Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kaj ste si privoščili za Valentinovo?

Default avatar

valentinovo

Ampak največkrat sovražijo valentinovo tisti, ki jim nihče ne pokaže ljubezni ne na ta, ne na drug dan....
Res ne vem, zakaj vas moti, da si ljudje pač na ta dan izkazujejo ljubezen. A bi morali na vsak drug dan, na ta pa zanalašč ne. Valentinovo je tudi pri nas poseben dan. Včasih so rekli Valentin ima ključ do korenin. Ta dan se narava začne prebujati iz zimskega spanja, začne se urejati vrt, sadit semena in pripravljati zemljo na sezono. Ta dan lahko enostavno proslavite tako, da greste ven v naravo in se poskusite zavedati, kako ste povezani z njo. Lahko tudi kopirate američane in pošljete sporočilce vsem, ki jih imate radi.... Zakaj pa bi morali ravno najslabše od praznika vzet....

ja itak je napisal/a:
Default avatar

sadni štantek

EvoL je napisal/a:
Košček sadne tortice? Jaz bi je vzel polovico in jo jedel kar z žlico.
Default avatar

en navaden user

Najin Valentinov menu danes je pasulj s klobaso.
Default avatar

Kavica za valentinovo

Zjutraj sem peljala malo v vrtec, ko se vracam iz vrtca moj izleti z avtom iz bencinske na cesto..mu poblendam, je razumel namig, da greva na kavo.

Na kavi je rekel, da mi bo natankal avto. Greva še v trgovino pa začne trgovka "ali ne bi kupili kaksne rozice". Sem rekla, da imava drugacen dogovor. No, 2 eur za rožico ali 60 za tank...seved, tank.

Je pa res, da ni tako romanticno, je pa prakticno.
Default avatar

Bae

en navaden user je napisal/a:
;)), lajkam, generalno pojemo premalo stročnic

Mogoče greva zvečer v kino, če uleti pravočasno domov, se splača pogledati 1917 pravi eden od sinov...
Default avatar

gregorjevo

valentinovo je napisal/a:
Obstajajo drugi slovenski prazniki, ko si izkazujemo ljubezen, ampak seveda niso za ovce..... Vi se držite trgovskih.
Default avatar

Gzzzz

Paradajz s čebulo, 2 kosa toast kruha in Kekec pašteto.
Nato orbit in sedaj že pridno delam.
Default avatar

Plavalaa

Eno uro plavanja v praznem bazenu..no jaz sem bila tam hihi
Default avatar

Freeej daaan

Najina letna klasika:
- zjutraj zajtrk + topel napitek (ne doma)
🍳🍞🥐🧀☕🍶
- sprehod (sončeeek 🌞😎)
- savna + masaža (darili od božiča) 🎁🎅
- pica/kosilo in tortica 🍕🥗🍰
- kino 🎥

Krasen dan!
Za darilo pa sem dobila nakit💍😍

Nama je kul tako praznovat.
Make love 💕
Default avatar

hahahahaha

gregorjevo je napisal/a:
A ti, ovca, ljubezen izkazuješ samo ob praznikih?
Default avatar

EvoL

Midve s sestro sve mele the best kosilo. jaz sem kuhala! Zdaj moja sestra živi izven Ljubljane,in se redko vidive,tko da sve imele top popoldne. In sicer naredila sem svežo domačo brokolijevo in cvetačno juho (ne iz vrečke),in "fingerse"-panirani dunajski zrezki,trakci,pa pečen krompirček s pečenim korenčkom,tatarska omaka zraven,za sladico pa sve bile v stilu valentinčka-sadna tortica s sadjem-sadna kocka. Zraven sve imele fructalove sokce,pa kraljevska mešana solata s kristalko,rdečim hrustljavim radičem,koruzico,fižolom in češnjevim paradižnikom in z bučnim oljem.

tortice nisem jaz pekla,vzela sem jo dopoldne v eni naši slaščičarni. Bila uff naravnost fantastična.. sočna,veliko sadja in kreme.. njami! Vse ostalo sme pa sama kuhala. Ja,zdravo glih ni,in je dons "ceneno kosilo",ampak moja sestra ima to najrajš. Jaz sem v bistvu če bi blo po moje,hotla nardit zrezke v gobovi omaki z rjavimi šampinjoni in ostrigarji ter lisičkami,v smetanovi pa riž z grahom.. ampak ona je nujno vztrajala pečen krompirček ker ima to najraje. baje pravi da jaz nardim najboljšga,pa se men ne zdi nč posebnga. mislm da gre za protvanj,ki je glih prov znucan da se vedno nardi top skorjica na krompirčku po mojem.

mele sve top popoldne,najedle sve se ko dve kobile :D

Slika

Slika

Slika
"Življenje in Svoboda"
Default avatar

PikaPoka 1

EvoL je napisal/a:
Vau, zgleda slastno, sploh tortica.
👍🍀🌈
Default avatar

EvoL

PikaPoka 1 je napisal/a:

bilo je odlično! sicer pač bolj nezdravo ala "pohana" klasika kosilo,ampak sedlo je.. tortica je pa iz slaščičarne. Mamo slaščičarno tle pr nas k je zlo dobra,in res je bla odlična! sveže jagode so ble še v pecivu in kremi,pa borovnice,pa breskve in maline. top je blo...
"Življenje in Svoboda"
Default avatar

Banda di Lupi

EvoL je napisal/a:
Ok vse super in pohvalno... sploh za vajin sestrski odnos.

Ampak Jesus Christ... daj tiste nagrobne sveče ven zabriši pa ti jaz šenkam ene lepe posodice za tiste male čajne svečke.

Saj nismo na britof... ☠
Si vis pacem, para bellum.
Default avatar

EvoL

Banda di Lupi je napisal/a:

LOl :D

ne ne razumeš,take sveče so men všeč. velike bele.. al pa če bi ble barvne,samo da so VELIKEEE.. neki časa,sem pa mela fetiš na palčke grisine v kozarcu k so bli na mizi 2 leti :D vpraši monovce,bodo potrdili. Zdej mam pač sveče :) so nagrobne res je hahahahah :D :D
piše gor R.I.P. oziroma neki podobnega katoliškeg ahahahah.. nisem najdla belih klasičnih velikih sme pa te nagrobne vzela. čist vredu je :)
"Življenje in Svoboda"
Default avatar

Banda di Lupi

EvoL je napisal/a:
Jaooooooooo ...
Slika

V Mömax pojdi naslednjič...
https://www.moemax.si/svece-C8C5C4
Default avatar

EvoL

hahahah :D :))))))

jah lej,nisem njadla takih k so mi všeč sem pa te vzela. Ampak čestitke za ostro oko v bistvu,ker na sliki res men ne zgledjao neke nagrobne. Pač bele lepe :) v glavnem... zdej mam pač take :)
"Življenje in Svoboda"
Default avatar

Banda di Lupi

EvoL je napisal/a:

EvoL je napisal/a:
Slika
EvoL je napisal/a:
Slika
EvoL je napisal/a:
Slika
Default avatar

Oooo

Madonaaa, tolk jaz pojem v 4 dnevih, pa imam isto okoli 90 kg.. kurv pa stradanje, držim dieto 16 ur nič ne žrem, pa gredo kile gor.. sem že v poznih letih, 38..pa verjetno skoraj v meni..Evol ti si zame ena full poštena baba.
Default avatar

debeluška re

Redna, ni čudno, da si debela. Nažiraš se po prasje.😄