Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tema zadnjih dni je varanje

Tema zadnjih dni je varanje

Ena neumnica
Nasvet
01.11.14 21:25
Naj opišem moj oz. najin problem. Z možem sva cez 40 in poročena 15 let ter imava dva otroka. Po rojstvu drugega otroka sem hudo zbolela, zaradi česar se je naše življenje kar precej spremenilo. Ob poroki in rojstvu otrok sva bila z možem zelo povezana in sva se imela rada, tudi spolnost je bila dobra. Ob bolezni in po njej mi je stal ob strani in mi pomagal pri “rehabilitaciji”, tako da smo se kot družina počasi pobrali in spet zaživeli. Po bolezni sem opažala, da se me je nekako izogibal. Večkrat sem mu omenila, kaj je narobe, a se mi nikakor ni odprl. Sama si zamerim, da nisem vztrajala in prišla do odgovora, kaj je temu vzrok, dokler nisem tega ugotovila letos avgusta. Imel je že polletno razmerje in mi ga je tudi priznal. To sem mu bila pripravljena tudi odpustiti, ker do njega še vedno imam enaka čustva. Vendar pa mi je po vseh teh letih le priznal, da po bolezni do mene ne čuti več neke spolne privlačnosti oz. se mu kar upiram, v razmerju s to žensko je ponovno začutil strast in ni prepričan, če se je temu v prihodnje pripravljen odpovedati! Prosila sem ga, če lahko vendarle kaj narediva za naju, da graditi nek odnos ne pomeni le spolnosti, temveč vse kaj drugega in da se bo za graditev pač moral odpovedati razmerju. Še danes ne vem, če je temu tako, čeprav mi trdi, da od takrat s to žensko ni imel spolnih odnosov. Vendar pa je vsa iniciativa za izboljšanje oz. rešitev na moji strani. Naj povem, da se je pred dvema tednoma začasno odselil, dokler ne pretehta, kaj mu več pomeni, družina ali drugo, saj jaz pač vse pogojujem s tem, da bi kot družina ostali skupaj le, če bi bila dodana tudi čustvena in intimna komponenta. Kljub vsemu pravi, da je z mano ostal zaradi družinskih vrednot in se je zadovoljivi spolnosti ves ta čas odrekal! Sedaj se sprašuje, če je to pripravljen tudi v nadaljevanju, nikoli pa ne reče, da upa, da se bo to spremenilo, ravno nasprotno pravi, da če se v vseh teh letih ni, se tudi v prihodnosti najverjetneje ne bo. Menim, da je do tega njegovega obnašanja prišlo zaradi najine odtujitve, kakor tudi zato, ker se je sedaj pač zaljubil. Vendar pa si tudi sama ne želim živeti v čustveno praznem zakonu in bi rada stvari izboljšala. Morda si boste mislili, da z mano nekaj ni v redu, a še vedno upam, da obstaja rešitev za najin zakon. Se motim?

Žalostno, kako nizko so se pripravljene ženske spustiti. Zakaj?

S teboj je vse OK, če želiš rešiti zakon in ne misli, da se spuščaš nizko.
Vendar se za vsako ceno ne trudi, glede na to, da ti je povedal da se mu na nek
način upiraš, zaradi bolezni, po tem bi rekla da te ni vreden.
Odrekanje spolnosti? Ne vem.

Ljubi bog, pa kaj je z avtorico narobe????????

Postavi kretena pred vrata, bolje vceraj, kot danes. In zazivi!

nova
Uredništvo priporoča

Takšen vzorec prenesejo starši na otroke.
Ona ima v glavi, da je odvisna od njega in ne zmore biti sama. Mogoče pa je to razlog za varanje. Če je težko sama s seboj, kako mora biti šele možu z njo?

Ste pametne, ta ji je vsaj povedal, da čuti strast in se temu ne bi odpovedal. Koliko pa jih je ki varajo pa lažejo da so prekinili, da je bilo samo usput, v resnici pa se tudi ne morejo odpovedat strasti in drugi ženski. Noben ne neha kar tako, če drugega ne ima spomine in želje, če pa si upa je pa drugo. Ta ji je vsaj povedal, ona pa je sama kriva,, ker plazi za njim, meni je on pošten.

Ja, tako nizko pa še nižje se ene spustijo in životarijo. Mogoče ne poznajo drugačnega življenja, mogoče so to pobrale v matični družini. Se čutijo nesposobne same preživet.
Pa, včasih sploh ne gre zamerit, da se moški zgoni, če ima tako ženo doma.
On točno ve, da bo s prstom pomigal in bo spet njegova. On se bo pa veselo gonil naprej:(
In bolezen nikoli ne bi smela biti izgovor, tak moški ni vreden, da ga ta ženska tudi pogleda več!

Mah ta ji je povedal, ker ga je itak dobila in ve, da je žena naivna + počena nanj. Zdaj gre on na dopust k ljubici, žena ga pa vsa objokana doma čaka. Še welcome party mu bo naredila, ko se bo vrnil domov.

Odpirate jih ženske,ki varate.

Moj ljubimec pa ji laže in taji, da je z mano nehal, misli in dela pa točno tako, kot ta mož iz posta. Ne more nehat, uživa v spolnosti in normalno da se temu težko odpovejo – moški. Njegova žena pa je kar precej podobna tej, samo da ga ima doma, resnica je pa ne zanima, niti je ne želi videt. Možje vam bežijo, se ne čudim. Potem smo pa ljubice krive.

” njegova ljubica “

ti si z poročenim moškim, se zavedaš tega? On tudi z njo spi doma, kako te to ne moti? Nimaš samospoštovanja ženska. Če bi bila kaj vredna, bi se ločil zaradi tebe, pa se očitno ne. Priležnice nimate samospoštovanja, niti spoštovanja do boga, do morale, do ničesar. Mrš

namesto beseda ” ljubica ” dajmo raje iskreno uporabljat izraz kurba.

namesto beseda ” ljubica ” dajmo raje iskreno uporabljat izraz ku_ba

Žena tudi ve zame, očitno tudi nje ne moti, da je rad v meni. Če bi izdala, kakšne možnosti so z njim bi izdala preveč. A resno mislite, da bi imela resnega partnerja nekoga, ki vara in se posmehuje ženi. Hahaha, sprijazni se, mož je nor name, seks je božanski in nikoli več ne bo seksal tako slabo kot s tabo. Več od njega pa ne hvala, razen darilca ja 🙂 Skrbi zame vse kar želim tudi dobim, ti pa mu le peri in kuhaj, mene ne moti, njega tudi ne 🙂 Razne izraze, ki jih imate za ljubice pa možje uporabljajo za vas, ko bi le vedele 🙂

” njegova ljubica”

ne bo dolgo trajalo, dokler traja pa izgubljaš svojo vrednost kot ženska

lp

” njegova ljubica”

tu imaš odgovor od žensk, ki so več kot ti, intelektualno, po lepoti noter in navzven, pa še možje se jih držijo in ni šans da hodijo drugje, to so ženske, ki imajo samospoštovanje, ti pa si vredna enega prdca

http://med.over.net/forum5/read.php?151,10002979

Hahaha tole mu moram pa poslat.
Razumem jaz več kot vse ostale, ki se zdajle tresete in bojite, ker vas vara mož. Niste boge ne, ljubimec ima kar prav, da se ženi smeji v faco, zdaj se ji bom lahko tudi jaz. Kaj vas žuli zakaj je nor name? Obirajo vas pa tako, vas čistunke, da bi padle v nezavest, če bi slišale 🙂

” njegova ljubica”

niso vse varane in niso vsi varani, tvoja psiha pa res rabi pomoč, tudi to pošlji poročenemu človeku s katerim seksaš.

” njegova lj”

ženska, zakaj se ne preselita skupaj no, aja, pa še nekaj; tudi ” ljubice ” ste lahko hitro zamenjane, a to veš? Žena je zdavnaj “izvisela”, to se ve, ja, saj te razumemo, do kdaj bo seksal pa tebe, ni rečeno da dolgo, haha, bednica

ena srečna.

Drage prevarane žene, raje se ukvarjajte s svojim možem, kot z mano a prav? Ste planle kot hijene, raje možičke primite v roke…sam je hudo, ker vam vseeno bežijo, pa tako ste pametne, super truper boljše. Hah, to bo smeha…
Zanimivo zakaj vas boli, da je en mož nor name? Zakaj vas to ovira v življenju in pljuvate, ponavljam, pljuvajo možje po vas takoj, ko začnejo z nami. Kdo je že neumen zdaj? Resnice vam pa ne povejo, čudno, pa tako fajn ste 🙂

njegova lj

niso vse varane no, vsak normalen človek ve, da si nenormalna in pokvarjena, zrela za psihiatra, in ti in ta poročen tip, sramuj se same sebe, jaz se te ne bi dotaknu niti z palco

A veš, da izraz bednica uporablja tudi za svojo ženo, pa še marsikaj, veš prav posmeh, laži, slabšalno vse…in valda ne bom nikoli s takim moškim v resni vezi, kaj tukaj ni jasno?? Samo izkoristim ugodnosti in ne skrbi, da me bo zamenjal, bom prej jaz njega :))
Boli?

ne boli druge, boli tvojo lastno dušo, katero si ponižala zaradi seksanja z človekom, ki je poročen z drugo žensko

boli?

Sem petkrat prebrala post od “no comment res”, da bi začutila ali opazila, če boli, pa se to ni zgodilo. Žal te moram razočarat. Zakaj pa se ukvarjaš z mano, če smem vprašat? Se bojiš, da je tvoj tako nor name? Možno tudi 🙂 Kako šele tebe boli, ker veš zame in si pridna žena še naprej, se ti zahvaljujem, ker je vedno lepo opran in čist.

njegova ljubica, haha, kako si pod povprečjem umsko, ni kaj, zdaj pa se dobesedno misliš nastavljat vsem tukaj 🙂 jezus kristus, kako nizko si padla

hahahahaha, glej jih, čistunke, ima njegova ljubica čisto prav, tudi pri meni je tako, njegova pa pojma nima, oz. pelje vse, kar se ji zlaže.

New Report

Close