Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krvni test nosec.

Krvni test nosec.

Rada bi opravila samoplacniski krvni test za preverjanje nosecnosti. Zanima me ali fa je katera (brez napotnice) ze opravljala v lokalnem zdr.domu in ce, kako to izgleda? Se prikazes na okencu s kartico in poves kaj zelis? Kje pa poravnas racun?
Samoplacniski zato, ker moj zdr dela zgolj dopoldne, meni pa trenutno ne znese dopoldne okoli zdravnikov letat. Krvni pa zato, ker m ni, urinski testi pa kazejo minus. Zihr je zihr. Hvala.

Počakaj še par dni, ne vem, zakaj je taka ihta letat okoli dohtarjev, če ti menstruacija izostane 1 dan, test nosečnosti pa je negativen.

krvni test 3 mesece kazal negativno, danes imam pa 30 letno hči in vnuke.

Hvala za odgovora. Ne zamuje en dan, zamuja pet dni in navadno ne zamuja. Pa cetudi bi. Rajsi bi placala krvni test in ne kupovala urinskih, ker si skoraj na istem (razen ce dobis v dm tiste po 3eur). Hvala vseeno.

Čisto vsak laboratorij ne omogoča, da kar prideš s kartico in ti naredijo preiskave na željo. Veliko ja, vsi pa ne. Četudi ti preiskavo naredijo pa vedi, da boš morala v laboratorij dopoldan saj popoldan ne delajo. Imaš pa tudi povsem zasebne laboratorije kjer to delajo ampak spet dopoldan. Je pa krvni test zelo zanesljiv, spet pa vedi, da menstruacija velikokrat izostane tudi povsem brez razloga in ne samo v primeru nosečnosti.

Hvala za odgovor. Mi je v pomoc.

Meni je menstra zamujala 11 dni, in ker v te teste ne verjamem, ki jih kupiš v lekarni sem šla kar direkt h ginekologinji na pregled. Tam pa mi je na ultrazvoku pokazala plod, edin tako sem bla 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da sem noseča.


Predvidevam, da imamo danes bolj zanesljive teste kot pred 30 leti. Testi so 99,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesljivi, če se jih uporabi pravilno – tudi tisti za 3eur. Dražji so dražji zaradi znamke in plastike, ne zanesljivosti. Da v teste ne verjameš je res malo smešna izjava, saj to ni religija.
Laboratoriji pa res ne delajo popoldan. Mogoče greš lahko zjutraj pred službo? Ponavadi začnejo že ob 7h.

New Report

Close