Starševski čvek

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Default avatar
Smo doma je napisal/a:
Spila boš pir pa ti bo lažje :) pa obvezno mej obute tvoje "najlepše" čevlje :)
Zakaj te zanima moja starost?
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
Vraga, a ne gredo po treh pirih vse ta grde domov:-))?
Default avatar
ext je napisal/a:
Ja itak...ko se strezniš, je pa kap...
Default avatar
nogavičkaaa je napisal/a:
Kva pa js?
Default avatar
Alkoholik je tisti, ki mora imeti doma obvezno alkohol, če ga nima postane agresiven, živčen.

Normalen pivec ima lahko doma liter vina ali pivo celo leto in sploh ne ve, da ga ima. Spije res ob priložnostih, žurkah.
Default avatar
A ti mene mal..
Napiš če si med 20-30?
25-35? 35-45? Da vidm.
Default avatar
Tipson je napisal/a:
Kaj ti? Ne mislim se spoznat s tabo.
Default avatar
Smo doma je napisal/a:
Pa saj leta niso pomembna.
Default avatar
da lahko prenašamo našo pijano šefinjo, ki je za šefinjo prišla zato, ker je direktorju Hotela dala pico, zdaj ima moč in nas podjebava. Zato pijemo, sama je pa isto pijanka in še kaj drugega zraven...
Default avatar

Ni bil slab človek vendar odvisnik in naredil samomor, ker so mu postavili alkoholno demenco.
Default avatar
to jae je napisal/a:
No evo, js sem tipičen primer rednega pivca, ki doma nima NIKOLI alkohola oz samo za piknike, rd, žurke itd , maksimalno 5x na leto...ok, zdaj bo mal drugač, ker se bom začel bavit z domačim pivovarstvom, ker sem se preveč navadil na IPA pirčke in so mi lagerji postali navadna žlobudra...
Default avatar
Lej napis mi da vidm kok starga deca ti poiščem da te zdresira.
Default avatar
Smo doma je napisal/a:
Mene ne bo noben dresiro, še najmanj moški!
Moškega mi pa tudi ne rabiš iskat, ker mi zdaj, ko sem samska, nič ne manjka.
Default avatar
Tipson je napisal/a:
Zakaj? Prvo kot prvo, odprl si temo...kot drugo si pa probaj še enkrat prebrat kakšen sluzast zs si mi napisal...take odpikam že v štartu!
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
Ja pa dobro, pač ga ne piješ. Mislim, da ljudje zamenjujejo med rednimi pivci, med pivci, ki ga pijejo na žurkah in se ga nasekajo, da kozlajo in se k sebi pobirajo par dni ali normalnimi pivci, ki ga pije zmerno in ve kdaj mora končati, da ne bo posran in poscan niti mu alkohol ne paše vendar ga z veseljem kdaj spije.
Default avatar
Temo sm odprl, da bi te spoznal. Za zs sm bil prepričan da ti bo dobr napisan. Sj drugač nism tko sluzast. Vidm, da nisi kokr druge bejbe, zmer bolj si mi všeč :-)
Default avatar
Tipson je napisal/a:
Ti pa meni nisi...