Forum.Over.Net

Starševski čvek

ext išče žensko

Default avatar

Marko

poIarni sij nepr je napisal/a:
Ali pa bog ne daj razočaranega deda... :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

ext

Marko je napisal/a:
Kaj če bi prebral še kaj več kot eno vrstico tele žajfnice? Mal za hec? Ne bit tako len kot sem jaz.
Default avatar

ext

Something je napisal/a:
Zgodovino, itak je večinoma izmišljena, pa spotoma še romani zraven padejo;-)
Pa en kup nepotrebne šare, ki je obvezna za službo:-)) Mislijo, da mi delajo uslugo, osebna rast pa to:-))) Zaradi te osebne rasti mi je IQ padel za deset točk.
Default avatar

Marko

ext je napisal/a:
Jaz si lahko privoščim. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Something

ext je napisal/a:
Zgodovina meni ne leži. Rada berem romane.
Osebna rast? Kakšno službo imaš, da moraš to brati?
Iz katerega dela Slovenije si?
Default avatar

Replika

ext je napisal/a:
LOL
Takoj nehej rast :))
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

ext je napisal/a:
Pravis, da imas garazo (razumem v smislu "delavnico za nekaj", ne kot prostor za shranjevanje avta)... v cem ti ta garaza izboljsa zivljenje?

Imas vrt? Delas v/na njem? Cemu...
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

BTDT

ext je napisal/a:
To je zato, ker rasteš čustveno. Čustva pa z logiko nimajo prav veliko skupnega.
Moraš pač izbrat, ali boš čustveno pameten ali pa samo pameten. :)))))))))
Default avatar

Tara_S

Počasi bo extu zmanjalo izgovorov, zakaj ne more imeti ženske. ;-)
Default avatar

Brina5

Je ext res wd40...
Ker ce si....hmmm
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Kaj se obremenjuješ s tem, saj zate je po vsej verjetnosti tako premalo zažgan in ima premalo tiste prvinske surovosti in primitivnosti.😁
Default avatar

Zakaj ne

Ext zakaj nisi registriran?
Default avatar

Tara_S

Polarni, tvoje trapanje me ne zanima. Je pa čudno, da po vsem zasledovanju monovcev (in verjetno tudi mojih zapisov) še ne veš, da je ext druga rezerva, če se v moji zvezi kaj narobnega zgodi.
Default avatar

Replika

Vprašanje za exta:
A pa imaš kje v svoji polovici hiše vgrajeno skrito varno sobo, za primer če pa TEBE kakšna ženska najde? Pa zaloge hrane in vode, dokler se ne naveliča in gre?
:))
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Sanja kokoška, sanja, brez da bi se njega kaj vprašalo o tem.😁
Default avatar

Tara_S

No, tebe zagotovo o tem ne bom vprašala.
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Saj nisem mislil mene, njega bi pa skoraj morala, ne?😁 Nekako ni videt, da bi se ravno trgal zate in celo zadovoljil tvoji bolni domišljiji, da je tvoja rezerva.😁 Imaš ti precejšnje težave, več kot očitno, pa ne s Tarčijem, tudi z mano ne, ampak čim drugim pod lastno pokrovko.😁
Default avatar

Tara_S

Sem pričakovala, da ne boš razumel. Vsebina mojega odgovora je pomenila, da to, kaj jaz imam ali bi imela z extom zagotovo ni tvoja stvar.
Default avatar

poIarni sij nepr

Tara_S je napisal/a:
Ma ja, veš da sem razumel, najbrž enako vsak , ki prebere tvoje umotvore. Tudi Tarči sam, je zagotovo ves srečen, da je lahko tvoja rezerva, kot si tvoja čoknjena betica to domišlja, da je......jaooooooo😁
Default avatar

Tara_S

Pusti ti Tarčija, zna sam zase skrbet.