Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Umirjene toplice za par?

Default avatar

prosim za mnenja

Kaj priporočate? Da je dobro razmerje med ceno in kvaliteto.

Iščem mir, dobro nastanitev, po možnosti brez otrok in vodnih atrakcij, velik bazen za plavanje. Odbijajo me mini sobe, slaba hrana. Masaže in dodatne storitve me ne zanimajo.

Dosedanje izkušnje:

1. Lendava:
Plus: naftna voda, okolica, malo otrok, primerna cena
Minus: slabo vzdrževanje
Glede hrane pa nimam mnenja, enkrat je bila odlična, drugič podpovprečna.

2. Rimske Terme:
Plus: Malo otrok, dokaj dobra hrana
Minus: Razmerje cena:storitev: zelo majhna in kljub klimi vroča podstrešna soba v najdražjem hotelu (Sofijin dvor). Zelo daleč do bazena, prehod skozi bar.

3. Terme Dobrna:
Plus: Okolica, malo otrok, primerna cena
Minus: Zelo majhen bazen
Default avatar

V rimske pejdi

V rimske pejdi Zdraviliški dvor.
Drug kompleks.
Hrana odlična, otrok bolj malo...lepe sprehajalne poti.
Ali pa Thermalna Laško...
Šmarjeske so tudi super.
Default avatar

prosim za mnenja

V rimske pejdi je napisal/a:
Kakšne so sobe v Zdraviliškem dvoru, so dovolj velike? Iz tega kompleksa je prav tako daleč do bazenov. Če so sobe v redu, potem bi verjetno razmislila o tem. Hrana je itak ista za vse tri hotele.

Kje bi lahko našla fotografije sob tega hotela? Pa ne profesionalne fotke, ki marsikaj skrijejo, ampak fotografije, ki so jih posneli gostje? Sofijin dvor me je namreč razočaral, na fotkah pa izgleda super...
V rimske pejdi je napisal/a:
So tam tobogani? Želim si miru, ne vreščanja.
Default avatar

Vesel oče

Poleg Šmarjeških, Dolenjskih,... predlagam še Strunjan.
Default avatar

Tina03

Terme Olimia, hotel Sotelia in wellness Orhidelia. Tu je res noro in mir, sploh za pare. Hodiva že 10 let in se še nisva naveličala.
Default avatar

meni so všeč

Banovci. Niso preveliki, ni grozne gneče, tudi otrok ni veliko (razen v času počitnic), minusov nisem opazila. Osebje izredno prijazno, hrana zelo dobra. V okolici je precej zanimivih stvari za lepe izlete. Tudi cenovno so ugodni.
Default avatar

11511

Terme Vivat.

Za sobe ne vem, ker smo prenočevali na kmetiji - bazen je pa super. Ni gneče. Tudi jaz vsako leto bolj iščem mirnejše lokacije.

Dobrna

Res manjši bazen, ga pa večkrat preplavaš.........Sobe v vili Higiea so pa res super. nerodno je, da ni povezave z bazenom in moraš ven. Meni to ni ravno

Topolšica

Zelo pozitivno, da se bazen obpre že ob 6 zjutraj in se komot naplavaš preden se začnejo nabirati drugi gostje. Iz izkušenj povem, da sem do 8 bila sama v bazenu. Pozimi, ko je zunaj še tema je bilo na trenutke kar malo........
Default avatar

Dolenjc

Balnea, Dolenjske (suita).
Default avatar

MsOlivija

Še en glas za Terme Olimia, hotel Sotelia - Orhidelia
Default avatar

sva bila

V Rimskih termah, Zdraviliški dvor, jedla sva pa v Aqua Viva (malo nižje). Bazen je v hotelu, je pa za vse 3 hotele isti in nima toboganov. Od hrane sva imela samo zajtrk, tako da tu žal ne znam ocenit.
Nama je bilo tam všeč drugače, ampak zdaj ne greva več tja ker je za kužka veliko doplačilo...
Smo pa zaenkrat preizkusili in bili večinoma zadovoljni:
Terme 3000 (s slamo krite hiške)
Terme Dobrna
Rimske Terme
Terme Topolšica
Terme Ptuj (bungalovi)
Terme Lendava (apartmaji).
Zaenkrat od teh sva se vrnila v Terme 3000 in Terme Dobrna. Samo vsako leto pa nama ni, da greva v iste...
Default avatar

cofek12345

Terme Olimje - poseben kompleks Orhidelia
Default avatar

Vagabund

Avstrija! Absolutno najboljša varianta. Privatni hotelčki, bazenčki, ki so samo tvoji, savne različne...
Poglej hotele v okolici Seebodna. Krasno je. Midva sva imela privatni bazen! Sicer plačaš ja... Ampak je pa top ;)
Default avatar

prosim za mnenja

Vagabund je napisal/a:
Predvidevam, da je to bolj privat bazenček za namakanje? Iščem bolj za plavanje, ne samo namakanje.

Sicer pa hvala vsem za dosedanje predloge.
Default avatar

čunkačunk

Terme Olimia, hotel Sotelia in Orhidelia, od 1.6.2018 otroci do 15 let nimajo vstopa
Default avatar

znano po swigerjih

Tina03 je napisal/a:
verjetno swingata tudi
Default avatar

Mir2

Če želita mir, nikar Šmarješke ali Dolenjske Toplice. V savni je sicer mir, ampak za plavat (razen ob osmih zjutraj) pa ni - vedno gužva, neobzirni starši z vreščečimi otroki... Sem doživela tudi to, da so v savno privlekli male otroke. Katastrofa! K sreči je bilo osebje prisebno in so jih spravili hitro ven, samo vseeno...
Pa še tabori se začenjajo in bodo bazeni polni otrok. Šmarješke imajo sicer ločene notranje in zunanje bazene (za vsakega svoj vhod in plačilo), tako da mogoče so poleti notranji malo manj nabito polni. Dolenjske pa imajo povezavo med notranjimi in olimpijskim zunanjim in je potem skakanje iz enega v drugega... Ne, hvala. Imajo pa Dolenjske Toplice posebej termale bazene, ki imajo 32+ stopinj, tudi notri je ca. 32stopinj pa ni ravno veliko prostora za plavat, ampak tam so pa povečini starejši ljudje, ni toliko otrok.

Po osebni izkušnji - Rimske Terme.
Default avatar

Oh joj

čunkačunk je napisal/a:

Kaj???!!! Kako si drznejo???!!! Mene in mojih otrok ne bodo nikoli več videli tam!!! Kakšna nesramna diskriminacija!!!
Default avatar

TaJaLa

Oh joj je napisal/a:
Tudi mene je ta podatek presenetil. Menim, da če imaš lepo vzgojenega otroka, ki si želi malo miru in plavanja, da nimajo pravice mu prepovedati vstop. Drugo je, če otrok vrešči, skače, šprica... To tudi mene moti.
Mi bomo na recepciji vsekakor se pozanimali, kako je sedaj s to zadevo.
Default avatar

menipane

meni pa res ni bilo všeč. Tisti podzemni hodniki, brrr Pa prav v teh bazenih res ni veliko otrok, so pa povsod drugje in to v "nenormalnih", vreščečih količinah:)
Default avatar

čunkačunk

Jaz sem se pozanimala, ko smo bili maja pri njih in je bil odgovor, da zaenkrat bo veljalo to.... mi smo 10 let hodili z otrokom v Orhidelio in je bilo vedno umirjeno vzdušje, kljub nekaterim otrokom. Forsirajo to novo Termalijo, a je tako natrpana, da se lahko samo namakaš, pa 7 d kino, ki stane 2 eur za 5 minut filma, uauuu

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net