Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kje na morju ste se imeli res lepo

Default avatar

Jaslove

Drzidrzi je napisal/a:
pinocchio je napisal/a:
Mami in ati je napisal/a:
Mi smo se ravno 2 dni nazaj vrnili z Djerbe z 11-mesečnim dojenčkom. Imeli smo se super.

Bolj podroben opis pa lahko najdeš na [http://www.mamiinatinasolati.si/prosti-cas/djerba-1-del]Djerba 1.del[http://www.mamiinatinasolati.si/prosti-cas/djerba-1-del] in [http://www.mamiinatinasolati.si/prosti- ... rba-2-del/]Djerba 2. del[http://www.mamiinatinasolati.si/prosti- ... rba-2-del/]
Vsak po svoje, ampak tole zame ni d od dopusta.
Pa pisat se nauči, če bi rada, da ljudje preberejo, kar objavljaš.
Haha, tocno tole sem jaz pomislila :)
Vse skupaj je na nivoju vtisov 7-letnega otroka, ki prvic v zivljenju vidi morje. Nekako ze "ati in mami na solati" (wtf????!) nakazuje na to.
Ja to je tipicen slovenski dopust in tipicen blog, kaj ces!
Default avatar

Senza

Susak, Vis, Lastovo. Pogojeno tudi z ljudmi, ki so bili z mano, pa tudi s tem, da smo bili tudi med domačini lepo sprejeti. Narava pa itak.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Kimberlinko

Lopar na rabu. Tam je rajska plaza, pescena, ampak je problem da traja en cas da prides do globoke vode kjer lahko plavas ampak ok, mene to ne moti. Plaza je meni super bila, so trgovine, ki takrat ko sem jaz bila, niso bile drage, in ena legendarna restavracija crescendo ki ima neverjetno okusne jedi, ki so zelo poceni in dobis tolko da ne mores pojest malo ne.. super mi je blo.
Default avatar

Mojcej2

na norveškem je napisal/a:
Na Norveškem - naravnost noro
Se strinjam.
Default avatar

Oh ja

Lefkas.veckrat gostujeva prav na tem jonskem otocku. Plaze dalec najlepse, morje turkizno, edino cene so nekoliko dvignili, pijace, predvsem. Packi.
Default avatar

-bucolino

BUČANJE na otoku Lošinju. Bi šl vsako leto, če bi dobila prostor za normalno ceno.
Default avatar

Nabucco

-bucolino je napisal/a:
BUČANJE na otoku Lošinju. Bi šl vsako leto, če bi dobila prostor za normalno ceno.
Kaj pa je tam v bućanjih dogaja, sej nć ni. Pa sami slovenćki.
Default avatar

bucolino-

Nabucco je napisal/a:
-bucolino je napisal/a:
Pravzaprav vse o čemer sprašuje avtorica: vse vrste plaže, senca, trgovina, kafič, športni objekti,mesto na dostopu sprehoda. No, igral v morju še ni. Jih je pa veliko okrog cele plaže.
Default avatar

Nabucco

bucolino- je napisal/a:
Nabucco je napisal/a:
-bucolino je napisal/a:
Pravzaprav vse o čemer sprašuje avtorica: vse vrste plaže, senca, trgovina, kafič, športni objekti,mesto na dostopu sprehoda. No, igral v morju še ni. Jih je pa veliko okrog cele plaže.
Bi mogu res jit enkrat preverit, smo mislili letos jit tja, lani ćikat. Po slikah, pa baje da se nć ne dogaja sem ta namen vsaj zaenkrat opustil.
Default avatar

ccdrr

HVAR,po 15 septembru hodim,klima odlična cena apartmajev 50% ali več nižja kot sezoni,hiška čisto ob morju,ni gneče.
Default avatar

nemehecat

Bučanje? ma kaj še! Tu sem imela najslabši dopust! Nič pametnega tam, pa en kup domačinov kateri te prečekirajo na vsakem koraku. Po vrh vsega pa še vsak ta drugi te z pletenko v roki kliče na drink¨, da mi dedca napoji. Nikoli več tja!
Default avatar

nlj

Pine beach Pakoštane, križarjenje Sredozemlje
Default avatar

dober tek

poletje 2017 je napisal/a:
v Grčiji vedno :-)
Tudi jaz. Vsakič. Krasno morje, nobene gužve, hrana za prste polizat, čudoviti ljudje...
Tudi Italija je fajn.
Default avatar

dober tek

Oh ja je napisal/a:
Lefkas.veckrat gostujeva prav na tem jonskem otocku. Plaze dalec najlepse, morje turkizno, edino cene so nekoliko dvignili, pijace, predvsem. Packi.
Jaz bom letos tam in na Kefaloniji s šotorom. A morda poznaš kakšne kampe tam?
Default avatar

suzita

Jaz sem pa letos za spremembo morala hitro na dopust do včeraj, izbrala sem bližino, Izola. Moram reči, da kar se plaže tiče je vse čisto, urejeno in ni bilo nobene gužve. Šla sem v privat apartma za 30 eur na dan, prijazni ljudje, čisto in urejeno pa bolj kot pri meni doma (pa nisem packa). Še se bom vrnila. Vsa leta sem hodila po Hrvaški in vedno slabše in dražje je bilo. Pozabljamo, da tisto kar iščemo drugje, imamo blizu.
Default avatar

GRETKA

Več ali manj sem se imela povsod lepo. Najlepša pa so zame Brela, kamor gremo letos že osmič.
Živi in pusti živeti
Default avatar

Potnik83

Jaz se redno vračam v Nerezine zmeraj povezujem z najlepšimi spomini iz otroštva, tam sem preživel nepozabne večere, druženja, tudi plaža je bila primerna za mlade družine, upokojence in ostale. Verjamem, da mnogi poznate Nerezine, pa vseeno, za tiste, ki jih ne poznate, morda pa vas kakšno leto prepričajo, kaj vam lahko naselje Bučanje ponudi. Na eni strani glavna plaža z mivko in pomolom (primerno za skakanje v vodo), na drugi strani zalivček z majhnim peskom, super za manjše otroke za igro, na tretji strani pa otok, namenjen FKK kopalcem, vsepovsod pa veliko borovcev in sence. Drugače pa pogosto skrito pred vetrovi, tako da ste pogosto skriti tudi pred vetrovi in razburkanim morjem, še en plus sigurno.

Če vas zanima več slikic, za lažji občutek in predstavo, pa si poglejte kakšno od spodnjih spletnih strani:
www.bucanje.si
www.val-losinj.hr/si/virtualtour/nerezine_3_publish/
www.visitlosinj.hr/

Je pa res, da je kar gužva in je težko dobiti "dobre" lokacije hišk, apartmajev in je pogosto potrebno že v januarju, februarju preveriti, rezervirati željene termine, lokacije. Pa uspešno iskanje in dopustovanje! :)
Default avatar

bruh

Potnik83 je napisal/a:
Jaz se redno vračam v Nerezine zmeraj povezujem z najlepšimi spomini iz otroštva, tam sem preživel nepozabne večere, druženja,
Kaj niste šele par let nazaj odkrili tega kraja....laž na laž....
Default avatar

Uzivam

Korčula je tudi zelo lepa ja, načeloma imamo zelo dobre izkušnje z otoki, pogosto tudi lepše vreme, kot je bilo na celini, tako da se bomo tudi v prihodnje držali otokov. V aprilu/maju začnemo z Nerezinami, potem pa bomo še videli :)