Starševski čvek

Delovna mesta SO, ampak problem leži drugje.

Default avatar
a ni zadnjič je napisal/a:
Ko prideš na razgovor, te ravnateljica tako spuca, da ostaneš odprtih ust.
Grozi, da uporablja vse metode, da se človeka znebi, če...

Po izkušnjah se ti zna zgoditi, da pristaneš bodisi v arestu, bodisi na studencu.
V hipu. In niti nimaš časa razmisliti, če si res kaj ušpičil.
V vrtcu pa sploh niti ni treba. Ker si odgovoren tudi za čas, ko tam niti nisi prisoten.
S tem, da prav ona pošlje v tvoj oddelek nekoga, ki ni usposobljen za tako delo. Nekoga z vezo.
Si ne predstavljam, kaj vse se tam z ottoki dogaja in kaj vse bi se še lahko.
Adijo pamet!
Starši tega res ne vedo.
Pa sodelavci v večini tudi ne. Oziroma, se delajo, da ne vedo.
Default avatar
kako prosim je napisal/a:
Odgovori v stilu enejužne, do tistih, ki govorijo o nezaposljivih kot o luzerjih, lenuhih, da se delo dobi en dva tri, da nihče noče delati za minimum, ko pa delodajalci niti ne zaposlujejo, da je vsak drugi razpis fejk, da imacprddnost južnjakinja, ki niti slovensko ne govori itn. itn. itn.
V neskončnost.

Treba bo v akcijo, na teren, napraviti raziskavo, kot se šika in javne medije prisiliti, da jo objavijo.
Vsi, tudi rumeni in vse javne greznice!
Default avatar
poztđe je napisal/a:
Vzgojiteljice v vrtcih, šolah, poučevanje v OŠ, SŠ, itd. Poznam žensko, slovensko, ki že leta pošilja prošnje za delo v šolstvu, pri 30ih ima nula delovne dobe. Tile pridejo iz balkana pa dobijo službe mimogrede. Tega je ogromno ljudje, ne govorimo o nekih fizičnih delih kjer res ni takšne ponudbe delovne sile, govorimo o dobro plačanih službah.
Očitno je v ozadju neka agenda, da se zaposluje čim več tujcev in da džravljan Slovenije prej izvisi kot tujec, ki se poteguje za isto delovno mesto.
Default avatar
Omgood je napisal/a:
Kaj teb ni jasn? A znaš sledit temi? Odgovorila sm eni, ki me je vprašala, kako mi je uspel dobit službo. Kaj zdej bluziš? Kaj mi omenjaš manjše kraje? Haloo, povedala sm zase.
Fafi pa ti kar lepo sama, men ni treba.
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Nism blond, sm temnolasa, pa imam dost več pameti kot marskdo drug, sploh pa tuki gor. Ti lahk sam slab rata kaj vse prebereš na tem MONu.
In ne Matjažko, za hojo od vrat do vrat so bolj primerne balerinke ;) ja, v njih sm bila, pa ozke hlače dolge, pa luštna majčka ;) še kaj?
Default avatar
Vohljačica je napisal/a:
Očitno je to tvoj način kako prit do službe ali pa višjega položaja. Moj zihr ni.
Default avatar
Ena južna, pejt "v Pulo" in daj mir oziroma piši pod drugim nickom. Smo te že zdavnaj spregledali.
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
Upaš povedat, da si trenutno še vedno na delu?
Vratarjem je večinoma res dolga 12 ur viset nekje in u luft bult, pa tv. Saj ti ne zavidam, pa še minimalca nimate.
Sploh, pri taki hudi razgledanosti, kot jo imaš ti.
Default avatar
trolčika menjaj nick je napisal/a:
Sm v Puli, še cel ta teden, nič bat. Zato nism tolk aktivna na MONu ;) bom mal bolj ko bom spet v Lj ;)
Nick bo pa kar lepo ostal, za vekomaj :)) pa je to teb prav ali pač ne. Preskoč me, če ti smeta, čist simpl :)) al te preveč firbc matra kaj pišem?
Default avatar
Res je jeba se dolgocajtit je napisal/a:
Še 1,5 mesca na dopustu :))) ti pa kar deli, zarad mene tud delo vratarja :)))
Razgledanost? Vidm kakšno imaš ti ja :D
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
Aja, pa delo vratarja ni bad, so pa res baje plače majhne. Sm delala 3 dni kot študentka. Na eni tekmi bila, pregledvala kaj vse noste s sabo na tekme in pa na 2 koncertih. Prav luštn je bilo ;)
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
Ups, sorry, varnostnica ne vratarka :)))
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
o, matr, dons že nadure štepaš, težk foh.
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
V bistvu me firbec glede tvojega nabijanja prav nič ne matra ;-) Itak si umsko omejena in poleg tega še ubrisana in tudi precej neinteligentna, glede na to, da niti tega "profila" ne zmoreš korektno sfolgat v smislu verodostojnosti in realnih zgodbic, ki bi pile vodo.
V bistvu si prav patetična.
Default avatar
Ena južna je napisal/a:

Točno o tem govorim.... Butasta, kot si, ne veš, kje je meja, da bi svoj profil "ene južne", ki ga furaš, lahko obdržala na meji verjetnega.

Torej, kdo si? Kakšna big mama, ki piše pod raznimi profili za 5 € na uro? Ali celo pišeš zastonj, za lasten užitek?

No, povej, Murkica.
Default avatar
Ena južna je napisal/a:
Aja, lepo, čeprav menda v tangicah izgledaš bolje, pridem kaj naokoli v Pulo, samo menda je tvoj zelo ljubosumen... Ga znaš pomiriti, saj veš, da Slovenci smo strup za ženske, še posebej za Hrvatice? :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
matjazko je napisal/a:

Ne želi si videti tega nilskega konja v tangicah :-))))
Default avatar
Dejstva je napisal/a:
A na tisoče primerov poznaš, ko so zaposlili tujce namesto Slovencev? In to v šolstvu, take, ki ne znajo dobro slovensko? Svašta, kakšno nakladanje ...
Default avatar
damjana murko v akciji je napisal/a:
Bom kr to citirala, itak si en in isti ali pač ena in ista. Nisi niti tolk, da bi pisal/a pod istim nickom.
Lej, briga me kaj si ti mislš o men, me sploh ne gane. Laji kolikor hočš. Mnenja nepomembnih ljudi so mi nepomembna.
In veš kaj? Ko mi kdo reče ti nisi normalna: pogledam okol sebe, razmislm in z lahkoto vdahnm vsa sreča :))
Glup bit je pa dans težko, konkurenca je prevelka ;)
Default avatar
Ena južna je napisal/a:

GlupaĆa debatira o gluposti? Ta je svetovna.

Še kaj napiši.