Forum.Over.Net

Starševski čvek

modni nasveti - za moške

Default avatar

desc

Rabim modni nasvet...enkrat sem slišal, ampak sem zdaj že malo pomešal, namreč moški močnejše/debelejše postave naj bi morali nositi majice z ovratnikom na V, ne pa U.

A je to res? Imamo še kakšen tak modni nasvet?
Default avatar

ext

desc je napisal/a:
Rabim modni nasvet...enkrat sem slišal, ampak sem zdaj že malo pomešal, namreč moški močnejše/debelejše postave naj bi morali nositi majice z ovratnikom na V, ne pa U.

Ja. Ketno okol hladilnika. Obleka te ne naredi debelega. Špeh te. Evo, iz prve roke.
Default avatar

uporabniško ime2

ext je napisal/a:
Ja. Ketno okol hladilnika. Obleka te ne naredi debelega. Špeh te. Evo, iz prve roke.
Ti pa res potrebuješ veliko pozornosti, stalno jo iščeš, pa te cel svet ignorira. Kaj je, a te nihče več ne mara? Res si ubog(a)...
Default avatar

ext

uporabniško ime2 je napisal/a:
ext je napisal/a:
Ti pa res potrebuješ veliko pozornosti, stalno jo iščeš, pa te cel svet ignorira. Kaj je, a te nihče več ne mara? Res si ubog(a)...
Približno tako kot ti, ja.
Default avatar

Zartrose

desc je napisal/a:

Obleci tisto v čemur se počutiš dobro..
Mislim pa, da okrogel izrez že na splošno pride lepše na moškem kot ta na v.. ampak to je tudi stvar okusa.
Default avatar

Tisa_R

Meni izrezi na V na moških niso všeč. Na tvojem mestu bi sprobala polo majico. Po možnosti tako, ki ima na ovratniku kakšen detajl, recimo ovratnik druge barve od preostale majice ali kaj podobnega. Nekaj, kar pritegne pogled. Čudeža pa seveda od tega ne bo.
Pazi, da bo majica ustrezne velikosti (tudi dolžina je pomembna). Izberi tako barvo, ki bo pasala na tvojo barvo kože in las, to bo poudarilo tvoj obraz, kar je seveda plus. Temne barve optično zmanjšajo telo, ampak marsikdo bolje izgleda v kakšni drugi barvi, tako da na to glej z malo rezerve.
Default avatar

MsOlivija

desc je napisal/a:

Nosiš tisto v čemer se res dobro počutiš:)

Drugače pa ja, okrogel izrez ti vizualno skrajša vrat. Žal. Pa velja enako za ženske, da ne boš mislil, da je to samo pri vas.

Tu imajo kar nekaj dobrih nasvetov: