Forum.Over.Net

Starševski čvek

koliko vas nosi sončna očala?

Default avatar

sončna očala

Kot modni dodatek, da pokažete drugim ljudem, da jih imate, da ste bogati zaradi tega:))))?
Default avatar

Jaz jih

Jaz ob lepem vremenu in ko vozim avto,celo če se peljem na vzhod ali zahod.

Sem spodaj napisal,da tudi kot modni dodatek,seveda pa ne ponoči,al v kakih diskotekah,kot vidim ene da to počnejo.
Default avatar

Barca

Nosim samo takrat, ko je zaradi sonca potrebno, kot modni dodatek, zataknjene v lase, pa ne.
Default avatar

hm...

sončna očala je napisal/a:
Modni dodatek? Imaš težave?? Bogat zaradi očal? Neumen mogoče, če jih nosiš brez potrebe. Pojdi raje nazaj spat.
Default avatar

mavrični vitez

sončna očala nosijo samo tisti, ki se preseravajo

in kdor, ko govori z nekom in ne sname sončnih očal nima kančka bontona v sebi

tako kot kadilci
* * *

Nikoli nad nikomer ne obupaj.
Čudeži se dogajajo vsak dan.

H. Jackson Brown Jr.

http://www.publishwall.si/lelj
Default avatar

bemtiš, nisem vedela

Pismo, pa kje si bila prej, da mi poveš, da sem bogata, ker nosim sončna očala? Že leta in leta živim v prepričanju, da sem prej revni, kot srednji sloj, zdaj pa izvem, da sem celo bogata!
Default avatar

so modni dodatek

Seveda so modni dodatek. In če dam zanje 250 eur jih tudi nosim, kadar sije sonce.
Default avatar

haHAha

so modni dodatek je napisal/a:
Normalno, da jih nosiš, kadar sije sonce :-)))) Ampak v tem primeru jih ne nosiš zato, ker si dala zanje 250€, ampak zato, ker jih potrebuješ. Nosila bi jih, tudi če bi dalal zanje 2,50€ :-)))))

Če pa si hotela reči, da jih, ker si zanje dala 250€, nosiš tudi, kadar ne sije sonce, potem pač velja zate tisto, če nekomu nekaj manjka v glavi, ima pa zato na glavi :-)))
Default avatar

ena po starem

Imam sončna očala z dioptrijo in jih nosim vedno, ko sije sonce, poleti in pozimi, še posebej pa med vožnjo, ko sonce sveti zelo močno. Zelo me moti, da mi sije sonce v oči. Si ne predstavljam, da jih ne bi imela. Nosim jih resnično iz potrebe, ne pa zato, da se bom razkazovala. Imam dvojne, ene bolj za doma, druge malo bolj kvalitetne, so pa že stare nekaj let.
Doma si jih vedno dam gor, tudi, ko delam po vrtu, ali če obešam cunje.
Default avatar

XXXXXX

Jaz jih nosim, ker se tisti G ob strani na soncu tako lepo svetlika, da mi sigurno vsi zavidajo :)))
Default avatar

zaradi potrebe

Nosim jih zaradi potrebe. Ko je močno sonce, cele dneve napol miže gledam ali pa celo gledam samo v tla (ko hodim). Zato so očala nonstop v moji torbici.
So pa že nekaj let stara, niso po zadnji modi. Znamka je pa kar 'dobra' ampak je večina dam ne pozna, tako da tudi s tem nimam problemov. Da bi mi kdo rekel, da jih nosim zaradi znamke ipd.. :)) Ker je nihče ne pozna.

Za športat imam še ene v športni verziji.
Resnično nikamor ne grem brez sončnih očal. Če pa se sonce skrije za hip jih dam na glavo ali v torbico. Ko se s kom pogovarjam pa jih snamem ali samo nataknem na glavo. Vedno pa jih med pogovorom snamem.

lp
Default avatar

Riba

Ko zunaj sije sonce so mi vsekakor tudi modni dodatek. Le kaj je s tem narobe? Ko sonca ni, jih tako ne moreš nositi.
Default avatar

Katalenca_

Sončne očala imam zunaj praktično ves čas gor. Ker drugače nič ne vidim zaradi zelo občutljivih oči. Velikokrat jih pozabim na glavi tako da jih imam potem namesto obroča :) :)
Imam jih pa ogromno. Večinoma nizkocenovne. Bolj kvalitetne (DG) imam samo v avtu.
Default avatar

bogata sem !

v sončnem vremenu nosim očala za celih 7 €.....
Default avatar

vijolica7

Jaz jih moram poleti/pozimi...pač ko je sonce ves čas nositi, ker se mi obupno blešči pa potem nič ne vidim pa razne posledice itd. Sedaj sem si kupila pa nova korekcijska očala in gor končno dala še foto šipco, ki se zunaj na soncu lepo zatemni. Sonce me tako nič ne moti pa še slepa nisem :) Drugače pa navadna sončna očala sem pa vedno v avtu imela gor-do vrat trgovine, v trgovini jih dala na glavo potem pa zunaj spet nazaj. Če sem jih kje odložila so se hitro izgubila.