Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Smo ženske, stare 40 in več za mlade moške res samo milfice?

Default avatar

mladenič26

Takrat ti je postala cinična, neiskrena in predvsem nezrela, ker izkušnje gredo s časom v minus.
Default avatar

mladenič26

miles je napisal/a:
Ne vem, vem samo, da je inteligentna.
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
A to si se naučil od tvoji ofucanih kok?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

Od tebe.
Default avatar

mladenič26

Zrele ženske takih ne prijavljajo.
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
Daj mali, ne k.urči se preveč, pojma nimaš, ko boš malo starejši in bolj "zrel" boš morda tudi ti prišel do mladega dišečega mesa. ;) Če ne prej, ko boš hotel svoje inteligentne gene prenesti naprej. Do takrat pa treniraj s starimi kokami. No vsaj zaščite ne rabiš, razen za SPB seveda...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

Bojiš se me, zagrenjeni starček, ker ti lahko vsako speljem.
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
Sva že ugotovila, da mladih ne moreš. Stare pa kar imej. ;)
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

To si podtaknil ti skozi lastno projekcijo. Značilnost takšnih, ki se počutite ogrožene.
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
Sam si povedal, da ti z mladimi ne znese, zato pa rabiš materinsko tolažbo... ;)
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

Bolj zrele imam raje. Da mi ne znese s katerokoli, je spet projekcija ločenca.
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
Ja, mlade imajo čist premal celulitisa, pa prečvrste joške... ;)
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

Zrele ločenke so povprečno bolj v formi, ker so se skozi bogate življenjske izkušnje naučile, da je šport izjemno koristen. Mladih je manj prišlo do tega spoznanja. Boš o svojem starem neprivlačnem telesu kaj povedal?
Default avatar

miles

mladenič26 je napisal/a:
Aha. Tebi se dvigne ob cinizmu in "zrelosti" starih kok. Meni pa ob dišeči mladi p.ički.
Plehek sem, priznam. ;)
Do what you can't.
Default avatar

mladenič26

Škoda zate, da lastnosti, ki jih ceniš, sam nimaš več in nikoli ne boš več imel.
Default avatar

Thorrrr

Dobro ohranjen, 43 letnik, z športno postavo in mladosten po duši, iz resnega stališča niti slučajno ne gledam za svojimi vrstnicami ampak vsaj -10 in še tista mora zgledat 5-10 let mlajša. Ne vidim razloga zakaj bi me morale zanimat 40 letne stare koke....
Default avatar

Star petelin

Thorrr- zato ker si sam star petelin. A mislis da se tvojih 43 let ne vidi? Verjetno ze na kakem botoxu s speglano faco? Sama imam 38 let in ce bi zdaj izbirala bi izbrala mlajsega ker opazam da so moski nas nad 40 ze totalno brez energije.
Default avatar

moški nad 40

Moški nad 40 itak že vlečejo po cipresah, so že skor na dveh trejinah svojega življenja, ker umirajo prej, seveda neke energije ne more bit od njih. Ženske iste starosti so šele nekje na polovici, bolje ohranjene, zato tudi živijo dlje.
Default avatar

Extrasonce

moški nad 40 je napisal/a:
(76 : 3) x 2 = 51
Default avatar

Extrasonce

Star petelin je napisal/a:
Kaj v ogledalu vidiš svojega/e ase-;))