Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Spela Groselj

Default avatar

jezus kristuss

jooj,kakšne mate. Špela Grošelj ni nobena pujsika! Ko je mela špico slave je bla sex simbol,oblinasta,sexy. Če mene vprašaš osebno ma grde zobe k drakula,to jo mal j-ebe da bi rekla da je lepa u faco. Ampak defenitivno pa je imela top postavo,v prvem videospotu luškana 19 letnica,pol če si je dala prsa povečat pa res sexy. Jst osebno ji ne bi nkol rekla nej gre hujšat s temi fit slim pisdarijami,eno obdobje je bla k dahauc,pa ker ji je shiralo tud obraz ji je full povdarlo nosnice je bla res pujsek u fris. Drgač pa tud zdej ni debela o moj bog kakšne mate. Ima zelo zelo lepo natrenirano postavo,pa k je bla mal bolj oblinasta je bla pa sploh f.uk material.

drgač pa je glupa i tupa. kaj je sploh nardila iz sebe u življenju? atomik protonik so že potopljeni..
Default avatar

a ni to mišika

A ma to je Špela Grošelj??? Jaz sem pa mislil, da se je Mišika na blond pobarvala... :-O
Default avatar

to misliš ti

jezus kristuss je napisal/a:

A tako kot ti?
Default avatar

bucka buckasta

Je malo okrogla, lih taprava za na ror.
Default avatar

sannnja

meni je Špela lepa. Extra suhice so mi grde, ona je normalna ženska
Default avatar

Sej je1

sannnja je napisal/a:
To zato, ker si sama debela.
Default avatar

sannnja

vse življenje sem imela 65 kil, pa nisem majhna. Zdaj imam res par kilc več, ma me ne motijo.
Default avatar

sam prašam

sannnja je napisal/a:
Kako pa kaj joški? Še vedno veliki in samostoječi, ali povešeni in spiti.
Default avatar

mickakovačeva1234

Pa te Špelce ne morem sodit, ker jo prvič ne poznam, drugič mi je pa preko ekranov čisto simpatične oseba. Poznam pa kot prodajalca njenega Grega in tako fajn osebe kot je on, lahko iščeš z lupo. Ne samo da fenomenalno zgleda, je tudi zelo prijazen, simpatičen in obvlada svoje delo. Škoda ker je izpadel res. Sem zato, da se mu da še eno šanso, da bo šov bolj zanimiv no!
Default avatar

sannnja

sam prašam je napisal/a:
so baje vrhunski. Oboževani od tisočev sledilcev. Vsak ima nekaj lepega, bi rekla
Default avatar

sam prašam

sannnja je napisal/a:
Hočemo sliko, da jih monovci ocenijo.
Default avatar

Špela je prava formula

Špela Grošelj bi bila lahko ambasadorka Slovenije in le od tega živela.
Ljudje po svetu norijo za njo.
Koliko ljudi vzdihuje, da bi živeli tu, kjer so snemani videi, kjer imajo tako muuiko in so tako veseli lnudje in kjer so tako lepe ženske. Celo slovenščine se želijo naučiti.
Njeni videi, ko je pela še za atomik harmonik, imajo po 1, 2 mio ogledov.
Zaradi glasbe in nje.
Škoda, ker nima menadžerske žilice.
Default avatar

Gregor Kirsch prodajalec

To pa že ne bo držalo, da je prodajalec.
Ob sodelovanju v Zvezde plešejo so poudarjali, da je VOJAK.
Default avatar

Domžale špelin dom

Smo sosedi doma v Bistri v Domžalah. Špela zgleda kot 90% Domžalčank in nič ne izstopa. Trenutno ima 78 kg, pri 165 cm ampak bo že še shujšala nič bat. A kaj ima..ja pri 40 letih ima top luxuzni flat za 250. 000e odplačan z zaslužkom od pevske kariere, pa tud nov Alfin Jeep za 60.000e vozi, katerega mora še odplačat. Pa edinka je, tkožda bo še podedovala mamina 2 fleta, očetove dve bajte..uu bistvu je daleč najbolj bogata estradnica katera ni nepremičnin zaslužila z kuurbarijo..lp Aljoša.. O Gregu pa raj nebi, on je dečko prve klase.
Default avatar

nekdo pač

Gregor in Špela je napisal/a:
Replika, brez Marka Potrča je biggest loser brez vezen.
Default avatar

mareica

Špela je fajn punca, luštna in seksy; njen fant pa ravno tako in je škoda, da je moral zapustiti šov...
Default avatar

mickakovačeva1234

Ja, v trgovini Proteini v Lescah je bil kar nekaj časa prodajalec-svetovalec in to zelo dober. Nevem pa če je še.
Default avatar

Jeseničanka

Grega je lastnik trgovine Proteini.si shop Lesce in BIVŠI VOJAK. 😀
Default avatar

Yuyu

Spela je cist okej, mene, ki nisem Ljubljancanka moti le ta nacin govora... Tko "po lublansk" in zafnan nastop.... Tu si nisem prisla gor ali taksna RES JE, ali igra neko "mlado" afno?

🐞🐞🐞🐞
Default avatar

mickakovačeva1234

No, še celo to. Fajn dečko je, to je dejstvo!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen