Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Povprečna ženska feministka ipd.

Default avatar

BTDT

wetwetwet je napisal/a:
Ne bo šlo... transporta ne bo preživela, jaz bi pa imel svežo..., ne zmrznjeno!
...saj veš... za princa samo najboljše! ;)
Default avatar

wetwetwet

BTDT je napisal/a:
Joj sori si me zmedu, ko si govoril, da v skrinji prostor delaš..
Default avatar

BTDT

wetwetwet je napisal/a:
Ne, nisem te zmedel... tebe pa že ne. ;)
Ja, skrinjo praznim, da jo bom očistil in pripravil na novo sezono, zato ne bi dodal še enega japonskega krapa.
Default avatar

wetwetwet

BTDT je napisal/a:
Hvala, hvala :)
Zdaj manjka samo še datum, kdaj se bo začela vojna med spoloma, da vemo, kdaj začeti z oboroževanjem ...
Default avatar

Matkic

wetwetwet je napisal/a:
Meni je vseeno z vidika spremembe, to delam kot hobi, analiziram obnašanje in posledice nekih vplivov.... tako kot za hobi igram igrice, pa se tudi tam razkurim ko online kdo v ekipi zajebe, pa to ne pomeni da mi ni vseeno.... ko bom izklopil PC in šel v službo ne bom o tem študiral ampak bom sodelavko nasmejal in poflirtal, sosedo bom pohecal itd...

Če pa je debata o čemerkoli znak da ti ni vseeno, potem pa imaš prav, samo na mene to ne vpliva v smislu da ne bi mogel spat, da bi imel slabši lajf kot drugače ipd...
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren
Default avatar

wetwetwet

Matkic je napisal/a:
Pol pa u redu.
Default avatar

Matkic

Marko je napisal/a:
Noben ne išče v ženski samo enega (f*k) no dobro mogoče kdo, ampak večina pač ne, ampak razsodnost je nižja ko te "vodi" spodnja glava zaradi seksi punce, in takrat si pripravljen naredit več ali se prilagodit bolj... svojevrstna zaljubljenost... če tega ni gledaš na vse skupaj bolj kritično in takrat pretehtaš bolj racionalno...

Kar pa ne pomeni da ni kaj drugega kar dobiš zraven dobro...
..............................................................................................
- Rick Warren
Default avatar

Matkic

wetwetwet je napisal/a:
"Vojna" med spoloma je konstanta, "oboroževalna" tekma so pa MGTOW, dekolteji, napete ritke, pajkice, visoke petke, geji, transex, shemale ipd....
- Rick Warren
Default avatar

Marko

Matkic je napisal/a:
Napaka moškega oziroma fanta pa je, da misli, da mora delati to, kar ženska pričakuje. Zato pa odnosi razpadajo. Moški mora delati to, kar želi in če pri tem najde njegovemu načinu ustrezno partnerko, je to lahko samo plus. Vse ostalo nima nekega smisla. Seveda pa tega ne ugotovi človek čez noč.
Ženska sploh ne rabi veliko, da je zadovoljna. Problem je le, ko naletiš na takšno, ki še niti dobro ne ve, kaj sploh hoče ali pa njeno vedenje jemlješ preveč osebno, kar pa je za mlajše totalno značilno in normalno. Pot učenja. Logično pa je, da mora tudi ona najti svojim željam primernega partnerja.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Marko

Ne le njeno vedenje, pač pa njeno nezadovoljstvo. Ampak, itak si vsak želi ob sebi zadovoljnega partnerja.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

BTDT

Matkic je napisal/a:
Haaaaa! Tole je pa za pivo!
Default avatar

DXY

Ko sem se tukaj prvic pojavil, sem bil cisto kulturen. Kot tudi sicer v realnem zivljenju. Pa ste mi na ena-dva-tri pokazali kaj si mislite o vseh, ki ne trobimo v white knight mangina komunajzarski rog. Ene same zaljivke. Pocasi pa je cas pokazal, kdo res nekaj ve, kdo pa le trobi parole. Kdo je razledam, kdo pa je le zaplankan. In ko sem spoznam s kaksnim kalibrom ljudi imam tukaj po vecini opravka, sem se temu primerno zacel do vecine tudi obnasati.
Default avatar

NekulturenSamozavestnež

Kulturnost je overrated, you heard it here first.
Default avatar

Marko

DXY je napisal/a:
Res se je pokazalo, samo ne vem zakaj obcutek, da ne vidimo vsi enako.
To je kot vojna med pakistanci in palestinci. Noben vec ne ve, zakaj so se skregali, pa se vedno na smrt skregani. :)
Default avatar

Matkic

Marko je napisal/a:
Tipi tega ne delajo/delamo, ker mislimo da je tako prav, ampak ker tako prideš do tistega kar želiš... torej pi.čke... Misliš da bi večina delala tako, če bi na cesti ležale z raztegnjenimi nogami? :)
- Rick Warren
Default avatar

Matkic

@wetwetwet

No ko sem pisal o "white guilt" in uničenju "white male" populacije sem imel v mislih tole... to je današnji feminizem ki pomaga isti agendi ki je uničila cvetočo Rodezijo... kako misliš da misleč moški reagira ob tem? Kako imaš lahko rad feminizem danes?

Slika

Da bi enako izjavil beli moški na televiziji bi ga mediji in feministke RAZTRGALE, ko to izjavi feministka je vse ok... dokaz več v kakšnem Svetu živimo...
- Rick Warren
Default avatar

DXY

Matkic je napisal/a:
Vecini MON, ki tu zagovarjo moderni feminizem, se niti sanje ne kaj vse moderne feministke in SJW zagovarjajo in za kaj vse se glasno zavzemajo, hkrati pa kaj vse ignorirajo.

V ZDA je univerzitetni profesor javno zahteval, da se beli moski ubijejo, Publika pa mu je ploskala. Moderne feministke se na vse pretege trudijo uniciti belega moskega, ki je po njihovem prepricanju kriv za vse slabo na tem svetu, hrati pa storiti vse kar je v njihovi moci, da se uvozi cim vec muslimanov iz bliznjega vzhoda in Afrike. Burko se ze nekaj casa prikazuje kot simbol zenske svobode. Ne da se mi razlagati zakaj. Morda drugic. Skratka, samodestruktivne mentalne bolnice. Pa kateri normalen moski si bi zelel kaj vec s taksnimi osebki??
Default avatar

Marko

Zenske izkoriscas, hkrati pa se zraven pritozujes ker so jezne in zelijo ukrepat takim kot si . za poscat. :/
Default avatar

Marko

...proti takim...