Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Tudi ta mit o zaželjenosti moških po 40 je ena laž

Default avatar

Grda resnica

BTDT je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:

Melanija je samo ena :))
Ok ampak vzamejo jih zaradi dnarja in ne zarad lepote. Sej imaš v tud mlade iz premožnih družin. Če se najdeta dvabtaka vestnika je to fino
Donald je Melanijo vzel zaradi lepote, Melanija njega pa zaradi statusa in denarja. ;)
Hipergamija dokazana, case closed!
Pozabljas pa da večina monovcev ni Donald in večina ni melanija :) cisto povprečni in zakaj bi vzele 20 letnice povprečnega 40 plus tipa.? Če lahko dobi povprečnega vrstnika
Default avatar

BTDT

BTDT je napisal/a:

Donald je Melanijo vzel zaradi lepote, Melanija njega pa zaradi statusa in denarja. ;)
Hipergamija dokazana, case closed!
Pozabljas pa da večina monovcev ni Donald in večina ni melanija :) cisto povprečni in zakaj bi vzele 20 letnice povprečnega 40 plus tipa.? Če lahko dobi povprečnega vrstnika
Odvisno od posameznika/posameznice, a eno drži 99% žensk raje vzelo dobro situiranega 40-letnika, kot 20-letnega luzerja. Šele, ko sta vsaj po potencialu na istem nivoju, se bo 99% žensk odločilo za mlajšega, torej vrstnika.
Default avatar

Xrobe

BTDT je napisal/a:
Xrobe je napisal/a:
Problem je, da je ljubezen slepa in da nihče ne ve kje in kdaj zagori. Se pa strinjam, da je najlepše in najbolj spodobno, da sta partnerja približno iste starosti.
Hehe... obstaja tudi ljubezen do statusa in denarja.
...in kot sem že napisal: Iste sorte tiči skup lete!
Sem pač večni romantik, lahko tudi pravljičar. :)
Default avatar

Koliko takšnih poznaš

BTDT je napisal/a:

Odvisno od posameznika/posameznice, a eno drži 99% žensk raje vzelo dobro situiranega 40-letnika, kot 20-letnega luzerja. Šele, ko sta vsaj po potencialu na istem nivoju, se bo 99% žensk odločilo za mlajšega, torej vrstnika.
20 letnic poznaš, ki so v resnih zvezah z 40+ moškim? Jaz nobenega :)) Dolgoročno to ne more laufat in to se slej kot prej tudi izkaže, če ne prej pa, ko je moški po 50+ in mu lahko začne že kej zdravje nagajati (tudi) tam spodaj ;)
Default avatar

BTDT

Xrobe je napisal/a:
BTDT je napisal/a:

Hehe... obstaja tudi ljubezen do statusa in denarja.
...in kot sem že napisal: Iste sorte tiči skup lete!
...it's free country! ;)
Default avatar

Grda resnica

BTDT je napisal/a:

Ves tud nam ženskam so všeč lepi moški. Ne samo vam moškim lepe ženske. Moj ni imel denarja ampak je bil pa lep in res sem bila zaljubljena vanj in ga ni bogataša da bi ga takrat vzela namesto njega pa tud če ni imel kesa. Pozvizgala sem se na denar,sam da sem bila v B njegovem objemu..Če ni privlačnosti moraš imeti orng želodec da vzameš starega med vsemi mladimi.. Ne, lep 40 plus za 20 letnico nikoli ne more biti tako privlačen kot lep 20 plus. Vse ima svoj namen tudi mladost in pa poznejša leta.. Starega-ne hvala
Default avatar

Xrobe

BTDT je napisal/a:
Xrobe je napisal/a:

...it's free country! ;)
Ja, krasno. Na tem delamo intenzivno, free country v vseh ozirih in vseh pogledih. :)
Default avatar

Takooo je

BTDT je napisal/a:

Ves tud nam ženskam so všeč lepi moški. Ne samo vam moškim lepe ženske. Moj ni imel denarja ampak je bil pa lep in res sem bila zaljubljena vanj in ga ni bogataša da bi ga takrat vzela namesto njega pa tud če ni imel kesa. Pozvizgala sem se na denar,sam da sem bila v B njegovem objemu..Če ni privlačnosti moraš imeti orng želodec da vzameš starega med vsemi mladimi.. Ne, lep 40 plus za 20 letnico nikoli ne more biti tako privlačen kot lep 20 plus. Vse ima svoj namen tudi mladost in pa poznejša leta.. Starega-ne hvala
Se strinjam, še kako drži.
Default avatar

Replika

Na vsak način bi nas radi prepričali, da si povprečna 20+ letnica reče:
"ok, čas je za resno zvezo, dejmo mal pogledat med očetovimi sošolci, če kje kej primernega"

Če vam res ni za živeti brez takega (in podobno neumnih) prepričanj, naj vam bo. Samo če bi bili pri tem toliko higienični, da ne bi tega pisarili po forumu kot "splošno sprejeto in množično razširjeno resnico".
Default avatar

Xrobe

Takooo je je napisal/a:

Se strinjam, še kako drži.
Prekrasna princesa in prekrasen princ spadata skupaj in tam lahko večna sreča je doma.
Default avatar

MonaCoin

smeha polna skleda je napisal/a:
Me prav zanima, koliko 20 -25 letnic bi potrdilo, da se jim zdijo moški po 40 blazno privlačni. Morda bi se kakšna odločila za seksualno avanturo s 40+ letnikom iz top lige. Pa še to bo skrbno preverila, ali je to v njenem socialnem krogu sprejemljivo, še raje bo vse skupaj izvedla kje v tujini. O zaželjenosti 40+ letnikov s povprečno plačo, povprečno plešo, povprečnim trebuhom, pa sploh raje ne bi.

Je prav hecno, kako 40+ letni samci 40+ letnim poročenim ženskam pametujejo, kako imajo one nizko samopodobo, oni pa visoko. In visoko zaželjenost. 40+ letni moški je že pošteno out of date, sploh za resno zvezo z žensko v top letih, o kakršnih taki radi sanjajo.
osebno ne poznam para z 20letno razliko v letih ... mi je pa zelo zanimivo, kako so nekateri "pametni". če je človek zadovoljen s svojim življenjem, ga ne briga za druge ... še manj pametuje drugim o "življenjskih resnicah in modrostih"... to počno zgolj teoretiki ..
Default avatar

Grda resnica

Replika je napisal/a:
"ok, čas je za resno zvezo, dejmo mal pogledat med očetovimi sošolci, če kje kej primernega"

Če vam res ni za živeti brez takega (in podobno neumnih) prepričanj, naj vam bo. Samo če bi bili pri tem toliko higienični, da ne bi tega pisarili po forumu kot "splošno sprejeto in množično razširjeno resnico".
Ves kaj je pa najbolj zanimivo replika, ko jaz gledam to našo mladino, nas bo čez par mesecev 19 in ko vidim njega in prijateljcke pa tudi punce njihovih let, to je vse neobremenjeno , so mladi, živijo, hodijo v šolo..itd.. Enega ni v družbi ki bi bil staršev vrstnik..haha Nihče ne razmišlja o poroki s 40 plus bogatasem :))
To so si v glavo dali obupani samski moški 40 plus da so vroča roba.. Mladi jih se opazijo ne
Default avatar

Replika

Replika je napisal/a:

Ves kaj je pa najbolj zanimivo replika, ko jaz gledam to našo mladino, nas bo čez par mesecev 19 in ko vidim njega in prijateljcke pa tudi punce njihovih let, to je vse neobremenjeno , so mladi, živijo, hodijo v šolo..itd.. Enega ni v družbi ki bi bil staršev vrstnik..haha Nihče ne razmišlja o poroki s 40 plus bogatasem :))
To so si v glavo dali obupani samski moški 40 plus da so vroča roba.. Mladi jih se opazijo ne
Ma ja. Če si sebe (in moje prijateljice) zamislim pri teh letih in kako bi pogledale, ko bi katera izmed nas prišpancirala z enim, ki po že cipresah diši :))))
Default avatar

previsoko se cenite

eabc je napisal/a:
Moški po štiridesetem imajo cash. Naf said.
Nekateri.
Večina pa ne. To, da lahko samo preživi mesec in poplača kredite, ne pomeni, da ima cash. Takšen luzer za žensko ni privlačen.
Default avatar

Grda resnica

Replika je napisal/a:

Ma ja. Če si sebe (in moje prijateljice) zamislim pri teh letih in kako bi pogledale, ko bi katera izmed nas prišpancirala z enim, ki po že cipresah diši :))))
Sej to :) pa saj bi pocrkali od smeha
Svoj k svojemu je nabolj enostavno
Default avatar

misst

Replika je napisal/a:

ha ha, so true
Default avatar

kaj pa če je miljonar

Replika je napisal/a:

...in če diši po sivki? :)
Default avatar

BTDT

Koliko takšnih poznaš je napisal/a:
BTDT je napisal/a:

20 letnic poznaš, ki so v resnih zvezah z 40+ moškim? Jaz nobenega :)) Dolgoročno to ne more laufat in to se slej kot prej tudi izkaže, če ne prej pa, ko je moški po 50+ in mu lahko začne že kej zdravje nagajati (tudi) tam spodaj ;)
Imam prijatelja, ki je v taki zvezi uspešno že lepo število let. ;)
Default avatar

Replika

kaj pa če je miljonar je napisal/a:
Replika je napisal/a:

...in če diši po sivki? :)
Milionarji dišijo po "Merchant of Venice" ali "Bond no. 9", kakšna sivka neki.
Default avatar

BTDT

MonaCoin je napisal/a:
smeha polna skleda je napisal/a:
Me prav zanima, koliko 20 -25 letnic bi potrdilo, da se jim zdijo moški po 40 blazno privlačni. Morda bi se kakšna odločila za seksualno avanturo s 40+ letnikom iz top lige. Pa še to bo skrbno preverila, ali je to v njenem socialnem krogu sprejemljivo, še raje bo vse skupaj izvedla kje v tujini. O zaželjenosti 40+ letnikov s povprečno plačo, povprečno plešo, povprečnim trebuhom, pa sploh raje ne bi.

Je prav hecno, kako 40+ letni samci 40+ letnim poročenim ženskam pametujejo, kako imajo one nizko samopodobo, oni pa visoko. In visoko zaželjenost. 40+ letni moški je že pošteno out of date, sploh za resno zvezo z žensko v top letih, o kakršnih taki radi sanjajo.
osebno ne poznam para z 20letno razliko v letih ... mi je pa zelo zanimivo, kako so nekateri "pametni". če je človek zadovoljen s svojim življenjem, ga ne briga za druge ... še manj pametuje drugim o "življenjskih resnicah in modrostih"... to počno zgolj teoretiki ..
Vedno se najdejo "pametni", ki imajo dovolj časa, da se ukvarjajo s soljudmi, ki ne živijo čisto v skladu z osebnimi pogledi teh posameznikov.