno bodeš. :))
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Inteligentne teme visoko izobraženih ljudi.
Default avatar
wd40 je napisal/a:

Kaktus z rožo...:-)))
Kaktusovi cvetovi so lepi....
Default avatar
Marko je napisal/a:

Še eno vem :-))
Prava ženska je tista, ki jo udariš po riti, pa se še tri dni gunca .... :-))

Pa tvoja?
Default avatar
skela je napisal/a:
3 minute bo čist dovolj. Pol pa še enkrat udariš. :))
Default avatar
Marko je napisal/a:

:-)
Default avatar
skela je napisal/a:
Predvidevam, da je Matjaž prav tako izhajal iz sebe in svojih pogledov in želja glede tega, kakšna je za njega prava ženska.
In če bi se spremenila, bi v njegovih očeh bila prava in prava za njega. :)
Default avatar
Marko je napisal/a:
Ni problema, če je take sorte, da se ji rada trese:-))