Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Mojca Mavec o slovenskih moških

Default avatar

in kaj potem

In kaj potem, če ji niso všeč Slovenci, koliko krat je treba še to ven vlačit, vam je tako usekalo na ego?

Pač ima svoj okus, naj ga ima, tudi če je blesavo razložen, je še vedno njen. Mene nič ne moti, kaj šele, da bi bil nekaj užaljen.
Default avatar

in kaj potem

In kaj potem, če ji niso všeč Slovenci, koliko krat je treba še to ven vlačit, vam je tako usekalo na ego?

Pač ima svoj okus, naj ga ima, tudi če je blesavo razložen, je še vedno njen. Mene nič ne moti, kaj šele, da bi bil nekaj užaljen.
Default avatar

hahahahahaha

hahahahahhha, zmaga pa komentar od "podmizje" - na youtube... poglejte hahaha

Default avatar

moški navalite

Užaljeni moški, navalite na Marijo, ona je zihr huda mačka, se ji že sliši po glasu
Default avatar

hahahahaaa

hahahaha, masculinity so fragile
Default avatar

pač nima rada slov

:-))
Default avatar

tko je to

če jo predolgo gledam, me začnejo boleti oči in glava... ne vem zakaj?
Default avatar

ker imaš

tko je to je napisal/a:
Ker imaš prepolna jajca in je takoj že dala vedet, da za slovenclje nič akcije ne bo.
Default avatar

tko to je

ker imaš je napisal/a:
tko je to je napisal/a:
Ker imaš prepolna jajca in je takoj že dala vedet, da za slovenclje nič akcije ne bo.
aaaa tkooooo. pol pravš, da se otepa slovenceljev, vidiš, kakšno srečo ima, tebe pa še tko obupan in genetsko slab slovencelj noče hahahaha zafrustriranka nedohebana hahahah
Default avatar

sajampak

tko to je je napisal/a:
ker imaš je napisal/a:

aaaa tkooooo. pol pravš, da se otepa slovenceljev, vidiš, kakšno srečo ima, tebe pa še tko obupan in genetsko slab slovencelj noče hahahaha zafrustriranka nedohebana hahahah
Oja, imela je čednega fanta, pa sta šla po desetih letih narazen, Jaz jo težko gledam in še težje poslušam, sicer pa je tudi ona pola balkanka in srce jo vleče, kot je rekel Šugman....k mojim dol!
Default avatar

Ima pravico povedat

Mojca Mavec je skovenka, ti pa si primitivnost. Nic cudnega da ne mara.

sajampak je napisal/a:
tko to je je napisal/a:

Oja, imela je čednega fanta, pa sta šla po desetih letih narazen, Jaz jo težko gledam in še težje poslušam, sicer pa je tudi ona pola balkanka in srce jo vleče, kot je rekel Šugman....k mojim dol!
Default avatar

nekje je razlog za to

pač nima rada slov je napisal/a:
:-))
Default avatar

nesramnikomentari

Goran Dragić in Luka Dončić sta Srba po očetu, pa sta prinesla zlato medaljo v to slov. Spoštuj to.

sajampak je napisal/a:
tko to je je napisal/a:

Default avatar

NAJBOLJŠA TA HIP

Vsekakor je Mojca Mavec najboljša novinarka, voditeljica, animatorka ali kakor že hočete temu reči, na slovenski TV.
Default avatar

meni je tudi ok

NAJBOLJŠA TA HIP je napisal/a:
Vsekakor je Mojca Mavec najboljša novinarka, voditeljica, animatorka ali kakor že hočete temu reči, na slovenski TV.
Default avatar

je razgledana

oddaja "Čez planke " ji je super, po celem svetu je bila, spoznavala različne narode

NAJBOLJŠA TA HIP je napisal/a:
Default avatar

Kskskjxnx

Tale marija je ena tercialka stara, ki ga že lep čas ni fasala v danko, potem pa laja po telefonu ... Pa kdo te sili da sploh gledaš to oddajo...

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen