Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Je kdo že obiskal Gorenjski muzej v Kranju?

Default avatar

Muzej

Pozdravljeni,

zanima me ali je kdo že obiskal ta muzej? Pogledala sem si stran na internetu, imajo zanimive zadeve. Ok, Prešeren me ravno ne zanima, ostale njihove razstave pa se mi zdijo vredne ogleda. Tudi grad Khiselstein mi ravno ni poznan, izgleda pa kar lepo. Vaše mnenje?
Default avatar

hihih

Muzej je napisal/a:
Njet. Ni glih neki za vidt. Je pa v gradu lep kafič pa tisti vrt tam zraven je lep.
Default avatar

Tashq

V muzeju nisem bila, v gradu pa. Meni je bilo vredno ogleda, čeprav je grad kot grad.
Default avatar

razmislek

Meni je bil muzej všeč, Kranj ima res veliko zgodovinsko in arheološko zapuščino. Mi smo bili na službenem izletu, imeli smo vodeno. Imajo tri enote. Prešernov spominski muzej, Mestna hiša arheološka razstava Železna nit in etnološka razstava. V gradu Khiselstein pa razstava Prelepa gorenjska, res vredno ogleda. Kostnica je odlično ohranjena, sploh nisem vedela, da to v Kranju obstaja. Vredno obiska, vstopnina pa tudi poceni, dali smo 7 evrov za vse tri muzeje, na koncu dobili še kavo v gradu v kavarni. Res super dan!
Default avatar

kranj

Tudi jaz sem bila presenečena, da Kranj ima v bistvu toliko za ponuditi. Kostnica pa res nekaj enkratnega, tega ne vidiš povsod.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net