Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Kam za turistični bon sama?

Default avatar
Pozdravljeni. Turistični bon zelim koristiti sama, iti sama na oddih cez vikend (ena nocitev ali dve), kjer si lahko odpocijem od vsega. V postev pridejo hoteli, kjer so na voljo savne, bazeni in nekje, kjer je lepa narava.
Kolikor gledam, je povsod minimalno stevilo oseb za namestitev 2 ali pa obvezen polpenzion.
Prosim za pomoc, ce ima kdo kaksno dobro idejo. Hvala. :)
Priponke

sama.jpeg
(18.56 KiB)

Default avatar
Kar sem jaz gledala, je povsod možna rezervacija tudi 1/1, je pa res z doplačilom.
Sama grem na Kolpo alu pa nekam v Prekmurje. Povsod je možnost 1/1.
Default avatar
Povsod greš lahko sama, z doplačilom za enoposteljno sobo. Tudi jaz grem sama v Topolščico, 5 nočitev z zajtrkom 240eur, 10 eur na dan doplačilo za polpenzion, po želji, če ga želiš, ni obvezen. Kolegica gre v Rimske, 5 nočitev z zajtrkom 200 eur, brez doplačila za enoposteljno, malo preglej ponudbe.
Default avatar
Turistbon je napisal/a:
Povsod greš lahko sama. Booking zalaufaj, pa imaš vse opcije na dlani, samo še izbereš, kaj bi, in česa ne bi :).
Default avatar
Tudi jaz sem mnenja, da turistični delavci ne dajo NIČ na 'osamelce', ki bi radi šli kam sami!

Povsod so ponudbe za dva - če si sam in hočeš bit sam, doplačaj! :(
Če je familija, ni problema. Otroc vsi zastonj do 7 ali 12 leta. Dodajo še ležišče.
Skupine - jasno popusti.

Samo za same ni nikjer nič.

TO JE KRIVICA!!
Default avatar
Za enega ni nikjer nič je napisal/a:
To ni res.
Default avatar
Za enega ni nikjer nič je napisal/a:
Jest mam tudi isti problem. Rada bi šla nekam, kjer je res mir, sama. Pa že včasih sem sama hodila.

Sicer pa, a veste zakaj je tako? Tako je zato, ker se jim ne splača, če pride ena sama osebe, ker premalo keša pride.... in pol jih boli kuuu*rac za osamelce, čeprav se mi zdi, da je čedalje več ljudi, ki si zaželijo nekje takega oddiha...
Default avatar
V kampih si lahko sam.
Default avatar
Pa tako srečne so samske.... Še nima dovolj, da sama smrdi doma,abi še rada imela čisto sama zase nekje destinacijo. V Kočevski rog pojdi šotorit, niti vavčerja ne rabiš, mater prfuknjeno, čudaško,menda se ne bo cela družba prilagajala deviacijam.
Default avatar
Mene pa zanima, v aplikaciji eDavki ne vidim, da bi mi pripisali se bone za otroke. Samo kaze, da imam na voljo 200 eur. Kdo ve, zakaj ni se zneska za otroke, le zame?
Default avatar
Bonbon3 je napisal/a:
Ker imajo otroc svojo davčno številko in je pod njo pisano.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Hvala.
Default avatar

Kaj pa ti spet noriš, drekalo prifuknjeno??? Saj si tudi ti SAMO, SAMO, ČISTO SAMO, LOČENO IN ZAPUŠČENO!!! Kaj torej otresaš pokvarjeni smrdljivi gobec, ti čoknjeno, sprevrženo in totalno blazno zmene??? Pometaj pred svojim pragom, ti SAMSKI SMRAD, katerega še kurrba z vogala ne povoha!
Default avatar
Jap, samsko življenje je drago. Nastanitev za enega ima pogosto skoraj takšno ceno kot nastanitev za dva.

Toda, če imaš napačnega partnerja, je to še veliko dražje, kot pa če uživaš samski.
Default avatar
Viharna poblaznelost je napisal/a:
Kako sem se nasmejala. Kot bi samo sebe brala..... Nisem edina in ti in jaz pa še druge bi se čist štekale :-)))
Default avatar
vsa čast je napisal/a:
Če bosta dve zmešani suhi veji in čudakinji skup, pol ne bo več suha veja "sama uživala" svobodo. Jebo vas prfuknjene, da slišite ko trava raste, bolj ko imate vse zasrano in crkujete od osamljenosti, še bolj stremite k temu, da si poslabšate.
Default avatar
Sicer se pa mnenja, da se bo po teh vavčerjih zakon nujno moral spremeit, da se mestna teleta ne morejo nenadzorovano spuščat v naravo. Ta stampedo nevzgojenih žvali že tako naredi škode ogromno v naravi, letos jo bo pa še več.
Default avatar
Da se tasamske tule iz mona zorganizirate. Ustanovite eno skavt/ tabornisko gibanje. Viharca baje tud samski pa daste za ( kako se ze imenuje) ata skavta? Taborniski poveljnik....
Bo mali predaval o moralnih nacelih ...

Na ta event povabite se kamere.... garantirano imate najuspesnejsi reality show dalec v evropi.
Default avatar
zala01 je napisal/a:
Pozdrav!
Zanima me koliko prej je potrebno rezervirati v Topolščici oz. Rimskih?
Sem bolj trda za te stvari, pa si ne predstavljam kako točno tole poteka?
Se da kje preveriti kje VSE se lahko koristi te bone?
Hvala za info!
Lep dan želim vsem skupaj.
🌞🍀🌸🌻

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net