Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Hotel Sol Umag for Plava Laguna

Default avatar

biinnebi

Pozna kdo ta hotel v Umagu. Z možem bi šla za par dni konec septembra in me zanima kakšen ima notranji bazen in seveda vse ostalo. Ocene na Bookingu sem pogledala in vseeno še tu sprašujem.
Default avatar

uredu

Pazi se meduz, mene je usekala na bazenu, baje jo je prinesel val z morja.
Default avatar

faq

uredu je napisal/a:
Pazi se meduz, mene je usekala na bazenu, baje jo je prinesel val z morja.
A si bil tam v monsunskem obdobju? Takrat je problem s tem, ja.
Default avatar

Biinnebi

Hvala za izčrpne odgovore. Se pravi, da je potapljaška obleka obvezna.
Default avatar

JaJaJa

Soliden hotel, blizu morja, bili zadovoljni.
Default avatar

Jastreb

Ne znate nkamor drgam k na Hrvatijo, povrh vsega se v grdo Istro?
Default avatar

JaJaJa

Aja notranji bazen je bolj majhen.
Default avatar

Mirica

Super je hotel usluga je tudi super drugače pa lepo in čisto čisto blizu morja mi smo bili zadovoljni in bomo se prišli sicer pa hodimo sem že 10 let in smo res prezadovoljni tako z osebjem kot njihovimi uslugami
Default avatar

Biinnebi

Mirica je napisal/a:
Super je hotel usluga je tudi super drugače pa lepo in čisto čisto blizu morja mi smo bili zadovoljni in bomo se prišli sicer pa hodimo sem že 10 let in smo res prezadovoljni tako z osebjem kot njihovimi uslugami
Super me veseli. Sobe so ok ? Notranji bazen menda ni prav velik ? Hrana ?
Default avatar

Ne priporocam

biinnebi je napisal/a:
Pozna kdo ta hotel v Umagu. Z možem bi šla za par dni konec septembra in me zanima kakšen ima notranji bazen in seveda vse ostalo. Ocene na Bookingu sem pogledala in vseeno še tu sprašujem.
Hotel je kr neki, bazen majhen zastarel za današnje čase, sobe zastarele, osebje zdolgočaseno po novem je lastnik Plava laguna in če se ne motim se po novem plača tudi parkirnina sicer 1 evro na dan, kar pa je kljub temu neumno. Pojdite raje kam drugam.
Default avatar

biinnebi

Ne priporocam je napisal/a:
biinnebi je napisal/a:
Hotel je kr neki, bazen majhen zastarel za današnje čase, sobe zastarele, osebje zdolgočaseno po novem je lastnik Plava laguna in če se ne motim se po novem plača tudi parkirnina sicer 1 evro na dan, kar pa je kljub temu neumno. Pojdite raje kam drugam.
Meni te sobe zgledajo čisto ok. Piše, da so obnovljene. https://www.plavalaguna.com/sl/hoteli/sol-umag
Default avatar

Tamtamara

Z družino sem bila tam en podaljšan vikend v juniju. Hotel ok, sobe obnovljene, hrana odlična, osebje ful prijazno. Zunanji bazen bolj majhen, notranji prav tako a se čisto lepo da zaplavati. Super izhodiščna točka za sprehode in kolesarjenje. Plaža pa podobna plažam v Istri.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net