Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Meghan Markle, kok je luštnaaa

Default avatar

portretist

Da sem moški je napisal/a:
Primerjaj razmerje med širino in višino obraza, položaj ušes (ob glavi - stran od nej), trikotnik oči-nos, velikost oči, obliko oči, lasno linijo in kotičke ust - obliko in smer. Če vidiš kakšno podobnost s konjušnikom, bi bil ti zelo slab slikar portretov.
Default avatar

Svetlana18

Gostg je napisal/a:
Se strinjam +1
Default avatar

HRH Baldrick

Plazilci je napisal/a:
Stari, pokadi špinel.

Prejšnji ti je spustil, ane?
Default avatar

Plazilci

HRH Baldrick je napisal/a:
Ne potrebujem kajenja, ti je to jasno. Moraš biti pa ti bit zelo pod nečem, da ne vidiš teh zaziralcev.
Default avatar

jaoooooo

a lahko nehate s tem rasizmom? še vedno delite ljudi na črne, bele, mulate, rumene, ...?
Default avatar

Kornfleks

Plazilci je napisal/a:
Tako je. Diano so pospravili.
Tudi mene razpizdijo debili, ki širijo lažno propagando. Obkoritniki se radi lovijo okrog luskinarjev, ki te oderejo zato, da se lahko sami utapljajo v pokradenem.
Default avatar

meni je pa top

Meni je pa top ona, najlepša v celi familiji, vsi ostali neki bolehni incestni bledoličniki, ona pa edina ornk. Rabijo malo zdrave sveže krvi, da ne bo dednih bolezni tolk.
Default avatar

ekskluzivna novica

Tudi danes je sosedova Francka skidala svoji kravi Mavri in jo pomolzla. Šokantno je to, da je mleko še vedno bele barve.
Default avatar

Moničan

men je zlagana
sem gledal enkrat en njen film
zelo slabo zaigrano
Default avatar

Moničan

men je pa ta rdeča v reklami za Linex Forte huda
Default avatar

Drugač lušna

Ima pa ogabne noge. Dve šibici, nobenih lepih meč. Katka je bolj luštna.
Default avatar

resnica resnica

Pa je je napisal/a:
Ko ga vidim se ne morem znebiti občutka kako je Harry neverjetno podoben temu ljubimcu in, da bi ovrgli govorice bi morali narediti dnk, ampak še to ne moremo vedeti, da je res, ker lahko, da ga je Charli zaradi slabe vesti, zaradi Camile in sramote, da je izpadel še večji debil kot Diana, vseeno sprejel in mogoče mu zato vse popuščajo, saj jim je bolj vseeno zanj, za kakšno reklamo pa lahko lahko.Vprašanje kaj je res, vedeli bi resnico le, če bi jo Charli zahteval.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen