Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Smo ženske, stare 40 in več za mlade moške res samo milfice?

Default avatar

Tudi to bi šlo

Primer je napisal/a:
Francoski predsednik in njegova, sicer res malo velika razlika v letih, ampak, če se sicer ujameta, zakaj pa ne? V ljubezni tako ali tako ni pravil.
Default avatar

Butl TM

ena dobro dojebena je napisal/a:
(tudi ti) zgubljaš na očarlivosti, ker se ukvarjaš s tem polarnim ausšusom ... škoda, pa tako dobro si začela
Default avatar

poalrni sij nepr

Butl TM je napisal/a:
Je primitivno satrino rajcala njena prostaškost, nič presenetlivega in novega. Pa saj imata še privat klepet, morda pa končno dobiš pod stara leta, vse življenje tako željen fu-k, ki ga še nikoli nisi imel priložnosti dobit in doživet.:-)
Default avatar

Butl TM

poalrni sij nepr je napisal/a:
ali si me popolnoma zamenjal ... ali pa lupaš takšne idiotizme, kot jim ustrezaš ☺
Default avatar

poalrni sij nepr

Butl TM je napisal/a:
Ja ja saj bo bolš, mi je znano , da so se vse številne, ki so bile s tvojo nagravnožnostjo kot sam poveš, podpisale na vse konfine, ob katere si se drgnil, kot na-****** nedo-jebane, če povem s tvojimi besedami :-)
Default avatar

Butl TM

buci buci buc ☺☺☺
btw: nisem puhloglavka, ki bi jo tvoje osvajanje podrlo na hrbet ☺
Default avatar

poalrni sij nepr

Butl TM je napisal/a:
Nisi, ampak če spet povem s povzetkom tvojih besed, si zamudil priložnost, da bi bil prav cajt tiho. :-)
Default avatar

Butl TM

očitno sem pravi čas tipkal prave nagra.vžnosti, da jih povzemaš ... btw: ti dovolim neomejeno uporabo, niso avtorsko zaščitene ☺
Default avatar

poalrni sij nepr

Butl TM je napisal/a:
Vsekakor, če te ne bi mal demenca j. :-)
Default avatar

Extrasonce

Kaj mlade?

Milfarce ste za vse za moške stare od 15 do konca.Tisti na koncu in zacetku vas samo
Milfarca je vezana ženska stara med 40 - 50, ki potrebuje dva jeba"ča.
Default avatar

Butl TM

Ne podtikaj svojih težav drugim.
Ne dolgovezi - zaveži
Default avatar

Grda resnica nep

Isto so kot 40 letni moški 20 letnicam. Sugar daddy
Ženska je pa pač sugarmama
Default avatar

spet slabokrvnost

Kaj vse ne prebereš ))))))))))))))))))))))))) vsake toliko je kakšen post res čisto slabokrven )))))))))))))))))
Default avatar

nima verjetno problema kot ti

polarni sij nepr je napisal/a:
Zagotovo se več nafouka, kot ti.....
Default avatar

poalrni sij nepr

nima verjetno problema kot ti je napisal/a:
Če si 40 letnica ti je za oprostit. :-)
Default avatar

mitjaA

Najbolj da se upišete v kako plesno šolo...drgač pa moški izbirajo, ženske pa izberete...pri teh letih pa veste kakega moškega rabite...al se vam je pa do KONCA ODPELAL...pa velik uspeha...

Lp mitjaA
Default avatar

Zartrose

Koliko enega nakladanja v tem članku ;).
Pa kje jih jemljete ?
Kaj je to nek balzam za dušo zaradi staranja ?
Default avatar

matjazko

ena dobro dojebena je napisal/a:
Starost pri moških ne pove dosti o moškem, tudi če je mlad, ker se najdejo praktično v vseh starostnih razponih ogromno takšnih, ki takoj zgrabijo 1. zastonjsko priložnost za seks, pa najsi gre za 20-letnico ali pa 60-letnico, bodisi majhno ali veliko žensko, suho ali debelo, štirioglato ali okroglo...

Jasno pa je, da mora mlad moški nahraniti nečimrnost zrelejše trapaste dame, od katere si obeta seks, z laskanjem, tako da jim govori tisto, kar želijo slišati: seveda, kaj pa drugega kot to, da izgledajo mladostniške, saj če ne bi (v to verjele), ne bi seksale s toliko mlajšim moškimi, a ne... :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Ena milfa

polarni sij nepr je napisal/a:
Se priblizujem 40etim, vendar zgledam vizuelno tam med 28-30. Tudi postavo inam lepo, pa opazam, da sem zanimiva precej mlajsi populaciji ( pa noben ne ve, da mam solo obveznega otroka). Tako da cetudi emso je visok, izgled pravi drugace;)
Default avatar

sam prašm

Ena milfa je napisal/a:
Kolko si pa kej visoka?