Mladi, ljubezen in spolnost

Prvi spolni odnos

Default avatar

durex_theBest

kr en sexsualc je napisal/a:
Vsekakor Durex :D
Default avatar

BlairWaldorf

Mene pa zanima kako je s krvjo.. Pejšnji teden sva s fantom prvič.. Bila sem pripravljena, vzburjena pa me je vseeno precej bolelo in sem tudi precej krvavela.. 2 dni kasneje ko sva bla skupaj je šel mal dol z roko in noter dal prst kar me ni nič bolelo.. včeraj sva zopet hotla, bila sm že pošteno vzburjena a me je bolelo že ko je šel noter samo s prstom, prste je mel tud krvave.. Je to normalno? Kolikokrat bom morala še "potrpet"? Res si ga želim, zadovoljujeva se na vse možne načine in komaj čakam da bom lahko uživati začela tudi v tem.. vendar bolečina preprosto ubije mojo željo do sexa :(
Default avatar

eva k.

glede na moj razmislek,v današnjem času nekateri seksajo že pri trinajstih.tako,da če punco neizmerno ljubiš in se ona s tem strinja,imata definitivno lahko spolni odnos.še majhen,a zelo pomemben nasvet: uporabi kondom!
Default avatar

Tanciii

Stara sem 23 let in zaradi tempa zivljenja nimam casa za resnega fanta. Zaradi tega sem se vedno nedolzna in se bojim da bo tko tudi ostalo. Kje najds postenega fanta ki mu lahko zaupas za obcasna srecanja
Default avatar

Kdajkdaj

Mene pa zanima kdaj neha bolet?? A krvaviš samo prvič al lah tud pol???
Default avatar

pomagajte prosim

Stara sem 13 fant mi je ponudil da znjim zgubim nedolznost on je zelo iskusen in malo starejsi od mene rada ga imam in zelo si zaupava in o tej temi sva vec kot 4 ure debatirala o zasciti itd. ali bo dovolj samo en kondom naenkrat ??????????????
In kje je po vasem mnenjj najbolje doma alikje drugje
Default avatar

joki

Jaz sem imel 14 l.Ona 17 ,bilo je fino ....ko smo že na tem ali je to potem takem pedofilija ..za mene ne ...
Default avatar

tigrcek

Tanciii, tukaj en pošten fant. Zaradi tempa življenja tudi sam nimam resne punce in sem bolj za občasna srečanja, a sem vseeno resen in sem raje intimen v daljšem obdobju samo z eno punco. Sicer sem urejen, izkušen, nežen in potrpežljiv in tudi če si še vedno devica, bova to počasi, nežno in neboleče odpravila. Sem diskreten in se držim dogovorov in če te zanima, naj te ne bo strah pisati na [email protected], kjer se dogovoriva o vsem ostalem :) V Ljubljani imam svoje stanovanje, kjer se lahko dobivava, lahko pa tudi pri tebi, če ti je to bolj všeč :)
Tanciii je napisal/a:
Default avatar

motoristka46

mene zanima, če je pri 1.spolnem odnosu potrebena dvojna zaščita?
Default avatar

Neka žena

Hei.
No jaz sem stara13 in moj fant pa14 pa me je vprašou če bi mela spolni odnos in sm rekla ja. Sam problem je da živiva v malo manjšem kraju pa tam se usi poznajo skor med sabo. Kako nej kupva kondome kr naju je mal sram.
Hvala za odgovore
Default avatar

masterf

Zadeva je preprosta... Kupi naj jih kdo drug (starejši, prijatelj) verjetno pa imajo starši kakšnega doma.
Default avatar

fant08

neka žena ce ne pa poišči kak aparat s hrano ponavadi u njih so kondomi.
Default avatar

težave :(

Živjo, star sem 16let in nimam punce (sem imel eno do sedaj ampak se je preselila po enem letu je še kar neprebolim :((( bila je zelo privlačna in huda, skupaj sva vse odkrila).... in zdej je problem da si sploh nemorem najdt nove mislim da sem dovolj privlačen (glede na prejšno) in na veliko komentarjev ampak sploh se neznajdem.... a lahko prosim kera punca mal svetuje... če je ženska huda itak lahk dobi kergakol brez problema sam kaj pa nej jst nardim oz kako nej pristopim do punce (hodim na šolo v kateri smo samo fantje v razredu vendar je z nami gimnazija in je veliko dobrih punc-kako lahko pristopm do neznanke pač je nepoznam pa nočm se osmešt :D
Default avatar

MZ

Neka žena je napisal/a:
Imaš toliko poguma, da se želiš dati dol, ne pa tudi toliko, da bi šla po kondome? Najbolje, da počakaš še nekaj let, ker osnovnih stvari še nimaš pospravljenih...
Default avatar

Seks na polno

[quote=žigeccc post_id=6783924 time=1298643668]
Pozdravljeni! Star sem 15 let in me zanima kdaj ste imeli prvi spolni odnos! Ali vam je bilo potem žal? Ali je moja starost primerna za spolni odnos?
lp
[/quote]
Default avatar

Seks na polno

Seks na polno je napisal/a:
Default avatar

cehprim

S kje pa si?
Default avatar

cehprim

Tanciii je napisal/a:
S kje pa si?