Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kje na morju ste se imeli res lepo

Default avatar

Mermaids

...in zakaj? Zanima me tudi kakšna je plaža, igrala v morju, če je senca, športni objekti, mesto, trgovina, skratka vse. :)
Default avatar

hrvatija

Straško na Pagu, NAJBOLJŠE IN SUPER.
Default avatar

Rok Š.

Jaz za morje smatram že reko Savo... najlepše je pocitnikovati v Zidanem Mostu, SŽ imajo vedno proste sobe, nedaleč stran od reke, v bližini pa je tudi "gondola" za čez reko. Lepo je, mirno in ugodno
Default avatar

Čikat

V autocampu Čikat na Lošinju.
Dobra lega parcele, umirjen camp, čisto morje, pomirjajoč vonj borovcev in ostalega rastlinja na otoku, jutranji in večerni sprehodi po potki ob obali, živahno dogajanje v mestu na Malem Lošinju.
Default avatar

na norveškem

Na Norveškem - naravnost noro
Default avatar

autocamp Šimuni Pag

hrvatija je napisal/a:
Straško na Pagu, NAJBOLJŠE IN SUPER.
Straško je kar ok.
Camp Šimuni pa je čista nočna mora.
Natrpan camp do zadnjega kotička, dobesedno sosedu gledaš v posteljo in krožnik,
24 urna animacija/ zabava/ glasba - nobenega miru, natrpana plaža, sence skoraj ni ...
Default avatar

blizu

V Kopru, ker je bila takrat ob meni, meni zelo ljuba oseba.
Default avatar

Pat a Mat

Na Českem. Morje kot se šika! ;)
Default avatar

Butl TM

med njenimi bedrci ♥
vsak večer drug par ♥♥
Default avatar

To pa prvič čujem

Rok Š. je napisal/a:
Jaz za morje smatram že reko Savo... najlepše je pocitnikovati v Zidanem Mostu, SŽ imajo vedno proste sobe, nedaleč stran od reke, v bližini pa je tudi "gondola" za čez reko. Lepo je, mirno in ugodno
Gondola, proste sobe, Židan most, lepo...
Default avatar

Italija

V Italiji sem najsrečnejša.... pa ni mus da je morje, lahko je ogled Rima, Benetk, Gardaland.....
Default avatar

Hvar me je očaral

Hvar je zame v celoti čudovit otok. Dopustujemo pa v zalivčku z nekaj hišami, 30km do prve trgovine, mir, čisto morje, hiša tik ob morju, počiš se na ležalnik na terasi in si noge namakaš v morju. Neprecenljivo.
Default avatar

Hvar me je očaral

antilopa je napisal/a:
Hvar, Starigrad.

Še posebej na kakšni luksuzni jahti ;-)
haha, ali pa v šiptarskem kafiču s pogledom na jahte :P

Ja, mi je lep tudi Stari grad in Jelsa in Hvar, a najlepša mi je Vrboska, mičkena in luškana.
Default avatar

Nevaeh

Hvar, Stalingrad je prekrasen, vsako leto sem presenečen, kako neverjetno je tam.
Default avatar

PLISS

na norveškem je napisal/a:
Na Norveškem - naravnost noro
Te lahko prosim, da napišeš kaj več...kaj se splača pogledat bolj v okolici Osla npr.?
Hvala.
Default avatar

Hannna tu

Hvar me je očaral je napisal/a:
Hvar je zame v celoti čudovit otok. Dopustujemo pa v zalivčku z nekaj hišami, 30km do prve trgovine, mir, čisto morje, hiša tik ob morju, počiš se na ležalnik na terasi in si noge namakaš v morju. Neprecenljivo.
Hvar, jaaaaa! Vse enako, le da zaliv z le eno samo hišo, lastna plaža, senca ali sonce. Lahko čofotaš po vodi in debatiraš s tistimi, ki na terasi pred hišo igrajo karte. Ni boljšega!
Default avatar

Tamkzmer

Ne povem, itak. Je pa bistveno južneje od vaše ljubljene Istre in z raznimi animacijskimi kampi natrpanega Kvarnerja ;) Komaj čakam ta svoj mirni kotiček...
Default avatar

izitree

Meni in moji familiji pa je najlepše v Izoli. Celo tako smo jo vzljubili, da smo si privoščili stanovanje tam. Luštno, malo mesto, ljudje kar jih poznam so super. Nekega dogajanja posebnega ne potrebujemo in me ne zanima če je ali ni. Zaledja je dovolj za užitek v naravi, morju, gričih, nakupih v Trstu, kar ti pade na pamet. Pa kontra okolica domači Gorenjski.
Default avatar

poletje 2017

v Grčiji vedno :-)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net