Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vprašanje za ženske

Default avatar

Krompir

zadetek v polno je napisal/a:
ne gre je napisal/a:

Ne gre za noben princip, ampak čisti pragmatizem. Ženskam je malokateri tip všeč, 95 % žensk se lepi na 5% taboljših tipov in so te pripravljene tudi same pecat. Za ostale jim je bolj vseen, ampak če si že lomijo hrbet, ok, se jih pač splača prenašat. Če ne, pač nič, so raje samske.

Ni, da bi imele odpor do pecanja, samo 95 % tipov si niti ne želijo kaj posebej, da bi jim bilo sploh padlo na misel, popolnoma nepotrebno.
Krompir, evo- tukaj imaš odgovor. Se podpišem
Ta odgovor pritrjuje k temu da se zenske v trajne odnose spuscajo s 95% moskimi ki jih nocejo. Ker pac se vse konca s tem da morjo oni pristopit. Si cesejo lase pred seksompa misljo na unih 5%. Haha. Zalostno je zivljenje zenske.
Default avatar

Cianid

Tudi to je res, da je ženskam všeč samo 5% moških. Je pa resnica, da večina moških vidi ženske, ki so našemljene kot za čas pusta. 2x vidim isto punco, prvič mi je všeč, drugič pa sploh niti ne, oz. mi ni nič posebnega. Kako za vraga je to mogoče??? Je to sploh ista oseba??? Upam, da se zavedate ženske, da niti približno niste tako privlačne kot se kažete v javnosti... Naravnih lepotic je pa tudi za kakih 5%...
Default avatar

odgovorodeneženske

Krompir je napisal/a:
odgovorodeneženske je napisal/a:

No, jaz sem sama. Trenutno. Tisti, ki bi jih hotela, me niso hoteli oz., če so me, mi tega niso povedali. Moj občutek je, da bi bila težko bila bolj očitna (za moje pojme), oni pa bi tudi morali vedeti, da ne bom naredila nič več, in so se torej odločili, da me nočejo, s tem, ko niso naredili koraka.

Tistim, ki sem jih "zavrnila", pa sem vse jasno povedala takoj in nič nisem izkoriščala.
500 let nazaj pa bi bila mogoče to moja edina možnost.
Aja pa če ne bi obstajalo samozadovoljevanje, bi tudi mogoče seksala kar z enim in razmišljala o drugem.
Se mi pa zdi, da to pravzaprav počnejo moški. Moj očitek moškim je, da pogosto sploh ne iščejo "tebe", ampak "punco". Bilokatero. Ne iščejo seksa s tabo, ampak seks. Jaz za orgazem (žal ali na srečo) rabim zelo, zelo malo, misel na nekoga konkretnega je že skoraj dovolj. Brez misli pa fizično ne bi mogla imeti tega filinga.
A jo vidte. Mislle da ce je neki "povedala" po ovinkih da je to isto kot ce bi direktno z besedam povedala. "Oni bi mogli vedet". Seveda. Vsi vse vejo =)

Zenska ki osvaja tipa ni cipa. Cipe seksajo za denar. Kje tuki vidite vzporednico?
Pa ti si reper. Napiši keš p volume 2. Svet ni idealen, alternativ ne vidim. Tvoja vizija, ki si jo ponudil, pa je, da so krive ženske in da se one kategorično narobe obnašajo.

+nekoč je bila cipa tudi tista ženska, ki je uživala v seksu (kar ni bil point seksa). Od tod vzporednica.
Default avatar

V genih

Odgovor je v genih. Mi imamo doma mačko. Ko je pravi čas, pride k nam po 6 ali 7 macjih snubcev. Naši mački še na kraj pameti ne pride, da bi ona lovila samce. Očitno nam ta vloga moškega osvajalca zapisana v genih. Proti naravi iti pa ni naravno.
Default avatar

Pajeek

V genih je napisal/a:
Odgovor je v genih. Mi imamo doma mačko. Ko je pravi čas, pride k nam po 6 ali 7 macjih snubcev. Naši mački še na kraj pameti ne pride, da bi ona lovila samce. Očitno nam ta vloga moškega osvajalca zapisana v genih. Proti naravi iti pa ni naravno.
Isto je obratno. En dec ma dnar pa je polno pisk okoli. Torej ko gre za seks... se zenske ne trudiji. Ko jim gre za spoznorja se vse mecejo v narocje?
Default avatar

V genih

Pajeek je napisal/a:
V genih je napisal/a:
Isto je obratno. En dec ma dnar pa je polno pisk okoli. Torej ko gre za seks... se zenske ne trudiji. Ko jim gre za spoznorja se vse mecejo v narocje?
Mačka tudi teče za mano, ko ji nesem hrano (materialne dobrine). Tudi to je v genih. Verjamem, da bi za hrano šel tudi samec. Tako da hrano (= denar ali materialne dobrine) lovimo vsi, ne glede na spol. Pri iskanju partnerja pa je med spoloma razlika.
Default avatar

ext

V genih je napisal/a:
Če ni mačjega snubca naokoli, se gre tudi mačka gonit tja kjer so. Narava velja tudi zanje.
Default avatar

stročji fižol

Zato ker se vam v veliki večni nič ne da in imate polno rit vsega, ter delujete po principu najmanjšega odpora. Iz točke 0 do točke 1 se premaknete samo, če to resnično hočete ali ste v to prisiljeni. Večni je dovolj polna rit in pivo v roki, še do seksa jim ni več.
S tem, ko pristopite pokažete interes, da nekaj resnično hočete. Zakaj nekaj bi pristopal h ženski, ki te ne zanima.
In ja ženske se mečemo po moških, ki jih hočemo in jih tudi krademo drugim ženskam brez vesti.
Default avatar

a ti dam najboljsi odgovor

ker marsikdo se verjame, da je zenska, ki prva pristopi lovaca, lahka in neresna.

Meni se pa zdi, da ce se njemu ne lusta pristopit, lahko pac zbiram med ostalimi, ki pa so pristopili.

Moska narava je pac lovska. Ti ne bos lovil, a bodo pac drugi lovci polovili hrustljave piske.
Default avatar

Krompir

a ti dam najboljsi odgovor je napisal/a:
ker marsikdo se verjame, da je zenska, ki prva pristopi lovaca, lahka in neresna.

Meni se pa zdi, da ce se njemu ne lusta pristopit, lahko pac zbiram med ostalimi, ki pa so pristopili.

Moska narava je pac lovska. Ti ne bos lovil, a bodo pac drugi lovci polovili hrustljave piske.
Zato je pa potem tud medsebojni odnos v razmerju tak lovsko-plenski.
Default avatar

milaa

Saj ne mislimo! Evo primer- moj nečak, fant v poznih 20 ih je res izjemno privlačen fant! Lep, končuje študij, ki mu bo kasneje verjetno nudil dober materialni položaj, povrh vsega pa še zelo simpatičen in prijazen. Sem bila prejšnji teden na neki zadevi z njim, kjer je prisostvoval in me je povabil zraven- pa kako so te današnje punce agresivne v osvajanju! Bože mili, mal je manjkal pa bi šla jaz kakšno krepko mulam povedat.
Ne vem katera generacija si, ampak med zdajšnjo mladino so očitno punce tagavne!
Default avatar

Rulete

milaa je napisal/a:
Saj ne mislimo! Evo primer- moj nečak, fant v poznih 20 ih je res izjemno privlačen fant! Lep, končuje študij, ki mu bo kasneje verjetno nudil dober materialni položaj, povrh vsega pa še zelo simpatičen in prijazen. Sem bila prejšnji teden na neki zadevi z njim, kjer je prisostvoval in me je povabil zraven- pa kako so te današnje punce agresivne v osvajanju! Bože mili, mal je manjkal pa bi šla jaz kakšno krepko mulam povedat.
Ne vem katera generacija si, ampak med zdajšnjo mladino so očitno punce tagavne!
In ti nardis tak splosen zakljucek po enem tipu k je med 5%?
Default avatar

Zato ker se spodobi

...
Default avatar

milaa

Rulete je napisal/a:
milaa je napisal/a:
Pišem o tem, kar poznam in sem videla. Od kje pa to, da je 95 % tipov neprivlačnih? Poznam pa tudi moške, ki so po nekih splošnih normah prej neprivlacnega kot privlačnega videza pa so zelo zaželeni pri ženskah- energija, ki jo nekdo oddaja je pomembna!
Še vedno trdim, da je ženska tista, ki začne flirtat - z malo daljšim pogledom, da se kot slučajno znajde v njegovi bližini, da se ga naključno dotakne... Samo jolbe bo šel ogovarjat žensko, ki mu cel večer kaže hrbet.
Default avatar

Murkamurka

Zato, ker s svojim pristopom pokazes samozavest, da se ne sramujes, je sexi ko te moski ogovori (seveda primerno)....
Default avatar

Priloga

milaa je napisal/a:
Rulete je napisal/a:

Pišem o tem, kar poznam in sem videla. Od kje pa to, da je 95 % tipov neprivlačnih? Poznam pa tudi moške, ki so po nekih splošnih normah prej neprivlacnega kot privlačnega videza pa so zelo zaželeni pri ženskah- energija, ki jo nekdo oddaja je pomembna!
Še vedno trdim, da je ženska tista, ki začne flirtat - z malo daljšim pogledom, da se kot slučajno znajde v njegovi bližini, da se ga naključno dotakne... Samo jolbe bo šel ogovarjat žensko, ki mu cel večer kaže hrbet.
Edino prav. Ce bi men ena debilna zenska posiljala znake namest da bi tko po clovesko to pove z besedami (kot to pricakuje od moskega) jo tudi ignoriram ker ji manjkajo mozgani. Dzabe se zenska tm prdi ko cipa da bi pritegnila pozornost. Ce ne zna skomunicirat tega kar hoce...stran od nje. Naj si najde enga bebcka.
Default avatar

Priloga

Murkamurka je napisal/a:
Zato, ker s svojim pristopom pokazes samozavest, da se ne sramujes, je sexi ko te moski ogovori (seveda primerno)....
Sexi so tut zenske ki znajo izstopit iz te babje enolicnosti. Ce zenska samo videz prodaja, ni nic posebnega. To pocne vecina. Tako da je una za tabo lih tko dobra ker obe na isti nacin razmisljata.
Default avatar

milaa

Priloga je napisal/a:
milaa je napisal/a:

Edino prav. Ce bi men ena debilna zenska posiljala znake namest da bi tko po clovesko to pove z besedami (kot to pricakuje od moskega) jo tudi ignoriram ker ji manjkajo mozgani. Dzabe se zenska tm prdi ko cipa da bi pritegnila pozornost. Ce ne zna skomunicirat tega kar hoce...stran od nje. Naj si najde enga bebcka.
Ja, saj pravim, da današnje mlade punce brez težav pristopijo, če so zainteresirane. V vsakem primeru pa ženska da pobudo - če direkt ne pristopi pa z neverbalno komunikacijo. Ni pristopa, ki bi bil pravi za vse.
Default avatar

Krompir

Cel dan odprta tema in niti enega pametnega argumenta. Skratka gre za nek privilegij zensk. Zivimo v letu 2018. Zenske so, brez obzira da zivimo v drugacnih casih, polozaj zensk se je spremenil, mentalno zacementirane v kameni dobi. Lustkano je nic naredit in izbirat med tistimi ki so ze izbrali. Pomaga delat vecjo samozavest, da si zenska misle da bo lahk enga okol prsta vrtela (ker se je tko razkril kako ranljiv je).

Pol se pa zacne zveza. Zenska bi od tam dalje rada bila enakopravna ali celo glavna, najdla si je pa lovca in slej ko prej se pobijeta ker on bi se vedno rad dominiral, njej pa ta igra zdaj...ko se je odnos vzpostavil...ne odgovarja vec. Hoce bit neodvisna, samostojna, mocna zenska.... dokler se stvari spet ne vrnejo tja na zacetek ko je samska in spet kot nedolzna srnica isce novega plenilca.

Niso zenske iz praznega nic razocarane nad moskimi. Vedno moski njih izberejo ker so prevec pasivne.
Default avatar

mogoče_to

Krompir je napisal/a:
Cel dan odprta tema in niti enega pametnega argumenta. Skratka gre za nek privilegij zensk. Zivimo v letu 2018. Zenske so, brez obzira da zivimo v drugacnih casih, polozaj zensk se je spremenil, mentalno zacementirane v kameni dobi. Lustkano je nic naredit in izbirat med tistimi ki so ze izbrali. Pomaga delat vecjo samozavest, da si zenska misle da bo lahk enga okol prsta vrtela (ker se je tko razkril kako ranljiv je).

Pol se pa zacne zveza. Zenska bi od tam dalje rada bila enakopravna ali celo glavna, najdla si je pa lovca in slej ko prej se pobijeta ker on bi se vedno rad dominiral, njej pa ta igra zdaj...ko se je odnos vzpostavil...ne odgovarja vec. Hoce bit neodvisna, samostojna, mocna zenska.... dokler se stvari spet ne vrnejo tja na zacetek ko je samska in spet kot nedolzna srnica isce novega plenilca.

Niso zenske iz praznega nic razocarane nad moskimi. Vedno moski njih izberejo ker so prevec pasivne.
Vsak ima svoje izkušnje, razmišljanje.

Mogoče imaš prav, ampak meni to ni blizu kar opisuješ oz mi je bolj novo... glede žensk.

Bolje je imeti povprečno samostojno žensko, kot tako, ki se ne zna odločit za nič in je nesamostojna.

Spoštovanje in zaupanje je gradnik vsega, kar pomeni, da prostop ženske do moškega ni, ker ni spoštovana in ne spoštuje.