Forum.Over.Net

Starševski čvek

Srček noče ubogati

Default avatar

Watamaro

Bingbong je napisal/a:
Si zbolela za lažjo obliko dolgčasitisa. Simptomi povsem klasični... en mal gre na otročje in srček noče ubogati. :)))
Problem bo, ko te ne bodo več hotele poslušati noge. Takrat si ga dobesedno najebala. :-)))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
There are only five things we need in life:
- good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK
(whatever you thinking is right)

Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.
Default avatar

slovenka slovenki sovražnik

Bingbong je napisal/a:
Default avatar

sem vesela

viharni jezdec je napisal/a:
Meni se pa zdijo vsi ti srckasti izrazi pravzaprav lustni :) Povejo mi, da avtorica zivi zavita v vatko, da ji v zivljenju ni nic hudega, nobenih resnih problemov, dramo si ustvarja sama (upam, da le sebi in ne tudi bliznjim), da si popestri prelagodno zivljenje. Le se z distance mora pogledati na svojo druzinsko situacijo in videti, kaj vse dejansko ima.

Razmisljam glede norenja in divjanja taksnih in drugacnih zadnjic. T.i. zmesanost sicer razumem kot potrebo po kompliciranju in nepotrebnem ustvarjanju drame v zivljenjskem preudobju, preobilju. Vendar pa ne vidim tezave v tem, da zenske opazimo moskega, si ga morda mimogrede zazelimo, tako kot vi mimogrede pofantazirate in pogledate/si ogledujete (celo bistveno bolj pogosto kot me, ce smo ze natancni). Enega razloga ne vidim, zakaj ne bi kdaj posanjarile o nam vsecnem moskem kot vi sanjarite o mladem mesu (pri zenskah to pac bolj zavisi individualno, odvisno od okusa, a mladi obicajno prevec spominjajo na sinove, da bi nam zadisali). Saj to se ne pomeni, da doticno osebo nujno potrebujemo (to razumem kot norenje) ali pa, da jo moramo "imeti" (to razumem kot divjanje). Nujno, takoj, zdaj, zase. Nismo (vec) otroci v trgovini. Tako globoko v kapitalizmu pa tudi (na sreco, zaenkrat) se ne. Ce nekoga spustimo v svoje sanje, dejanja ostanejo sanjska, tovrstno intimo ohranimo zase, lahko po mojem mnenju povsem upraviceno in legitimno odsanjamo, ne glede na to koliko smo stare in kako neprivlacne smo. To smatram kot zasebnost, lastno intimo, ni potrebe, da bi jo delile s svetom.
Default avatar

viharni jezdec

sem vesela je napisal/a:
No, v današnjem času skurbanih bab res ne manjka, ki uničijo vse, vključno z lastnimi otroci. Tako da ne gre v večini le za sanjarije in koliko mislite, da spretno skrivate, vedno pride na plan.
Default avatar

nogavičkaaa

Bingbong je napisal/a:
Halooo kaj je s tabo, loči se, če vama z možem ne gre in šele pol išči metuljčke, ampak drugje, izbire je dost, moža najboljše frendice pa pusti pri miru.
Default avatar

sem vesela

[quote="viharni jezdec" post_id=13008905 time=1563039880
koliko mislite, da spretno skrivate, vedno pride na plan.
[/quote]

Menim, da tudi v primeru odkrito ponujene priloznosti "vsec si mi, a nic ne bo" zadostuje. In se to je zgolj odlocitev, ne zrtev.

Pri tem, kako razmegliti nerealen pogled iz preudobnega fotelja, pa nimam nobene konkretne, realne ideje. Le upam lahko, da bo avtorica videla, kaksno krasno druzino ima, kako lahkotno zivljenje ji je omogoceno in da bi uspela zacutiti radost ob svojih ljubljenih. Slednje ji res privoscim, njej in njenim bliznjim.
Default avatar

trinjul

ne znajo nadzirat svojih izdajalskih vagin
viharni jezdec je napisal/a:
Default avatar

viharni jezdec

sem vesela je napisal/a:
Menim, da tudi v primeru odkrito ponujene priloznosti "vsec si mi, a nic ne bo" zadostuje. In se to je zgolj odlocitev, ne zrtev.

Pri tem, kako razmegliti nerealen pogled iz preudobnega fotelja, pa nimam nobene konkretne, realne ideje. Le upam lahko, da bo avtorica videla, kaksno krasno druzino ima, kako lahkotno zivljenje ji je omogoceno in da bi uspela zacutiti radost ob svojih ljubljenih. Slednje ji res privoscim, njej in njenim bliznjim.
[/quote]
Ne nakladaj praznih bedarij v tri krasne. 😅
Default avatar

nogavičkaaa

Popay je napisal/a:
A ti bi z ženo najboljšega frenda?
Default avatar

indijski tulipan

Bingbong je napisal/a:
Pomembno je to, da veš kje je meja.
Lajdre nimajo mej, in, kot je napisal Watamaro, problem bo, ko te noge ne bodo ubogale hihihi.
Za otročji izraz pa se ne sekiraj....lajdre imajo bolj opolzki način...kar je poročenim vsekakor bolj povšeči...taki cukratsti izrazi niso za njih.
Al si lajdra ali nisi!
Default avatar

sem vesela

nogavičkaaa je napisal/a:
Mislim, da Popay pogresa tenis :)

Viharni, res ji privoscim, da bi videla, da ima fajn druzino, le ne vem se tocno komu to privoscim bolj, njej, njenemu mozu ali otrokom. Najbrz vsem :)
(najbolj pa ziher sebi, predvsem lagodnost in samozavest, zeljo po konfliktih, ker bi to pomenilo, da jih je v resnicnem zivljenju premalo.)
Default avatar

srcek preskocil plot

Daj, daj.. v tvojem zakonu ni idealno in ti bezis v zaljubljenost .

Kot prvo: nisi prava prijateljica, kajmali sele najboljsa. Ti bi njej deca vzela in druzino razsula? Poleg svoje? To je prijateljstvo? Hecas!
Kot drugo: tvoj osnovni problem je s tvojim mozem... a bi resila to, najprej, no! Ce ne gre vec, se locis, zazivis svobodno, najdes drugega. Ce gre zakon popravit, te bo nehalo cez plot vleci.
Kot tretje: Bi ti rada ostala sama brez druzine in brez prijateljice? No, kar nehaj, ker prej ali slej bo ona dojela, da ga sladko gledas in drhits zraven... pa tudi, ce se sploh ne spustis v varanje ji bo potegnilo, da te daje hrepenjenje po njenem... pa pa prijateljstvo in druzenja.

Predstavljam si sicer, da te ne bo spametovalo kaj kmalu, ceprav bi bilo fajn.
Ne, ne nagaja ti srcek marvec pamet. Projiciras svoja hrepenjenja.
Default avatar

Popay

Uhh, te želje pa nikoli nism imel. Vprašnje na mestu je bolj tukej, kaj pa, če je prijateljeva žena tako privlačna, da te očara njena lepota, poleg tega še zelo prijazna in rahlo nakaže tu pa tam, da pa ona bi..., prijatelj recimo postane zanemarjan in površen, postane zoprn s časom, začutiš, da je privlačna ženska ob njemu nesrečna, v njenem pogledu se čuti, da rabi objem in pomoč, ko te pogleda in te vleče k njej kot magnet, no tukej pa človek več nič ne more reč za ziher, pomoje bi vsak moški, ki ima rad ženske v tistem momentu pozabil na prijatelja in se dol dal z njegovo ženo, pri moških, ki imamo radi ženske imajo ženske nadnaravno moč, v momentu se bi vse poklopilo in bi bilo kot v filmu. Amapk vseeno, tega se ne sme narediti kolegu, niti pod razno..
Default avatar

nogavičkaaa

Popay je napisal/a:
Ah ja, kot v filmu.. in pol uničiš prijateljstvo v trenutku. Bv.
Default avatar

Že narejeno

Ti že varaš in moža in prijateljico. Saj veš to?
Default avatar

Robi...

Bingbong je napisal/a:
Če ti srček divja, ti naj dohtar predpiše pomirjevalo.
Za noro podivjano glavo pa ni zdravila.
Default avatar

Marabožja

Narava te kliče po spremembi zaradi seksualne monotonosti v zvezi, ti pa se zavestno prepričuješ, da gre za širše ozadje. Priznaj si, da monogamnost ni naravna niti za tebe.
Default avatar

Popay

Nasprotno, prijetelji skozi leta menjajo naturo, tega je ogromno, rešiš njihov zakon, praktično z ene par sexi, pol pa stop. Ampak lahko je to rečt, težje se je v reali ustavit pred recimo desetimi sexi, če orng not padeta.
No ja ampak vseen, jst tega ne bi naredil, čeprav sva si z najstniških letih delila sosedo z najboljšim kolegom in se celo grdo gledala, ko se je ona odločala, kdo bo prvi in to pri 13 tih letih, ko je že glih tema tukej o tisti učiteljici, samo to so bili par sekundni sexi, ker je bil vedno prisoten strah, da nas kdo vidi, ko uleti in prevelika vznemirjenost zaradi prekomerne sexulane energije, dva tri rukerji, če jih je bilo pet, si lahko že sam seb čestital, posledično je vedno prehitro bilo konec veselja zaradi preobčutljivosti na glavci penisa..
Default avatar

SLOVENKA SLOVENKI odvzame moža

kako prijazno haha

Bingbong je napisal/a:
Default avatar

Kristus kakšno moraliziranje

Živim v zavoženi zvezi, no, niti zveza ni več že lep čas; on čaka na občinsko stanovanje, pravico do stanovanja je že dobil, le razpoložljivega stanovanja (še) ni.

Pa nimam nikogar, avanture, razmerja, simpatije, karkoli.
Ne gre za to, da bi opravičevala svoje (morebitno nemoralno) početje, življenje.

Se pa vseeno čudim, koliko moraliziranja zaradi nekih apetitov ženske.

Pa naj naredi, kar bo.
Posledice bo itak nosila ona in njuni družini.
Kot jih nosita že zdaj.
Pa kaj mislite, da otroci ne čutijo, ko zveza med staršema ne štima? Ko starš ni zadovoljen; eden ali drugi. Največkrat oba.

Pa zakaj in od kod toliko obsojanja?!

In ja, največ simpatij, avantur, razmerij je v prijateljskih in družinskih krogih. Ali pa med sodelavci; težko se zapleteš z nekom, ki ga še videl nisi.
Vi si pa kar zatiskajte oči.

Pa mi ni všeč ne prijateljičin tip, ne sorodničin mož...
Še ta eden, ki živi pod mojo streho, mi je trenutno predvsem zelo odveč.
In jaz njemu.

Ampak življenje ni pravljica.